Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. 160-165 w BKE jest jak najbardziej realne po zmianie turbosprezarki na AWX/AVF fakt ze z niutonem nie ma co przesadzac ale 360 powinno zniesc bez problemu ...
  2. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    zasada jest prosta, nie umiesz to daj zarobić innym Zawsze musi być ten pierwszy raz. Za przerobienie kasują jak za nowa turbinę No miestety ale za wiedze , poswiecony czas na testy sie placi ;-) . Oczywiscie samemu tez mozna zakasac rekawy :-) .
  3. Tak , ale same dynamiczne wystarcza
  4. Okolice 200 PS i 400 nm przy bardzo dobrych wiatrach z tego setupu pod warunkiem ze pompa bedzie dobrze przerobiona .
  5. Wielkie Dzięki Panowie Przekazałem koledze wskazówki i jak do tej pory wszystko w porządku! Wystarczyło ostro przepalić autko:) problem powroci ,chyba ze wczesniej turbo sie rozpadnie ...
  6. zrob reszte logow , ale problem jest w sterowaniu doladowaniem i w paliwie (limiterach)
  7. Dziękuje .... wniosek jeden - musze popracować na PR
  8. Opis wykresu byl niezgodny z prawda (kto stroil) , klient poinformowal mnie, ze zostalo to wpisane przez Was, a on nie zwrocil na to uwagi . Napisalem do Darka (nie wiedzialem ze juz nie pracuje u Was) co by poprawic opis wykresu zgodnie z prawda (on skontaktowal sie z Toba i stad Ty piszesz tutaj, a ja od Ciebie dowiaduje sie takich oto dziwnych nowosci apropo pomiaru i ze opis wykresu napisany zgodnie z tym co poinformowal Was klient- tu zglupialem ) . Kompletnie nie rozumiem tego , tym bardziej, ze osoba zainteresowana udziela sie w tym temacie i myslalem, że sie znamy. Mam nadzieje ze sprawa zostanie wyjasniona przez zainteresowanego . P.s Coz , kolejny raz czlowiek sie uczy , choć czasami kompletnie nie rozumiem zachowan ludzi . P.s Dla ogolnej informacji pomiar mocy byl robiony w Fabryce Mocy w Lublinie .
  9. Temat walkowany wielokrotnie , poczytaj o boxach i wszystko bedziesz wiedzial W skrocie - szkoda silnika i kasy
  10. do cowboya ... chyba od czasu do czasu zalatwia jeszcze wtryski ...
  11. Witam. Tak dla ciekawości , że można dłubać auta bez widzenia ich na oczy i nie musi to źle wychodzić. Poniżej wykres auta jednego z klubowiczów , któremu miałem przyjemność modyfikować oprogramowanie "na odległość". Konrad dokonał modyfikacji mechanicznych w swoim A4 B7 1.9 TDI 115 PS BKE - dodał turbo od AWX/AVF (Garrett 1749VA) i DP. Następnie wykonał logi dynamiczne i przesłał mi je wraz z oryginalnym wsadem, który zgrał ze swojego sterownika. Na podstawie logów dokonałem modyfikacji softu i mu go odesłałem, On wgrał , zrobił kontrolne logi i pojechał zmierzyć przyrosty na "nie omylną" hamownie MAHA. Poniżej efekt modyfikowania auta "na odległość" - da się
  12. jak dla mnie nie pracuje plynnie geometria ... czemu słaba seria , normalna i nie musi to świadczyć, ze po programie tez będzie słabo , kwestia dostrojenia i poustawiania parametrow w sofcie ... jedne auta reaguja fajnie na delikatnych ustawieniach , inne auta trzeba pomeczyc dluzej i zadac troszke mocniejsze parametry (ale nadal bezpieczne) zeby auto wygenerowalo moc , na tym to polega :-) - kazde auto jest inne...., a ten "cycek" sztucznie zawyza parametry po programie . zrób komplet logów dynamicznych ... kto to stroił i tak oddal ? podjedz i popros o korekte zeby nie bylo tego smiesznego "cycka" , bo jak by go nie bylo, to patrzac na wykres to auto osiaga max moment 340 Nm ... (tak jakoś mało)
  13. sprezarka do czyszczenia bo faluje doladowanie na nizszych rpm i "ucieka regulacja" na wyższych rpm wykres taki sobie , wartosci nie za specjalne (mało) i ten peak momentu przez ~ 400 rpm kompletnie bez sensu ...
  14. spanky odpowiedział(a) na Gaszka temat w Audi A4 B6/B7
    w jednym i drugim przypadku musisz podcinac belke ....
  15. nie ma sensu wkladanie wiekszej , bo i tak nie wykorzystasz jej potencjalu ... program mozesz zrobic , ale bardzo delikatny (poprowadzenie momentu) i nie powinno sie nic dziac ...
  16. bez rzezby nic innego nie podejdzie .... tylko drugie BRD
  17. program jakis taki dziwny w tym aucie ... sprezarka do czyszczenia przeplywomierz sprawny (odczyty 008 to wina programu)
  18. w Twoim przypadku tylko czyszczenie ... i najlepiej u kogos kto sie na tym zna ...
  19. Mozesz tam smialo jechac ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.