Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jezeli to jest log z tym BRD pod maska to ja nie wiem czego Wy chcecie od jej wstawania na seryjnym programie ... ale ja sie opieram tylko na logu i jak dla mnie to BRD wstaje akceptowalnie jak na ori soft ... pompek to Ty przypadkiem nie masz zabitych albo walka/szklanek nie od tego silnika ... tandem i pompa w baku sprawdzona ?
  2. ja tam nie wiem gdzie Ty to pozno wstajace BRD widzisz bo napewno nie w logach ? jest problem ze sterowaniem jej w gornych partiach obrotow stad ten skok niutona na wykrsie ale akurat jesli chodzi o dol to jest bardzo przyzwoicie i ja bym zbytnio na problemie sprezarki sie nie skupial ... no chyba ze wirnik jest sciety ...
  3. jak najwieksze ... jezeli cala reszta ma pozostac seryjna to maks 216-tki
  4. podmien N75 badz szukaj niesczczelnosci
  5. do takich mocy komplet od AWX-a i nic wiecej ...
  6. VAG COMMANDER'em nawet nie podchodz ... galeciak przy odrobinie szczescia moze podolac ... pamietaj ze w razie wpadki auta juz nie odpalisz ...
  7. w A3 tak , zalozylem za jak napisal tylko audi i jest to forum A4 to mowimy o A4 .... tak czy inaczej logi dynamiczne nakieruja co jest problemem ...
  8. "dawka" wcale nie jest taka mala
  9. wyrwij sprezarke i wyczysc p.s powyzej 4000 rpm w kazdym seryjnym dieslu nic sie nie dzieje
  10. jak ma to dzialac jak nalezy i wykorzystac potencjal nowych wtryskow to powinno sie dopasowac soft pod nowe wtryski
  11. Korekta mapy dawki startowej rozwiąże ten problem ...
  12. Czytaj ze zrozumieniem , spasowales immo a nie wylaczyles , jedno i drugie bylo pisane wczesniej tylko bez wylozenia krok po kroku jak to zrobic ,nie miales bladego pojecia o czym bylo pisane ...
  13. pisalem Ci juz wczesniej, zeby wylaczyc immo w tym sterowniku potrzebujesz lutownicy i programatora , przytoczony kabelek z allegro mozesz powiesic sobie na lusterku w aucie
  14. jak nie zaobserwowales zadnych anomalii [narywanie,falowanie obrotów] to zostaw na 3 mg .
  15. jaśniej to Ty napisz , co przekladales, co miales poprzednio [silnik,sterownik] , co masz teraz ... bo jak narazie cos gdzies wyczytales na necie, a tak naprawde nie masz bladego pojecia o temacie .... bo moze wystarczy spasowac immo vag'iem jak zasugerowal likjar7
  16. Mowione bylo od samego poczatku ze dziura w dolocie
  17. Lutownica i programator ....
  18. numer sterownika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.