Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. wskaznik boost to podglad doladowania
  2. Oddaj auto do kogos kto ma o tym pojecie , bo jak Ty chcesz robic EDC15 BDM-em , to znaczy ze nie za bardzo masz pojecie o temacie ( bez urazy ;-) ) P.s wyjmij sterownik i sprobuj go ruszyc "na stole"
  3. zacznij od wgrania serii , bo program w tym aucie to jakies nieporozumienie .... druga sprawa to T paliwa , za duza ... [skontrolowal bym po wgraniu oryginalu] regulacja doladowania kiepska [albo sprezarka,albo soft] po wgraniu ori sie wyjasni z kosmetycznych rzeczy to termostat lezy ...
  4. 012 i 018 nie sa zamienne pod ori instalacje
  5. sprezarka z tym doladowaniem dluuugo nie pociagnie ... jest tam jakis soft, zrob komplet bedzie wiadomo cos wiecej ...
  6. generalnie nie jest ze pewnie przycinaja sie kierownice w turbosprezarce kat synchronizacji na wyzszych rpm jest "brzydki" i skorygowal bym go na okolice -1 na wolnych obrotach zaznaczony element to silownik od klapy gaszacej
  7. Dosyc sporo tych NM jak na seryjna turbosprezarke i seryjne sprzeglo . Ja bym osobiscie to skontrolowal i skorygowal .
  8. Jak budzet na to pozwala to zmieniaj wtryski na te od ASV (0.205) plus do tego soft i okolice 150 ps sa do osiagniecia . A to juz pozwala na sprawne poruszanie sie w porownaniu do seryjnych 90 PS . Tu masz wykres auta na AHH + wtryski 205 + dodatkowe zmiany co dalo troche wiecej niz 150 PS :-) http://edc-tuning.pl/index.php?view=image&format=raw&type=orig&id=54&option=com_joomgallery Odezwij sie na PW to ogarne Ci to auto tak zebys byl zadowolony ;-)
  9. Tak , mowie o seryjnym osprzecie . Cena zalezy gdzie i u kogo . Jest temat dotyczacy polecanych tunerow .
  10. 120 PS i 280 Nm sa osiagalne samym programem
  11. bez korekty w sofcie nic nie zdzialasz ...
  12. Leo spokojnie ogarnie Ci temat ...
  13. nie zalożysz ....
  14. CAGA i CAGB to blizniacze jednostki różniące sie oprogramowaniem w ECU
  15. Jedz z tym autem do Pawla69 to Ci ogarnie to auto , bo jak Twoj mechanik tak rozrzad ustawia to strach pomyslec co on tam jeszcze nawyczynial ....
  16. mozesz podociskac/przeczyscic konektory,ewentualnie podmienic wiazke choc objawy bardziej pasuja na padniete pompki
  17. Szczelnosc intercoolera sprawdzales , sprawdz wirnik sprezarki moze lopatki sa ogolone , sprawdz podcisnienia , podmien N75
  18. Na seryjnych gratach +/- 145 ps i 330 nm sa osiagalne
  19. Gtb17
  20. wszystko jest w porządku.taka charakterystyka hamownii Dynomet - brakuje po prostu obciążenia w tym konkretnym przypadku. pomiar wykonywany był na 3 biegu, który w quattro jest stosunkowy krótki. dokładnie jest tak jak Grzesiek pisze , Dynomet i pomiar na 3 biegu nie zawsze jest do końca miarodajny ze wzgledu na brak obciążenia na 3 biegu tutaj wykres BRD quattro mierzonego na 3 biegu [w celu pokazania roznic z czym klient przyjechal i z czym wyjechal po korekcie] -> Audi A4 B7 2.0 TDI 170 PS silnik BRD - 420 Nm / 190 PS jak widac dol nie jest jakis super ekstra tutaj natomiast to samo auto zmierzone na 4 biegu [na tym biegu z reguły są hamowane auta na hamowniach stacjonarnych] -> dół już prezentuje się normalnie [1800 rpm daje ponad 350 Nm ] p.s sorki za zasmiecanie tematu swoimi wykresami ale chcialem przedstawic problem/wątpliwosci jak najprościej
  21. Wyglada ze bez czyszczenia sie nie obejdzie .....
  22. Low idzie blizej procka
  23. jaki silnik , numer sterownika , nie kazdy ma w sofcie kilka kodowan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.