Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. Dzięki! A co oznacza, że MAF actual jest sporo wyższy od MAF specified? Jak patrzę na logi innych z forum, to wartości dawek często są zbliżone do oczekiwanych a u mnie dużo większe. Do tego EGR na 4,8%. Czy to czasami nie oznacza, że EGR jest np. niedomknięty? Ja się nie znam, tyle co tu doczytam ale może zrobić jeszcze logi statyczne? wszsytko jest ok , nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma ...
  2. w logach nic zlego nie widac co by powodowalo drgania , moze zawieszenie silnika/skrzyni kuleje ...
  3. jedynie co sie rzuca w oczy to korekcje na 2 garku , przyczyn moze byc wiele, od oringu pompki,poprzez sam pompowtrysk albo wytarta krzywka na walku reszta wyglada akceptowalnie
  4. auto po programie , takim jakims dziwnym
  5. Na blacie bylo 90st a komp pokazuje 81st to chyba ok? nie ok
  6. swiece zarowe na 1 i 2 garku
  7. wyglada na syf w sprezarce kat synchronizacji do poprawy termostat lezy albo fura nie dogrzana
  8. Przeplywka szwagra tez lezy
  9. To jak naprawiles nieszczelnosc to zrob komplet logow ...
  10. Wyczysc sprezarke ... I logi robimy z pedalem w podlodze !!!
  11. Manual znajdziesz za pomoca google ....
  12. dziwne bo ja gotowcow nie mam ... jak juz robie auto wysylkowo to na podstawie logow i pod logi wiec z gotowcem to nie ma nic wspolnego
  13. zrob logi , gotowiec pod tAWX to kiepski pomysl ...
  14. logowac mozna statycznie i dynamicznie ... niestety zapisywac nie mozna ... tylko podglad w czasie logowanie ...
  15. jest ok , wymien filtr powietrza jak dawno nie wymieniales
  16. Jak TTC robil Ci juz program i byles zadowolony to nie rozumiem nad czym sie zastanawiasz
  17. Kolektor AWX daje lepsze napelnienie cylindrow ...
  18. Na allegro jest gosc co sprzedaje jakies nowe niemieckie zamienniki .... p.s czyli jednak byla mala nieszczelnosc ?
  19. Jak ta mala piczka ma dmuchac 1.5 bara przy 4000 rpm , to proponuje patrzec w lusterko co by nie przeoczyc widoku wypluwanego wirnika przez wydech ))
  20. wgrac serie , zrobic logi , zobaczyc co nie domaga i juz ... nad czym tu delibrowac ... a nie szukanie usterki po wgraniu programu - nie ta kolejnosc
  21. LC zrobilem u siebie , uzywalem dwa razy, szkoda mi auta
  22. nie moze a ma ... przy takich temperaturach na zewnatrz [25-30 stopni] temperatura na VAG'u powinna byc 90+

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.