Treść opublikowana przez spanky
-
Proszę o analizę logów - Dynamiczne turba i statyczne
predzej czy póżniej trzeba będzie turbosprężarkę wyrwać i wyczyścić ...
-
Nie odpala po wymianie pompowtryskiwaczy
po wymienie pompek trzeba troche pokrecic zanim odpali ... pompki prawidlowo ustawione
-
Turbodziura, lag
Przeplywomierz tnie dawke ....na probe podmien na inny i wymien filtr powietrza
-
Bezpieczna granica
z tego co opisales wczesniej to ja bym radzil już się tam nie pokazywać
-
Passat B5 ATJ problem z mocą prośba o PILNĄ analizę logów
Przeplywomierz jest sprawny , poglad na sprawe zaburza kiepski program wgrany w tym aucie .... Wgranie serii to najlepsze rozwiazanie w tym przypadku
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
u ciebie latwo sie robi to samemu ,odkrecasz trzy sruby od turbiny i złaczke od srodkowego wydechu (potrzebny kanał) ,bierzesz ostre narzedzie i wydlubujesz ,wystukujesz srodek do reklamówki , pustego zakladasz na swoje miejsce a to co wydlubales sprzedajesz u zbieraczy katów -z twojego wiecej niz 80 -100pln nie dadza ale zawsze to cos ,pozdro wcale nie musi byc tak latwo , jak nie bylo ruszne od nowosci to jest szansa ze bez palniak sie nie obejdzie , polecam zaczac od spryskania srob jakims odrdzewiaczem i pozostawienia na jakies 30-60 minut
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
to zrob sobie prosty test , dwa auta jedno na letnich , drugie na zimowych , rozpedz do 100km/h i zmierz droge hamowania ... temp otoczenia : + 2 stopnie , brak śniegu i może zobaczysz co pomaga zimowa opona bo jak czytam teksty na co zimowa opona jak śniegu nie ma to mi cycki opadaja ... +1 Spanky,ale tu sami doswiadczeni kierowcy i ponad przecietnymi umiejetnosciami:grin: tylko potem te ponad przeciętne umiejętności w sytuacjach ekstremalnych ładują się komuś w d*pę ale wpadają do rowów ...
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
to zrob sobie prosty test , dwa auta jedno na letnich , drugie na zimowych , rozpedz do 100km/h i zmierz droge hamowania ... temp otoczenia : + 2 stopnie , brak śniegu i może zobaczysz co pomaga zimowa opona bo jak czytam teksty na co zimowa opona jak śniegu nie ma to mi cycki opadaja ...
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
w lieknd badz przyszly tydzien ... poranne i wieczorne temperatury juz są niskie
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
osobiście polecam foteliki marki BeSafe [mój Maluch przemieszcza sie w BeSafe IZI Combi X3 Isofix - tyłem do kierunku jazdy [z możliwością przodem], może nie są tanie ale bezpieczeństwo i jakość wykonania to rekompensuje
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
zostaw tak jak jest
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
zrob teraz komplet logow
-
Proszę o analizę logów teraz dynamicznych
Rozbierz kompa , wyczysc z oleju , wymien gumowy przewod w ECU oraz sprawdz szczelnosc gumowego przewodu idacego do ECU
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Zmien w adaptacjach dawke na wolnych obrotach w granice 3-4 mg
-
Ktora suszarke wybrac do ATJa GT17/20 i droga hybrydy czy BRD??
Zalezy w jakie moce uderzasz , jak masz zamiar nic nie zmieniac oprocz sprezarki to zakladaj od awx/avf , dol bardzo dobry a i gora do ~170 styknie .
-
koo dwumasowe z awx do afn
Pasuje
-
Podnoszenie mocy za pomoca vag
nie mozna
-
ibiza 1.9tdi asz+
patrzac na logi to soft kiepski ja bym zaczal od wgrania serii 1.7b dla tARL to za duzo ???
-
Logi silnika, brak mocy
Wyczysc sprezarke ...
-
Przepływka or turbo?
a kable,wtyczki sprawdzałeś ?
-
Przepływka or turbo?
Twoj jest w takim stanie, że nawet jak jest zapięty to i tak sterownik ustawia dawkę jak by był odpięty ...
-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
W takim razie zapomnij o podnoszeniu mocy w TDI
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Potrzebuje zawirusować swoje OOOO
Jako że o mnie mowa , to napiszę tylko, że jeśli chodzi o ceny to proszę kontaktować się ze mną osobiście, gdyż ceny zależą od samego auta jak i jego konfiguracji [seria/zmiany mechaniczne itp].
-
Ciężko pali na ciepłym (logi statyczne)
każdy ma dawkę rozruchową , kwestia tylko jaką
-
Ciężko pali na ciepłym (logi statyczne)
Silnik wzdłużny nie ma takiej mapki nawet, którą się zmienia. Poprzeczny i owszem. ma ma kilka AFN-ów w A4 uleczyłem z przypadłości problemów z paleniem na ciepło