Treść opublikowana przez spanky
-
Nie odpala po wymianie pompowtryskiwaczy
a wkladales spowrotem stare pompki ?
-
Prośba o analizę logów
bo to nie jest numer kodu tylko charakter usterki
-
Analiza Logów
auto po porgramie [nie wiecej jak 135 PS] wymagajacy dopracowania wyglada na uszkodzony czujnik cisnienia Atmosferycznego podmien N75 na inny i zobacz zachowanie sprezarki badz znowu wymaga czyszczenia
-
VAG COM + Ford Galaxy = ?
pod kiera jest OBD i kanały te same pod kiera to jest w Galaxy po faceliftingu , w starych kiblach do 1999 roku jest pod popielniczka
-
Troche z innej beczki GOLF III GTD
mozna dolożyc
-
Golf Mk5 BKC T [ARL] TUNE-UP
PW
-
Golf Mk5 BKC T [ARL] TUNE-UP
Toc caly czas o tym pisze
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
Mozna dygnac kat synchronizacji i sprawdzic stan napinacza , moze nie bedzie sie tak rozjezdzal na wysokich rpm
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
Logi nie sa zle , program sredni ....
-
N18 a N75
zawory maja inna charakterystyke pracy
-
Błąd czujnika G71, niskie ciśnienie doładowania, dziwna praca turbiny
zrob logi doladowania , bedzie pelny poglad na sprawe i latwiej bedzie cos doradzic ... przyczyn moze byc kilka
-
Golf Mk5 BKC T [ARL] TUNE-UP
dlatego napisałem
-
Login do silnika 2.0tdi
w edc16 sa dwa miejsca gdzie wpsuje sie login , w jednym nie działa , w drugim są szanse że zadziała napisz w które miejsce probujesz wpisac login
-
Golf Mk5 BKC T [ARL] TUNE-UP
ale to co jest na wykresie do 2200 rpm nie za bardzo odpowiada temu co jest w logach [dawka,doładowanie] ... poza tym dziwne jest żeby auto mialo 70 Nm mniej niz w serii i to by Ci odpowiadało, wydaję mi się że to co jest na wykresie do 2200 rpm to zupełnie co innego niż w rzeczywistości bo aż nie chce mie się wierzyć ze to auto do 2000 rpm jeździ jak seryjne 90 konne AHU p.s seryjne 250 nm przy ~ 1800 rpm to nie jest żaden mocny dół ...
-
Golf Mk5 BKC T [ARL] TUNE-UP
Tak patrze na ten wykres i wedlug niego auto ma 180 nm przy 1800 rpm , czyli jakies 70 nm mniej niz ma seria .... Albo ja cos zle patrze
-
Wyciek w okolicach EGR jaka przyczyna
rozrusznik tez jest uwalony w całym tym syfie
-
Wycięty klin na dolnym kole rozrządu,
musisz kupić nowe kolo pasowe [w ASO] śrube mocującą oraz co najważniejsze obrobic czop wału aby plaszczyzna przylegania koła pasowego byla idealnie płaska , w przeciwnym razie problem powróci ...
-
jak podpiac vaga pod ecu
Masz podane piny gdzie jest komunikacja . Teraz kolega bedzie wiedzial gdzie sie wpiac bezposrednio do ECU
-
Proszę o analizę logów ostatni post!
według logów ma ... ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- zdejmij przewod zasilajacy do filtra paliwa , wlacz zaplon i zobacz czy pompa w zbiorniku podaje paliwo
-
Turbodziura, lag
w dalszym ciągu jest źle ... postaraj sie załatwić przepływomierz na 100% sprawny
-
dpf zerowanie masy popiołu za pomocą vcds
jest opcja w VCDS po wybraniu ktorej sie zeruje , teraz nie pamietam dokladnie gdzie
-
Prośba o analize logów
dzieki To zachownanie w 011BS to normalne ze odwrotnie sie zachowuje niz przykladowe z forum? Jak mozna spytac to skad wiadomo ze po programie? przyklaodwoe z forum dotyczy silnika V6 TDI ty masz R4 widać po parametrach w logach że po programie [nie najwyższych lotów]
-
Prośba o analize logów
wyglada na martwy przeplywomierz i syf w sprezarce auto po programie [chiptuningu]
-
Polecane opony letnie
Opony są ciche, ale teraz zafascynowany jestem oponą SEMPERIT SPEED-LIFE koncernu Continental Looknij: Semperit SPEED - LIFE 205/60 R15 91 H. Opony Semperit . Oponeo.pl Dobre recenzje zebrała w teście ADAC'a Ktoś jeździ na tych Semperit Speed-Life ? Jak wrażenia ?
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
szukaj minimalnej nieszczelnosci , wedlug logow auto powinno jezdzic prawidlowo delikatanie sprezarka sie przycina