Treść opublikowana przez spanky
-
[B6 AWX] Prośba o ocenę logów.
turbo troche pozno wstaje jak na AWX-a reszta ok blad od poduszki silnika ... albo poduszka zdechla albo urwal sie kabel od czujnika
-
Ciężko pali afn po zmianach pompy wtrysków turba wałka
Dawka startowa nie ma tutaj nic do rzeczy , tym bardziej jak auto ma problemy z paleniem na zimno .
-
Logi co z nich wynika?
Po pierwsze niestety znajomy nie ma bladego pojecia o diagnostyce Po drugie zrob prawidlowo logi
-
Logi przed Chip+AWX
Auto jest juz po programie .... kiepskim Sterownik silnika juz przekodowany na manual
-
B7 1.9 BKE wymiana turbo z 1749V na 1749VA plus korekta softu
Auto nie było jeszcze hamowane po wymianie, na starym turbo było 150 PS i 330 Nm. Czemu twierdzisz że maks 145 PS... co o tym świadczy w logach? na starym turbo miales 150 PS , potwierdzaja to Twoje stare logi -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318470-prosba-o-analize-logow-po-programie/?hl=%2Blogi+%2Bprogramie#entry4502263 niestety teraz po zmianie turbo i korekcie masz mniej, wzglednie tyle samo ... swiadcza o tym parametry jakie widac w logach... nie wiem kto robil korekte ale się nie popisał ....
-
B7 1.9 BKE wymiana turbo z 1749V na 1749VA plus korekta softu
tak z ciekawosci ile pokazało ? , bo patrzac na logi to moc nie wieksza niz ~145 PS ,a i moment z dołu niepotrzebnie dowalony,turbo tez wymaga poprawy ....
-
Sterownik silnika - wyłączenie immobilisera
Niestety 019kd i 019fp to dwa rozne sterowniki (roznice w budowie plyty) i nie sa zamienne , stad 019kd nie bedzie chodzil prawidlowo w Twoim Audi . Jedyna opcja to zmiana sterownika np na 019fp ,a najlepiej na taki jaki byl fabrycznie . Vagiem immo NIE wylaczysz .
-
1.9TDI 101km co zrobic by podniesc moc? PILNE
mozesz dorzucić FMIC+turbo od AWX i jak pompki zdrowe i sprzeglo to okolice 165 PS i 360 Nm ponizej taka modyfikacja https://www.facebook.com/edctuning/posts/832564386821523:0 cena programu na PW
-
1.9TDI 101km co zrobic by podniesc moc? PILNE
przy sprawnym osprzęcie / układzie paliwowym oraz zdrowym sprzęgle moc po programie to okolice 140 PS i 320 Nm poniżej przyklad takiej modyfikacji .... https://www.facebook.com/edctuning/posts/790963304314965:0
-
Dobrzy chiptunerzy
Witaj. W gwoli wyjaśnień dla szerszej publiki co by był pełen obraz sytuacji. Ja tylko zrobiłem program pod to turbo i za to mi zapłaciłeś . Turbo zakładałeś u Krzyśka w garażu (nie jest zatrudniony w mojej firmie, jest tylko osobą, którą polecam jeśli chodzi o takie rzeczy i jemu płaciłeś za turbo nie mi .To, że polecam nie znaczy , że moja firma bierze pełną odpowiedzialność za to co zostało u Ciebie zamontowane przez polecaną osobę. Po drugie, z tego co wiem turbo oddałeś i została Ci zwrócona kasa (więc wypada to napisać ) - jak dokładnie się rozliczyliście , nie wiem, to już jest między Wami.. Po trzecie z tego co wiem turbo jest na testach w innym aucie i jak na razie nie ubywa ani gram oleju. Jest jeszcze kilka innych rzeczy , które powinienem opisać jak przebiegała cała sytuacja (włącznie z Twoim zachowaniem w mojej firmie przy innych klientach ), ale w niczym to nie pomoże, swoją opinię napisałeś. Ty jesteś niezadowolony i masz prawo , z tym , że nie widzę podstaw abyś obwiniał za to moją firmę. Pozdrawiam i mam nadzieję , że auto nie pobiera już oleju. P.S Wypada też napisać , że byłeś raz u Krzyśka z tym problemem i okazało się że wywala olej przez odmę co jest spotykane w tych silnikach. Podobno podmieniłeś na inną i nie było różnicy . Wtedy chyba zostałeś zaproszony ponownie na wymontowanie turbosprężarki i sprawdzenie - odmówiłeś, twierdząc , że drugi raz przyjeżdżać nie będziesz bo masz za daleko (120 km w obie strony).
-
Tryb awaryjny i logi uchwycone w trakcie
turbo do czyszczenia ...
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Program do poprawy i bedzie wiecej
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
jak program zrobiony prawidłowo to na 99% pompki leżą ...
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych 003, 008, 011 AWX
Jest ok
-
1.9 TDI AVF Odcina moc
zrob logi dynamiczne
-
1.9 TDI AVF Prośba o analize logów (seria ?)
do poprawki, szkoda motoru na takie wydumki wyglada ze EGR jest zaslepiony ...
-
Logi do oceny 2.0 TDI BRE - Bardzo przeładowuje.
spreżarka do czyszczenia ....
-
Problem z obrotami powyżej 3 tys.
co do ceny to zapraszam na PW wibracje moga być od programu, a moga byc od czegos innego , trzeba sprawdzic organoleptycznie ...
-
Problem z obrotami powyżej 3 tys.
dla swietego spokoju wyczyscil bym turbosprezarke i wystroil to porzadnie ...
-
Problem z obrotami powyżej 3 tys.
program do poprawy , bo jest kiepski ... poza tym MAPsensor z AWX nie spasowany w sofcie (szkoda meczyc turbosprezarke) sprawdz czy nie masz nieszczelnosci w dolocie albo chinski zamiennik przeplywomierza (sprawdz numery )
-
Problem z obrotami powyżej 3 tys.
Zrob logi dynamiczne , bez tego ciezko okreslic co jest powodem problemow .
-
1.9 TDI AVF Prośba o analize logów (seria ?)
po bardzo kiepskim programie ...
-
Analiza logów pompki i egr avf
Wyglada ze to wina pompek , mozesz zaczac od wymiany oringow na pompkach i filtra paliwa jak dawno nie wymieniales oraz zrob plukanke Liqui Moly .
-
Analiza logów pompki i egr avf
zrob 001/004/013/018/023 na wolnych obrotach nie dotykajac pedału gazu (przez 15 sekund)
-
buja silnikiem
Bez podpiecia VCDS-a i podejrzeniu parametrow pracy silnika (nie błedy) bedziesz dalej podmienial bezsensownie czesci . jak cos to podjedz do mnie, zerkniemy co się tam dzieje.....