Treść opublikowana przez spanky
-
Wymiana komputera (blad czujnika cisnienia doladowania ssacego)
na tą chwile zostaw sterownik w spokoju problem prawdopodobnie lezy gdzie indziej i propobue najpierw zacząc od zrobienia pełnych logów , zanim niepotrzebnie poniesiesz jakiekolwiek koszty
-
Lekkie drgania na jałowym i analiza logów Tdi PD
To napisz jak , bo jak jest problem to blaganie o pomoc na forum, a jak problem rozwiazany to brak informacji w jaki sposob .
-
Polecane opony letnie
Vredestein ale Ultrac Cento ....
-
A4 B7 proszę o analizę logów
nic zlego nie widac , zerknalem tak na szybko bo pozno juz jest ...
-
prosba o analize logow, slaby do 2000rpm
upewnij sie ze na 100% masz AFN-a pod maska i sprezarke VNT
-
Lekki muł - prośba o ocenę logów
Zeob komplet , bedzie wiadomo czy wszystko ok .... W tym co pokazales nie jest zle
-
prosba o analize logow, slaby do 2000rpm
Najpierw sprawdz jaki masz wpiety numer sterownika ....
-
prosba o analize logow, slaby do 2000rpm
Wez se na wstrzymanie kolezko bo nie masz pojecia o temacie ..... program w sterowniku masz z silnika AHU , prawdopodobnie sterownik tez a co za tym idzie silnik rowniez moze byc z AHU, no chyba ze logi sa z nie Twojego auta badz pod maska masz niesamowita wydumke . Zrob zdjecie silnika i sterownika jaki masz i wstaw . Wiele sie wyjasni . Ps. Na ta chwile wedlug logow Twoje auto ma 90 ps
-
Błąd 65535 uszkodzony sterownik ECM
ja bym sie z wymiana ECU nie spieszyl ...
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
wgrajcie serie , bo ten soft jest smiechu wart
-
Prośba a analizę logów
kolego po przeczytaniu twojego postu i przejrzeniu forum widzę o co kaman,jak by jeszcze jakieś spostrzeżenia były to będę wdzięczny,co do kąta to trochę pogody i ogarnę. ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:20 ---------- Witam ponownie,zrobiłem wreszcie logi dynamiczne,bardzo proszę o analizę . Log (0 - 011,011,011) Log (1 - 008,008) Log (2 - 003,003,003) Log (3 - 011,003) Log (4 - 008,003) jest ok , jezdzij
-
Turbo słabo ładuje
Zaslep egr na poczatek , sprawdz dolot i podmien N75 . Bez kompletu logow bedziemy bladzic
-
vag a spryskiwacze xenonow
Ani wycieraczek ani spryskiwaczy w Vagu nie znajdziesz , szukaj problemu w instalacja/przekazniki
-
Ocena logów AFN
Bez kompletu logow nic nie rob z przeplywomierzem , szukaj nieszczelnosci bo chyba jednak jest ( sprawdz gumowy przewod przy kolektorze ssacym)
-
Prośba o ocenę logów, turbo świruje
007 na zimnym po odpaleniu
-
Prośba o ocenę logów, turbo świruje
Sprawdz klape gaszaca i EGR Przeplywomierz podmien na probe z innego auta
-
Jaki program do VW LT?
nie Czym moge połączyc sie z audi 2010 rok? chinskim clonem VCDS'a albo orygnalem za 1700 zł
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
sprawdz krociec ....
-
Pompowtryski z awxa?
AN byly w AWX-ach
-
ustawienie kąta synchronizacji PD
odezwij sie na PW
-
Prośba o ocenę logów, turbo świruje
musisz zrobic logi jak bedzie wystepowac szarpanie ...
-
Prośba o ocenę logów, turbo świruje
zrob logi dynamiczne z szarpaniem ... 001/003/004/008/007/010/011/018/023 , tak wiem auto bedzie zimne ... trudno ...
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
FMIC do takiej mocy to przerost formy nad treścią. Montuj normalny IC do tego nadkole z ESY i wystarczy. Plastikowe nadkole można kupić albo samemu "wyrezać" (jest temat w warsztacie). najrozsadniejsze i najekonomiczniejsze rozwiazanie ... P.S mozna pokusic sie o montaz IC od Alfy 164 TD jak dobrze pamiatam ale ciezko dostac i przyciac delikatnie blotnik trzeba
-
jakiego kompa szukać
od AEB ...
-
Jaki program do VW LT?
nie