Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. a wkladales spowrotem stare pompki ?
  2. bo to nie jest numer kodu tylko charakter usterki
  3. auto po porgramie [nie wiecej jak 135 PS] wymagajacy dopracowania wyglada na uszkodzony czujnik cisnienia Atmosferycznego podmien N75 na inny i zobacz zachowanie sprezarki badz znowu wymaga czyszczenia
  4. pod kiera jest OBD i kanały te same pod kiera to jest w Galaxy po faceliftingu , w starych kiblach do 1999 roku jest pod popielniczka
  5. Toc caly czas o tym pisze
  6. Mozna dygnac kat synchronizacji i sprawdzic stan napinacza , moze nie bedzie sie tak rozjezdzal na wysokich rpm
  7. zawory maja inna charakterystyke pracy
  8. zrob logi doladowania , bedzie pelny poglad na sprawe i latwiej bedzie cos doradzic ... przyczyn moze byc kilka
  9. dlatego napisałem
  10. w edc16 sa dwa miejsca gdzie wpsuje sie login , w jednym nie działa , w drugim są szanse że zadziała napisz w które miejsce probujesz wpisac login
  11. ale to co jest na wykresie do 2200 rpm nie za bardzo odpowiada temu co jest w logach [dawka,doładowanie] ... poza tym dziwne jest żeby auto mialo 70 Nm mniej niz w serii i to by Ci odpowiadało, wydaję mi się że to co jest na wykresie do 2200 rpm to zupełnie co innego niż w rzeczywistości bo aż nie chce mie się wierzyć ze to auto do 2000 rpm jeździ jak seryjne 90 konne AHU p.s seryjne 250 nm przy ~ 1800 rpm to nie jest żaden mocny dół ...
  12. Tak patrze na ten wykres i wedlug niego auto ma 180 nm przy 1800 rpm , czyli jakies 70 nm mniej niz ma seria .... Albo ja cos zle patrze
  13. rozrusznik tez jest uwalony w całym tym syfie
  14. musisz kupić nowe kolo pasowe [w ASO] śrube mocującą oraz co najważniejsze obrobic czop wału aby plaszczyzna przylegania koła pasowego byla idealnie płaska , w przeciwnym razie problem powróci ...
  15. Masz podane piny gdzie jest komunikacja . Teraz kolega bedzie wiedzial gdzie sie wpiac bezposrednio do ECU
  16. według logów ma ... ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- zdejmij przewod zasilajacy do filtra paliwa , wlacz zaplon i zobacz czy pompa w zbiorniku podaje paliwo
  17. w dalszym ciągu jest źle ... postaraj sie załatwić przepływomierz na 100% sprawny
  18. jest opcja w VCDS po wybraniu ktorej sie zeruje , teraz nie pamietam dokladnie gdzie
  19. dzieki To zachownanie w 011BS to normalne ze odwrotnie sie zachowuje niz przykladowe z forum? Jak mozna spytac to skad wiadomo ze po programie? przyklaodwoe z forum dotyczy silnika V6 TDI ty masz R4 widać po parametrach w logach że po programie [nie najwyższych lotów]
  20. wyglada na martwy przeplywomierz i syf w sprezarce auto po programie [chiptuningu]
  21. Opony są ciche, ale teraz zafascynowany jestem oponą SEMPERIT SPEED-LIFE koncernu Continental Looknij: Semperit SPEED - LIFE 205/60 R15 91 H. Opony Semperit . Oponeo.pl Dobre recenzje zebrała w teście ADAC'a Ktoś jeździ na tych Semperit Speed-Life ? Jak wrażenia ?
  22. szukaj minimalnej nieszczelnosci , wedlug logow auto powinno jezdzic prawidlowo delikatanie sprezarka sie przycina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.