Treść opublikowana przez spanky
-
Turbina A4 b5
jak masz silnik AHU , a patrzac po roczniku auta to masz , to turbo od 110-tki nie bedzie pasowac ... p.s sprezarki od 90-tki sa niesmiertelne
-
Golf mk4 arl logi do oceny!
no i ?
-
golf 3 variant tdi + gtb
ostatnio Krzysiek przyjechał swoim drugim autem w SDI soft bezdymny
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
zrob 008
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
bo wcale nie musi byc w Twojej ...
-
Prosiłbym o analizę logów 1.9 116KM
auto niedogrzane albo termostat lezy reszta znosna
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
przeciez pisalem wyzej ... podziekuj koledze ...
-
Golf mk4 arl logi do oceny!
sprawdz podcisnienia i krociec na pompie vacum
-
Golf mk4 arl logi do oceny!
podcisnienia sprawdzone, nikt sei stanga nie bawil , egr zaslepiony ?
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
auto jest po sredniej jakosci programie i biorac pod uwage wskazanai 003 dynamiczne nie bylbym w 100% przekonany ze wymiana przeplywomierza cos da ... ja bym zaczal od wgrania serii
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
na 99% wgrana jakas wydumka ...
-
golf 3 variant tdi + gtb
Panowie , i na Dynomecie i na rolkach jest to samo .. musicie nauczyc sie tylko czytac wykresy ... niestety skalowanie osi RPM na Dynomecie jest lekko przesuniete "optycznie" kreseczki na osi rpm odpowiadaja liczbie rpm w podpisie P.S wystarczy spojrzec na max wartosc momentu i wiadomo jak czytac wartosc rpm na osi poziomej ....
-
golf 3 variant tdi + gtb
Trzeba dodac ze Krzysiek sam osobiscie przerobil GTB na podcisnienia
-
Prośba o analizę logów
2.5 bar - 1 bar [atmosferyczne] = 1.5 bar -> ładowanie sprężarki , u Ciebie ładuje jeszcze więciej , poza zakres MAP sensora
-
Prośba o analizę logów
sprezarka do czyszczenia
-
A4 B5 ATJ cięzko pali rano...znaleziona przyczyna + Logi
juz wiesz ze jest ok ...
-
modyfikacje silnika ALH
cowboy z forum golfa , choc przedmiotowy Golf mial wtryski od muszka.d tez z forum Golfa
-
modyfikacje silnika ALH
tu masz wykres , przebiegu nie pamietam wlasciciel auta mowil ze na samych 216-tkach nie bylo dymu , tak korygowal dawke i kąt. samym softem na ori wtryskach granice 120-125 PS sa osiagalne jak wtrsyki zdrowe
-
modyfikacje silnika ALH
robilem w sobote Golfa ALH + 216 stki ... na seryjnyn turbo i IC oraz lekko drzacym dwumasie 303 Nm i 145 PS - zaczelo to dopiero jeździć seryjny soft ALH + wtryski 216-tki pokazalo 255 Nm i 120 PS
-
Nie właściwa praca EGR
Jakie dzwieki , logi jakies masz ?
-
Błąd czujnika G71, niskie ciśnienie doładowania, dziwna praca turbiny
Poczytaj jak zrobic prawidlowo logi i zrob jeszcze raz , to co zrobiles do niczego sie nie nadaje
-
zwiekszenie mocy w 1,9
czasy takich przyrostow na serii juz dawno sie skonczyly , auto podmeczone , ledwo dyszace wtryski i pompy juz nie daja takich cudnych przyrostow ostatnio robilem AHU ze zmeczona pompa + wtryski AFN wyszlo 280 Nm i 117 PS jak dobrze pamietam
-
turbina
Zrob diagnostyke za pomoca VCDSa, wrozek tutaj nie ma
-
VCDS - kod PIN/SKC
sprawdz i bedziesz wiedzial
-
Analiza Logów
ja bym podmienil ECU na inny ....