Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. A po cholere go wymieniales ? Juz Ci anderllh napisal , masz wymienic/sprawdzic G71,a nie N75 !!!!!
  2. kabelkologia od czujnika cisnienia doladowania do sprawdzenia , jak nie pomoze to podmienic sam czujnik
  3. wyglada ze nie ma dziury w dolocie , a w czym problem ze pozno wstaje i nie trzyma doladowania ? ?
  4. spanky odpowiedział(a) na daw2 temat w Silnik i Układ Napędowy
    powinna
  5. nie ... tylko zmiana w sofcie
  6. jak masz 216 i ten program to nie dziwne ze dymi ... wloz tam seryjny program.
  7. Ja bym sie tak nie cieszyl ... Czesto bonus spowodowany jest notorycznym przeladowaniem stad taka niby nie do konca zdrowa seria
  8. Logi ktore pokazales nie pomoga w ustaleniu przyczyny braku mocy ....
  9. Usterke masz mechaniczna stad braki w doaldowaniu, a sterownik jest po sofcie niemieckiej firmy z lutowaniem kosci , a co dokladnie tam wlutowane to trzeba by obejrzec z bliska . Najlepiej wylutowad to wszystko w cholere , wlutowac podstawki i w to wsadzic kosci .... Tak jak to sie powinno robic ....
  10. Zmien kodowanie sterownika na manual bo teraz jest na automat
  11. moze dziura w dolocie albo zle podpiete podcisnienia ...
  12. mógłbyś łaskawie troszkę rozwinąć temat :question: czasami luzuje sie/lamie krociec w tandem pompie
  13. Sprawdzcie krociec na vacum pompie ....
  14. Jak diagnostyka silnika polega na odczytaniu bledow , a soft jest z innego auta to daj se spokoj bo wyglada ze nie za bardzo maja pojecie co robia ...
  15. to zalezy ... zrob 010 statyczne i 011 dynamiczne i bedzie wiadomo czy to czujnik ... blad czujnika moze wyaalic jak doladowanie przekroczy zakres jego pracy Dzięki Maćku za podpowiedź, nie mogę sobie poradzić z tymi notlaufami -turbo czyszczone(luzów nie ma na wirniku oleju nie zużywa nie kopci) razem z dolotem i egr, założony oil catch tank, wywalony kat, nieszczelności nigdzie nie ma, jak robiłeś mi logi w tam tym roku przepływka i EGR były ok. dlatego zastanawiam się nad tym czujnikiem no i powoli rozglądam się w razie czego za "nowym" turbo bo parę kucy więcej by się chciało zrob komplet logow i wstaw badz podeslij mi na maila ...
  16. to zalezy ... zrob 010 statyczne i 011 dynamiczne i bedzie wiadomo czy to czujnik ... blad czujnika moze wyaalic jak doladowanie przekroczy zakres jego pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.