Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. predzej czy póżniej trzeba będzie turbosprężarkę wyrwać i wyczyścić ...
  2. po wymienie pompek trzeba troche pokrecic zanim odpali ... pompki prawidlowo ustawione
  3. Przeplywomierz tnie dawke ....na probe podmien na inny i wymien filtr powietrza
  4. z tego co opisales wczesniej to ja bym radzil już się tam nie pokazywać
  5. Przeplywomierz jest sprawny , poglad na sprawe zaburza kiepski program wgrany w tym aucie .... Wgranie serii to najlepsze rozwiazanie w tym przypadku
  6. u ciebie latwo sie robi to samemu ,odkrecasz trzy sruby od turbiny i złaczke od srodkowego wydechu (potrzebny kanał) ,bierzesz ostre narzedzie i wydlubujesz ,wystukujesz srodek do reklamówki , pustego zakladasz na swoje miejsce a to co wydlubales sprzedajesz u zbieraczy katów -z twojego wiecej niz 80 -100pln nie dadza ale zawsze to cos ,pozdro wcale nie musi byc tak latwo , jak nie bylo ruszne od nowosci to jest szansa ze bez palniak sie nie obejdzie , polecam zaczac od spryskania srob jakims odrdzewiaczem i pozostawienia na jakies 30-60 minut
  7. to zrob sobie prosty test , dwa auta jedno na letnich , drugie na zimowych , rozpedz do 100km/h i zmierz droge hamowania ... temp otoczenia : + 2 stopnie , brak śniegu i może zobaczysz co pomaga zimowa opona bo jak czytam teksty na co zimowa opona jak śniegu nie ma to mi cycki opadaja ... +1 Spanky,ale tu sami doswiadczeni kierowcy i ponad przecietnymi umiejetnosciami:grin: tylko potem te ponad przeciętne umiejętności w sytuacjach ekstremalnych ładują się komuś w d*pę ale wpadają do rowów ...
  8. to zrob sobie prosty test , dwa auta jedno na letnich , drugie na zimowych , rozpedz do 100km/h i zmierz droge hamowania ... temp otoczenia : + 2 stopnie , brak śniegu i może zobaczysz co pomaga zimowa opona bo jak czytam teksty na co zimowa opona jak śniegu nie ma to mi cycki opadaja ...
  9. w lieknd badz przyszly tydzien ... poranne i wieczorne temperatury juz są niskie
  10. osobiście polecam foteliki marki BeSafe [mój Maluch przemieszcza sie w BeSafe IZI Combi X3 Isofix - tyłem do kierunku jazdy [z możliwością przodem], może nie są tanie ale bezpieczeństwo i jakość wykonania to rekompensuje
  11. Rozbierz kompa , wyczysc z oleju , wymien gumowy przewod w ECU oraz sprawdz szczelnosc gumowego przewodu idacego do ECU
  12. Zmien w adaptacjach dawke na wolnych obrotach w granice 3-4 mg
  13. Zalezy w jakie moce uderzasz , jak masz zamiar nic nie zmieniac oprocz sprezarki to zakladaj od awx/avf , dol bardzo dobry a i gora do ~170 styknie .
  14. patrzac na logi to soft kiepski ja bym zaczal od wgrania serii 1.7b dla tARL to za duzo ???
  15. a kable,wtyczki sprawdzałeś ?
  16. Twoj jest w takim stanie, że nawet jak jest zapięty to i tak sterownik ustawia dawkę jak by był odpięty ...
  17. W takim razie zapomnij o podnoszeniu mocy w TDI
  18. Jako że o mnie mowa , to napiszę tylko, że jeśli chodzi o ceny to proszę kontaktować się ze mną osobiście, gdyż ceny zależą od samego auta jak i jego konfiguracji [seria/zmiany mechaniczne itp].
  19. każdy ma dawkę rozruchową , kwestia tylko jaką
  20. Silnik wzdłużny nie ma takiej mapki nawet, którą się zmienia. Poprzeczny i owszem. ma ma kilka AFN-ów w A4 uleczyłem z przypadłości problemów z paleniem na ciepło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.