Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jak masz silnik AHU , a patrzac po roczniku auta to masz , to turbo od 110-tki nie bedzie pasowac ... p.s sprezarki od 90-tki sa niesmiertelne
  2. ostatnio Krzysiek przyjechał swoim drugim autem w SDI soft bezdymny
  3. auto niedogrzane albo termostat lezy reszta znosna
  4. przeciez pisalem wyzej ... podziekuj koledze ...
  5. sprawdz podcisnienia i krociec na pompie vacum
  6. podcisnienia sprawdzone, nikt sei stanga nie bawil , egr zaslepiony ?
  7. auto jest po sredniej jakosci programie i biorac pod uwage wskazanai 003 dynamiczne nie bylbym w 100% przekonany ze wymiana przeplywomierza cos da ... ja bym zaczal od wgrania serii
  8. Panowie , i na Dynomecie i na rolkach jest to samo .. musicie nauczyc sie tylko czytac wykresy ... niestety skalowanie osi RPM na Dynomecie jest lekko przesuniete "optycznie" kreseczki na osi rpm odpowiadaja liczbie rpm w podpisie P.S wystarczy spojrzec na max wartosc momentu i wiadomo jak czytac wartosc rpm na osi poziomej ....
  9. Trzeba dodac ze Krzysiek sam osobiscie przerobil GTB na podcisnienia
  10. 2.5 bar - 1 bar [atmosferyczne] = 1.5 bar -> ładowanie sprężarki , u Ciebie ładuje jeszcze więciej , poza zakres MAP sensora
  11. juz wiesz ze jest ok ...
  12. cowboy z forum golfa , choc przedmiotowy Golf mial wtryski od muszka.d tez z forum Golfa
  13. tu masz wykres , przebiegu nie pamietam wlasciciel auta mowil ze na samych 216-tkach nie bylo dymu , tak korygowal dawke i kąt. samym softem na ori wtryskach granice 120-125 PS sa osiagalne jak wtrsyki zdrowe
  14. robilem w sobote Golfa ALH + 216 stki ... na seryjnyn turbo i IC oraz lekko drzacym dwumasie 303 Nm i 145 PS - zaczelo to dopiero jeździć seryjny soft ALH + wtryski 216-tki pokazalo 255 Nm i 120 PS
  15. Jakie dzwieki , logi jakies masz ?
  16. Poczytaj jak zrobic prawidlowo logi i zrob jeszcze raz , to co zrobiles do niczego sie nie nadaje
  17. czasy takich przyrostow na serii juz dawno sie skonczyly , auto podmeczone , ledwo dyszace wtryski i pompy juz nie daja takich cudnych przyrostow ostatnio robilem AHU ze zmeczona pompa + wtryski AFN wyszlo 280 Nm i 117 PS jak dobrze pamietam
  18. Zrob diagnostyke za pomoca VCDSa, wrozek tutaj nie ma
  19. sprawdz i bedziesz wiedzial
  20. ja bym podmienil ECU na inny ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.