Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał? Jak wlozysz wtryski min 230 to jest sens gtb20
  2. spanky odpowiedział(a) na Kriss SierraFan temat w Audi A4 B8
    http://www.dynosoft.pl/projekty/104-polo6ncff.html
  3. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Seria bez kata starczy . da sie sporo wiecej niz 170 :-)
  4. spanky odpowiedział(a) na krzysieksza temat w Audi A4 B5
    Potencjal na okolice 200 ps , kwestia montazu i dobrego wysterowania .
  5. spanky odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    GTB17 tez sie znajdzie ;-)
  6. Nie do wymiany tylko do czyszczenia jesli to turbo jest przyczyna . W mazowieckim od czyszczenia napewno sie ktos znajdzie ;-)
  7. W twoim sterowniku nie ma szans na odczytanie zapisanego przebiegu żadnym kablem
  8. Wyglada na to ze przeplywomierz tnie dawke Podmienic na probe na inny
  9. W parametrach jest ok , ale czas rozpedzania auta do 4000 rpm swiadczy o tym ze auto ledwo jedzie i w zadnym wypadku nie nadaje sie na program (jak to zostalo wczesniej zasugerowane) . Co zostalo porwierdzone pomiarem na hamowni . Oddaj auta do warsztatu specjalizujacego sie w TDI a ogarna temat ;-) , bo przyczyn takiego stanu jest kilka ;-) .
  10. zloguj grupe 018/023 w momencie wystepowania objawow ...
  11. AHU i 1Z to blizniacze motory
  12. Immo bedziesz musial spasowac
  13. bloku 018 jest status zaworu pompowtryskiwacza. Jeżeli wartości jest inna niż 0 oznacza to problemy z wysterowaniem elektrozaworu, padnięta pompka, brak paliwa (np. zapowietrzony układ) lub brak kontaktu elektrycznego wiązki pompowtryskiwacza
  14. Bedzie dobre rozwiazanie , jak pompki w dobrym stanie i sprzeglo tez to okolice 190 ps i 400 nm do zrobienia .
  15. Niestety vagiem nie zrobisz , co do kosztow to ja to robie gratis jak ktos sobie zyczy przy programie w mocno zmodyfikowanym aucie ;-)
  16. spanky odpowiedział(a) na iciek temat w Audi A4 B5
    poszlo
  17. spanky odpowiedział(a) na iciek temat w Audi A4 B5
    podaj numer sterownika i wersje softu ...
  18. wymien MAPsensor (czujnik doładowania) i wgraj serie ... wgrany program mocno obciąża turbosprężarkę.
  19. Auto po programie
  20. spanky odpowiedział(a) na keicam217 temat w Audi A4 B5
    Wszystko mozna korygować , tylko trzeba wiedziec co i jak :-) Co do cen to poczciwego AJM-a mozna zrobic o wiele taniej niz 1000 zł, zgodnie ze sztuką czyli diagnostyka/hamownia/korekty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.