Treść opublikowana przez spanky
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
Tak to wyglada http://edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34:vw-bora-1-9-tdi-110-ps-silnik-asv&catid=12:modyfikacje&Itemid=105
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
AEL odpalony ?
-
1.9 Di 55kW/75km AFF opinie i kilka pytań
550 zł
-
1.9 Di 55kW/75km AFF opinie i kilka pytań
To nie moje tylko teścia ale marudzi że jest muł bagienny i ma racje, ja mam ADRa z 1995 w 8 się zmieszcze PB Cenowo nie wiecie ile kosztuje wgranie samego softa na 90km? Bo jak wyjdzie więcej za wgranie to lepiej kupić kompa od 1z jak ma to byc zrobione raz i porzadnie to niech tesciu uzbiera kase i jedzie na program tutaj masz przykladowy wykres AFF po porgramie Audi A4 B5 1.9 TDI 75 PS silnik AFF - 255Nm / 111PS
-
Przepływka prosze o ocenę logu
a jakim cudem na biegu jalowym przy 300 rpm ma osiagac zadane wartosci ? zrob te logi [komplet] raz a porzadnie
-
Prośba o analize logów A2 1.4 TDI
co to znaczy zle ?
-
Po rozgrzaniu brak mocy
3 bieg 1500-4200 rpm , kazdy blok osobno dynamiczne 001/003/004/007/008/010/011
-
Proszę o ocenę logów
logi dynamiczne wygladaja ok
-
1.9 Di 55kW/75km AFF opinie i kilka pytań
ale temat jest o AFF i tam jest 16 bit
-
1.9 Di 55kW/75km AFF opinie i kilka pytań
najlepszy stosunek przyrostu do ceny to opcja samej modyfikacji oprogramowania ... samym programem z serynych 75 PS i 175 Nm mozna uzyskac okolice 115 PS i 260 Nm ... ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- a w jakim celu ten komp od AHU ?
-
1.9 Di 55kW/75km AFF opinie i kilka pytań
ma EGR silnik AFF to zdławiony programem silnik 1Z spaliny pod maska, brak tlumienia drgan wydechu
-
Prośba o analize logów A2 1.4 TDI
sprezarka troszke pozno sie budzi termostat lezy kat synchronizacji do poprawy to tak na szybko
-
Brak mocy - prośba o analize
sprawdz po numerach ale jak kojarze to tak ....
-
Korekcje na pompowtryskach zapytanie?
znajdz sobie inny problem
-
Po rozgrzaniu brak mocy
program jest i niestety dosyc mocno nadwyrezajacy spreżarke [jezeli jest seryjna] ... zrob komplet logow , bedze mozna powiedziec wiecej o problemie jak i samej modyfikacji
-
Brak mocy - prośba o analize
moze, ale dopoki nie zrobisz kompletu logów ciezo bedzie cos stwierdzic ...
-
Prośba o analizę logów statycznych
ja bym jeszcze wyczyscil kolektor
-
błędy
skasuj , jak powroca sprawdz bezpieczniki
-
Jakie logi??
każdy osobno
-
Prosze o analize logów, nowe logi
wyglada na to ze cięcie dawki to wina programu , a nie przepływomierza ...
-
Ukręcona oś turbiny - ewentualne przyczyny??
Zrob logi i bedzie wiadomo co masz tam nawyczyniane w programie .
-
błąd silnika co jest nie tak(LOGI)
Kto ci bzdur nagadal z ta nieszczelnoscia ) zostaw ja w spokoju i zajmij sie sprezarka
-
błąd silnika co jest nie tak(LOGI)
Zajmij sie tematem i oddaj auto do kogos kto ma pojecie o diagnostyce , bo mozesz nie zdazyc uratowac sprezarki ....
-
Wgranie mapy vagiem?
Chinski badziew ktory moze dzialac, a i rownie dobrze moze uwalic sterownik a wtedy auta nie odpalisz ani tym kablem sterownika nie postawisz . Jedz do kogos kto sie tym zajmuje , bedzie bezpieczniej i napewno mniej stresujaco
-
Wgranie mapy vagiem?
Nie da