Treść opublikowana przez spanky
-
golf 3 variant tdi + gtb
To jest waga auta oraz kierowcy i pasazera .... 1380 Golf +120 Krzys+100 Ja
-
Prosze o analize logów, problem z tubina i trybem awaryjnym
ja bym narazie przeplywomierz zostawil w spokoju ....
-
Polecane opony zimowe
a ja jeżdżę na Dębica Frigo 2 205/55/16 , w połączeniu z Quattro są jak najbardzeij OK.
-
Prosze o analize logów, problem z tubina i trybem awaryjnym
Podmien N75 na probe
-
Prosze o analize logów, problem z tubina i trybem awaryjnym
....
-
analiza logow ibiza ATD
Lmm
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A Ty wierzysz? nie musze wierzyć, bo wiem auto od nowości w rodzinie przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów... cierpia w zasadzie uszczelniacze walu, walkow rozrzadu, walka skrzyni biegow, pierscienie i generalnie wszystkie uszczelki i przewody gumowe ... poza tym kwestia w jakich warunkach auto stalo i jak bylo przygotowane do takiego odpoczynku
-
problem z vcds
Wysypala sie pewnie linia k w fejsie , urok ryzowego sprzetu
-
WŁĄCZENIE MODUŁU BLUETOOTH _ POTRZEBNY KTOŚ z VAGIEM - WARSZAWA
napisz do kolegi domin79 -> http://a4-klub.pl/members/domin79-32661/ on ogarnie Ci gadżety typu bluetooth
-
Wymiana turbo AVG na AWX. Pytanie ?:)
Pasuje
-
analiza Logow dynamicznych
Trzeba miec VCDS'a , czas ustawienia zalezny od tego czy mechanikowi trzesa sie rece czy nie
-
Prośba o sprawdzenie logów EGR
egr nie dziala , jest caly czas zamkniety
-
Opóźnione wstawanie turbiny
nie jest tak ...
-
[B6 1.9 TDI 130 KM] Brak mocy przy ruszaniu
sprezarka do czyszczenia , termostat do wymiany to tak na poczatek
-
Ford Galaxy - LOGI - Prośba o analizę
trzeba zdjąc pokrywę ...
-
Obroty do 1200, czujnik pedału gazu, kąta skętu.. i abs
Rozbierz podszybie , oczysc kanaly odplywowe , wyjmij ECU z obudowy bo pewnie plywa w wodzie
-
odczyt przebiegu z ecu
ale tak tanio juz sie nie robi jak te najtańsze chinskie badziewie uwali sterownik badz zegary
-
odczyt przebiegu z ecu
Nie z kazdego sterownika da sie odczytac przebieg .
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Doladowanie ok , ale przeplywomierz tnie dawke . Nie kupujcie narazie tylko podmiencie od innego na probe .
-
korekta softu po wymianie kolektora ssącego i Intercoolera?
Nie
-
wypalanie dpf touareg 3.0 bks
jezeli wsterowniku sa jakiekolwiek bledy to funkcja wypalania nie bedzie dizalac tak, takie wskazania temperatury swiadcza o uszkodzonym czujniku
-
Prośba o sprawdzenie błędów
zrob 023 na jalowym i dynamiczne ale najprawdopodobniej nie ominie Cie zdjecie pokrywy i dobranie sie do wtyczek czujnik G17 do sprawdzenia p.s sorki ze nie odpisalem na PW ale zapomnialem , teraz czytajac posta mi sie przypomnialo.
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
przeczytaj moj poprzedni post
-
Brak mocy od dołu. Prośba o analize logów.
na starej przepływce po "czyszczeniu" pojawiły się błędy, jak włożyłem nowy przepływomierz to 0 błędów... ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 04:06 ---------- LOGI po wymianie przepływomierza i wywaleniu Kata: 008 Hosting Zdjęć-VAGLOG - 008.png 011 Hosting Zdjęć-011.png no wkońcu powróciła moc, na 4 biegu prędkość 180km/h więcej nie próbowałem bo nie miałem gdzie, problem rozwiązany... moze moc jest ale logi oraz program wgrany w tym aucie pozostawia dużo do zyczenia ....
-
Prośba o sprawdzenie logów (problem z Notlauf i temperaturą)
turbosprezarka do czyszczenia i termostat do wymiany