Treść opublikowana przez spanky
-
Mod BRB
na tym wykresie to auto po porgramie przy 2000 rpm ma ponizej 300 Nm , a przy ~1800 rpm ma ledwo ~250 Nm czyli ledwo seria jak nie mniej [285 Nm/1900 rpm katalogowo] , wiec skąd to stwierdzenie że było na zdrowej serii .... ? poza tym ten wykres to jakieś nieporozumienie , ~380 Nm przy 2600 rpm z tej malej sprężarki ...
-
Prośba o analizę logów
kąt jest ok
-
AJM+ turbo AWX ok 380Nm, jakie sprzęgło?
seryjne sprzeglo i dwumas da rade ...
-
Proszę o analizę logów
lekko niedogrzane auto - moze termostat reszta moze byc
-
Prosze o analizę logów. Logi Dynamiczne.
tak na szybko to statyczny kat wtrysku jest "na drzewie" termostat lezy i kwiczy
-
Prośba o ocenę logów
preplywomierz troszke nisko mierzy ale dawki nie tnie zrob te logi porzadnie to bedzie mozna cos wiecej pwoiedziec ale z tego co wstawiles jakiejs tragedii nie ma p.s turbosprezarke zostaw w spokoju bo nic jej nie dolega ...
-
Chip a masa zasysanego powietrza
Kat dynamiczny nie ruszony , nastawnik wywalony w opor .... Gdzie Ty zes to robil ?
-
Prośba o Analizę Logów 1.9 PD AVF
a ja bym poszukal nieszczelnosci w dolocie ...
-
DUŻO PALI ocena logów i błędów...
Kat synchronizacji do poprawy Czujnik temperatury do wymiany
-
Chip a masa zasysanego powietrza
Wina lezy w programie
-
Prośba o sprawdzenie logów - Passat B5 AVB 101KM
Nr 3 i wyczysc sprezarke bo jest zasyfiona
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
to i jak pokaże jak mój wóz roboczy jedzie bo nadażyla się okazja co by nagrać jakiś filmik wczoraj podwoziłem znajomego i chcial sobie film nagrać jak jedzie stare poczciwe TDI w kombi 2 osoby na pokladzie [2 x 100 kg] szału nie robi ale 13-letni kibel potrafi zadziwić nie jedną nowszą furmanke
-
Prośba o anakizę logów
sprawdz szczelnosc dolotu [rury/intercooler]
-
Chip a masa zasysanego powietrza
a zaraz po programie było ok ? jeszcze kwestia jak ogranicznik dymienia został zmodyfikowany poza tym doł tez jest ciety przez przeplywomierz, a i sprezarka taka jakaś spiaca jest p.s katalizator jest , kolektor ssacy wyczyszczony ?
-
Prośba o anakizę logów
po zmierzonej masie powietrza w stosunku do doładowania ...
-
Czy trza kodować na VAG skrzynie automat
Juz Ci wyzej napisalem , jak masz kosci z manuala to nie bedzie to chodzic jak nalezy w automacie .... Nikt tego nie robil bo to "druciarstwo" ... Chces mie wiecej mocy i spokoj ducha to zrob program pod skrzynie automatyczna ....
-
Czy trza kodować na VAG skrzynie automat
po zamontowaniu kosci sprawdz vag'iem kodowanie .. jak jest 0001 to automat , jak nie to musisz przekodowac oczywiscie ma to sens jezeli program na kosciach jest zmodyfikowany pod kodowanie automatu
-
Silnik słabo sie zbiera.
zrob logi VCDS/VAG-COM inaczej ciezko bedzie pomoc w rozsadny sposob
-
Program VCDS
nie ma ... jak chjcesz zeby byl oryginal i po polsku to musisz zaplacic ...
-
Prosba z ocena logow, dziwny notlauf:/
wygląda na problem z turbosprężarką ...
-
Vag, samochod po wirusie, dziwne doladowanie.
bo dowalone jest paliwa i spaliny powoduja przeladowanie powyzej tego co rzada ECU ale patrzac po wysterowaniu N75 ledwo udaje sie utrzymac to doladowanie w ryzach ,a notlaufa nie ma bo 1.2 bar to nie jakies mega przeladowanie tak poza tym to soft do poprawy bo kiepski jest
-
Jaki Sterownik silnika ECU?
Najlepiej to : Sterownik musi miec taki sam numer jak twoj oraz wersja oprogramowania w nim musi byc taka sama jak w twoim. Musisz spasowac immo , 30 sekund roboty za pomoca vaga/vcds Oczywiscie mozna tez zalozyc sterownik od innego auta badz z inna wersja softu .
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
Krzysiek sam przerabia GTB22 jak i GTB17 ... robi to perfekcyjnie, a sprezarka po jego przeróbce stroi sie jak marzenie ...
-
Większa turbina do 3.0 TDI Jaka i od czego ???
Dynosoft zrobil ze współpracy z ROTORTECH dwa rodzaje wydajniejszych sprezarek do 3.0 TDI V6 - zadzwon i pogadaj krótkie info: ROTORTECH Stage 1 - potencjał do ok. 360KM, reakcja na gaz i wydajność na niskich obrotach zbliżona do turbiny seryjnej. Turbina zapewnia wydajność i jakośść dotychczas proponowanej przez nas turbiny ABT w dużo korzystniejszej cenie. ROTORTECH Stage 2 - potencjał do ok. 380KM, słabsza wydajność w niskim zakresie obrotów - "budzi się" ok. 250 obrotów później, ale nie traci wydajności aż do 4800 obrotów."
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
przy następnej korekcie zróbicie pomiar na 4biegu - jeżeli jest możliwość. gratulacje dla Ciebie i spankiego dzieki Grzegorz ... auto bylo strojone na N75 z V6 stad bardzo spokojny dół , po powrocie do domu Krzyś założył prawidłowe N75 z 1.9 tdi i zrobił kontrolnie logi na 4-tym biegu także nowy pomiar i korekta będą napewno bo Krzyś boi się że napęd nie wytrzyma