Treść opublikowana przez spanky
-
analiza logów
działa , ale nie tak jak powinna , podmień z innego auta na próbę i wymien filtr powietrza na nowy
-
Proszę o analizę logów naszych magików z forum :)
podmien przeplywomierz od innego AHU
-
proszę o ocenę logów statycznych
kat synchronizacji rozbiega sie na wyzszych obrotach , reszta w normie
-
Sadza na końcówce wydechu po chipie
nie jestem pewien ale chyba tak?ma to jakies znaczenie? Tak, to ta sama sprezarka i nie ma to zadnego znaczenia .
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Coz moge napisac ... Pomoc klubowa z Rybnika dziala szybciej niz pogotowie ratunkowe . Wielkie dzieki dla Arturo ,Seves, Mario,Miron za zorganizowanie holowania , warsztatu ..... Baaa nawet hotelu . Jestesmy z rodzina juz po pizzy piwku i spacerze po Knurowie , a jutro sie okaze czy motor idzie na smietnik czy pojedziemy dalej . Jeszcze raz Wielkie Dzieki .
-
Sadza na końcówce wydechu po chipie
Zdaje Ci sie , takie doladowanie jest w serii Mkris - zacznij od sprawdzenia dolotu .
-
Sadza na końcówce wydechu po chipie
To moze ja cos napisze jako ze zostalem wywolany do tablicy [choc jestem w drodze na urlop - z malymi przygodami ] Co do dymienia to akurat dymienie podczasz odpalania silnika nie ma nic wspolnego z modyfikacja , ktora poprostu nie obejmuje tej czesci pracy silnika . Co do dymu w koncowce wydechu i patrzac na logi doladowania i masy powietrza to moze byc jakas minimalna nieszczelnosc , oczywiscie przy logach zaraz po programie poinformowalem ze wszystko jest ok , jako ze mkris na zadane pytania o wrazenia zaraz po jezdzie testowej i i jakie kolwiek dymienie czy inne objawy nic nie wspominal ,gdyz pewnie zadymienie w koncowce nie bylo badz nie zwrocil na to uwagi do momentu az przyjechal kolega , a moze bylo juz na serii . Co do stwierdzenia ze turbo nie ma lekko , to juz w seri jak pamietam byly problemy z stabilizacja doladowania i walczylismy o to aby na wysokich obrotach sprezarka trzymana byla w ryzach , bo wlasnie tam jest najbardziej narazona na "ukrecenie". Mam utrudniony dostep do netu takze nie zawsze moge odpisac .
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie , stoje na A1 14 km od Rybnika fura odmowila pisluszenstwa , potrzebny namamiar na jakis dobry warsztat i moze lawete . Jak cos to moj tdlefon 606 114 000
-
[ALL B6] Błąd przełącznika światła hamulców 00526 - pytanie.
jak nie zadzialaja światla stopu to ktoś Ci w doope wjedzie ...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
kiepsko wstaje na nizszych obrotach , ale widac ze to bardziej problem z paliwem niz sprezarka ...
-
1.7 SDI Arosa - błąd 01268 N146 + LOGI
ewidentnie problem z nastawnikiem , odepnij czujnik predkosci w skrzyni i zobacz czy problemy znikna/ulegna zmianie
-
Dziura mocy w przedziale 2900-3100
podmien N75 z innego 1Z-ta
-
zabralo moc
bez Vag'a i porządnej diagnozy sie nie obędzie - będziesz bładził jak dziecko we mgle ...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wyszlo ze sprzeglo jest do wymiany ) przy 360 nm uzlizgiwalo sie na 4 biegu ... Takze kolega wyjechal z seria pod maska . P.s Ale potencjal jest , przy pomiarze przy pierwszej wersji softu pokazalo sie ~ 170 ps
-
Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
turbosprezarka do czyszczenia , termostat do wymiany , filtr paliwa oraz powietrza rowniez ...
-
Prosze o analize Logów (turbo,N75,Przepływka)
wyrwac sprezarke i ja wyczyscic oraz wymienic termostat [spalanie powroci do bardziej akceptowalnych wartosci]
-
Prosze o analize Logów (turbo,N75,Przepływka)
Pojezdzij troszke dynamiczniej to i sprezarka sie rozrusza bo jest troche zasyfiona ...
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
zakladalem ISOFIX do siebie -warto ...
-
Proszę o analizę, szarpie przy przyśpieszaniu, pełne logi.
Odepnij egr , zadlep przewod podcisnienia i zobacz co sie bedzie dzialo .
-
Inne turbo-jakie?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbosprezarka-brd-244147/
-
Prosze o analize logow dynamicznych AUDI A4 1.9 TDI quatro
szukaj dziury w dolocie
-
Prośba o analizę logów - Nowy nabytek - CZASAMI DELIKATNIE SZARPIE
No jest i niestety takiej sobie
-
Proszę o analizę logów
sprezarka spi na niskich obrotach , sprawdz szczelnosc podcisnien i dolotu , zrob 010 dynamiczny, podmien od kogos na probe przeplywomierz
-
Prosze o pomoc nie wiem juz co robic!!!
no to wklej te bledy bo wrozek tutaj nie ma ...
-
Analiza logow, VW PassatB6 BKE 1,9 tdi 105 km
jak zrobisz komplet logow to bedziemy szukac nieprawidlowosci ...