Treść opublikowana przez spanky
-
proszę o pomoc w odczytaniu logów
a cos nie tak z autem ???? ta masa powietrza jak na 1Z az za ladna ... moze jakas minimalna nieszczelnosc jest
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
patrzac na dawke paliwa to tam z dolu podlane jest i dwumas ze sprzeglem latwo nie ma ... poza tym kazac tej rumunskiej sprezarce dmuchac powyzej 1.5 bara to tez nie daje jej latwego zycia ...
-
Turbina za późno zaczyna ładować- LOGI
no to masz punkt zaczepienia , sprawdz krociec od vacumpompy i podmien N75 na inny ,oraz sprawdz droznosc przewodu podcisnienia od N75 do gruszki
-
Spadek mocy : prośba o ocenę logów statycznych oraz dynamicznych
Geometria nie ma nic wspolnego ze spakiem mocy w Twoim przypadku W logach nie widac nic co by moglo wskazywac na jakas usterke , wiec albo przyzwyczailes sie do mocy albo powoli cos mechanicznie zaczyna szwankowac (uklad paliwowy) i nie bedzie tego widac w logach . Zrob jeszcze dynamiczne 007 i kiedy wymieniales filtr paliwa ?
-
Pytanie o dawke startowa
to nie dawka startowa, a dawka na wolnych obrotach !!! ustaw na ~4 i bedzie ok
-
Proszę o sprawdzenie logów - nolauft przy 3000 obr
Wysterowanie N75
-
Sprawdzenie przebiegu
Tak samo
-
Sprawdzenie przebiegu
da
-
Sprawdzenie przebiegu
Nie
-
Jak sprawdzić przebieg VAGiem ?
vag-com'em nie odczytasz ... potrzebujesz hex-can VCDS
-
Tryb awaryjny
ja bym kontrolnie zrobil dynamiczne
-
Prośba o analizę logów A4 B7 1,9 TDI Problem z turbo!!!
pewwnie czyszczenie Cie nie ominie
-
Bład przepływomierza oraz sondy vs. logi
jest dziurka/nieszczelnosc ... przemik dobrze prawi ...
-
Sprawdzenie przebiegu
"Funkcje dodtakowe" -> "edc15-edc16 przebieg"
-
Proszę o ocenę logów
Rozrząd wymieniany był dokładnie 5 tys. temu czyli w kwietniu to popraw sobie synchronizacje ....
-
Proszę o ocenę logów
Wgraj serie , szkoda auta na takie wydumki .
-
Proszę o ocenę logów
jezlie to pytanie do mnie to info na PW
-
Proszę o ocenę logów
zrob komplet dynamicznych , ale patrzac na doladowanie to reszta pewnie tez nie bedzie dobrze swiadczyc o programie ktory jest tam wgrany
-
Proszę o ocenę logów
auto po programie meczacym sprezarke [jezeli to seryjna sprezarka]
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Takie przeładowanie to nie problem, trochę nie masz racji. Turbo późno się budzi i dlatego turbo przeładowywuje. Takie pozostawienie tego bez poprawki skutkować może później jeszcze większym przeładowaniem. Źle ustawiona jest gruszka na turbinie lub pierścień do sterownia żaluzjami wew. turbo jest zamontowany w odwrotną stronę. Gdyby turbo wstawało prawidłowo i w średnim zakresie obrotów by tak było to wtedy jest to nie duży problem. Ale w momencie późnej reakcji turbo tak być nie może. Skróć sztangę turbo o 1-2mm stad napisalem ze to nie probblem , bo najpierw trzeba zwrocic uwage na pozne budzenie ... rozwiaze sie problem z budzeniem [zabawa sztanga powinna pomoc - jak slusznie zauwazyles] - potem sie zobaczy jak bedzie dmuchac i trzymac doladowanie w ryzach
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Przekadowanie zostaw w spokoju bo to zadne przeladowanie .... Bardziej mozna sie przyczepic do troszke poznego budzenia sie sprezarki
-
Prośba o pomoc: ZA DUŻY MAF: SPECIFED 470 . ACTUAL 470.
bo ty masz wartosic 8-bitowe
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Filtr będzie w przeciągu miesiąca, w kolektorze dolotowym był syf że hej. Jakie grupy zlogować żeby sprawdzić czy coś to dało ? Najlepiej komplet dynamicznych
-
[B6 BKE] problem z mocą
pewnie sprezarka do czyszczenia , ale najpierw logi
-
Prośba o pomoc: ZA DUŻY MAF: SPECIFED 470 . ACTUAL 470.
wspólczynnik wypełnienia EGR ...