Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Ta hybryda K03S wstaje lepiej niz ori K03
  2. okolice 130 PS i 290 Nm po samej zmianie wtryskow bez ruszania softu ....
  3. Na 99% masz AR .... W A4 B6 AVF Jak pamietam nie bylo AL seryjnie
  4. Termostat lezy i straszny upal w tym dolocie , nie masz zatkanego nawiewu na IC , badz micno zabrudzonego IC
  5. Dwie pompki maja dosyc spore korekcje , termostat do wymiany Zrob 007 dynamiczne Reszta ok
  6. jak sie Piotr zdecyduje to będzie o wiele lepiej ...
  7. wyczyszczenie tez nie
  8. Jak jest w dobrym stanie to te 360 nm przeniesie ....
  9. z tych dwóch to CAHA .... choc jak przerobki nie maja znaczenia to wkładaj GTB17 ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Adrian .... góra jest , ale dołu to jednak to BRD wogole nie ma .... [i to pomiar na 4-tym biegu] Tutaj Twoje B6 [byłe moje ] na GTB17 jak pamietasz .... -> Audi A4 B6 1.9 TDI quattro AVF - 199PS / 413Nm jest przepasc takze zmieniaj to BRD bo wstyd ...
  10. Okolice 140 PS i 320 Nm sa jak najbardziej Ok , ale musisz pamietac ze wszystko zalezy od danego auta...
  11. Jezeli auto zostanie prawidlowo zdiagnozowane i bedzie sprawne , program zmodyfikowany w sposob prawidlowy i kierownik bedzie mial swiadomosc jak uzytkowac auto to nie masz sie czym przejmowac .
  12. Zacznij od wgrania seryjnego programu bo jak w tym aucie jest seryjna sprezarka to kogos poniosla fantazja Zmien teromostat i sprawdz podcisnienia/N75 bo sprezarka strasznie pozno sie budzi
  13. Byl w podlodze ..... Taki "dobry" soft tam jest ;-)
  14. Jak coś będę miał do sprzedania wtryski 216-tki Bosha 100 % sprawne , są jeszcze w aucie i generują prawie 200 PS ;-) . Cena 750 zł .
  15. Adam coś tam powoli podchodzi do tematu
  16. Optimum masz ustawione w sofcie (1.6 bar) :-) , wszystko powyzej to juz loteria i nie optimum Dolozenie 50 mbar wiecej nie da zadnych przyrostow mocowych,ktore bys odczul , a jedynie nadwyrezy niepotrzebnie sprezarke i bedzie grzalo powietrze . Chcesz wiecej to zmien sprezarke na wieksza :-)
  17. lekko kierownice sie przycinaja w turbo , reszta ok
  18. silnik CAGB 136 PS to to samo co jednostka 143 PS , tylko okrojona programowo i dlubie sie tak samo jak wersja 143 PS Poniżej przykładowy przyrost po delikatnym sofcie. Audi A4 B8 2.0 TDI 136 PS silnik CAGB - 385 Nm / 175 PS
  19. Rozkrec sterownik i zobacz czy przypadkiem niemiec nie wlutowal magicznej podstawki .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.