Treść opublikowana przez spanky
-
Proszę o analizę logów dynamicznych dot przepływki i turbiny
Dzięki! A co oznacza, że MAF actual jest sporo wyższy od MAF specified? Jak patrzę na logi innych z forum, to wartości dawek często są zbliżone do oczekiwanych a u mnie dużo większe. Do tego EGR na 4,8%. Czy to czasami nie oznacza, że EGR jest np. niedomknięty? Ja się nie znam, tyle co tu doczytam ale może zrobić jeszcze logi statyczne? wszsytko jest ok , nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma ...
-
Proszę o analizę, szarpie przy przyśpieszaniu, pełne logi.
w logach nic zlego nie widac co by powodowalo drgania , moze zawieszenie silnika/skrzyni kuleje ...
-
Prośba o sprawdzenie logów b6 AVF
jedynie co sie rzuca w oczy to korekcje na 2 garku , przyczyn moze byc wiele, od oringu pompki,poprzez sam pompowtrysk albo wytarta krzywka na walku reszta wyglada akceptowalnie
-
Prośba o sprawdzenie logów b6 AVF
auto po programie , takim jakims dziwnym
-
[B6 BKE] Proszę o analizę logów 1.9TDI
Na blacie bylo 90st a komp pokazuje 81st to chyba ok? nie ok
-
VW Touran 1.9 sprawność EGR
dziala
-
Prośba o analizę błędów
swiece zarowe na 1 i 2 garku
-
[B6 BKE] Proszę o analizę logów 1.9TDI
wyglada na syf w sprezarce kat synchronizacji do poprawy termostat lezy albo fura nie dogrzana
-
Proszę o analizę logów
Przeplywka szwagra tez lezy
-
Analiza logów
To jak naprawiles nieszczelnosc to zrob komplet logow ...
-
Przeładowanie turbo i szfankująca przepływka avf
Wyczysc sprezarke ... I logi robimy z pedalem w podlodze !!!
-
Problem z rozpędzaniem auta. Prośba o analize logów
np limitery paliwa
-
VAS 505.4 a a logi.
Manual znajdziesz za pomoca google ....
-
Prośba o przeanalizowanie logów (problem z przeładowaniem)
dziwne bo ja gotowcow nie mam ... jak juz robie auto wysylkowo to na podstawie logow i pod logi wiec z gotowcem to nie ma nic wspolnego
-
Prośba o przeanalizowanie logów (problem z przeładowaniem)
zrob logi , gotowiec pod tAWX to kiepski pomysl ...
-
VAS 505.4 a a logi.
logowac mozna statycznie i dynamicznie ... niestety zapisywac nie mozna ... tylko podglad w czasie logowanie ...
-
Prośba o analize logów
jest ok , wymien filtr powietrza jak dawno nie wymieniales
-
[AVF] który chiptuner, Passat 1.9 TDI 131 AVF
Jak TTC robil Ci juz program i byles zadowolony to nie rozumiem nad czym sie zastanawiasz
-
Kolektor od AWX - wszystkie za i przeciw
Kolektor AWX daje lepsze napelnienie cylindrow ...
-
Wąż do turbo - gdzie kupić
Na allegro jest gosc co sprzedaje jakies nowe niemieckie zamienniki .... p.s czyli jednak byla mala nieszczelnosc ?
-
Zawór EGR po czyszczeniu - czy to problem ?
Mowilem ze turbo
-
[B5 AJM] Ocena wykresów przed i po programie
Jak ta mala piczka ma dmuchac 1.5 bara przy 4000 rpm , to proponuje patrzec w lusterko co by nie przeoczyc widoku wypluwanego wirnika przez wydech ))
-
[B5 AJM] Ocena wykresów przed i po programie
wgrac serie , zrobic logi , zobaczyc co nie domaga i juz ... nad czym tu delibrowac ... a nie szukanie usterki po wgraniu programu - nie ta kolejnosc
-
Launch Control - Kontrola staru
LC zrobilem u siebie , uzywalem dwa razy, szkoda mi auta
-
Czujnik różnicy ciśnień DPF a spalanie
nie moze a ma ... przy takich temperaturach na zewnatrz [25-30 stopni] temperatura na VAG'u powinna byc 90+