Treść opublikowana przez spanky
-
Analiza logów Turbiny, EGR.
Bo tamto dotyczy silnika 2.5 tdi
-
Analiza logów Turbiny, EGR.
jest ok
-
CPU od passata b6 awx do audi a4 afn?
nie ma takiej mozliwosci ...
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Nie zawsze po logach musi wyjść, że jest to syf w sprężarce ( w moim przypadku były to źle podpięte przewody podciśnienia). Także autor wątku niech najpierw pod maskę zajrzy jeśli nie chce wydawać kasy na czyszczenie/ regenerację. w tych widac , wystarczy spojrzec na 011 z pierwszego postu i z ostatniego...
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
syf w sprezarce
-
Prośba o analizę logów (mułowaty pomimo regeneracji turbo)
no ten przeplywomierz taki podejrzany ...
-
Prosba o analize logow.
Jak notlaufy beda pojawiac sie z wieksza czestotliwoscia to bym zaczal sie martwic , teraz poinformowac malzonke zeby troszke mocniej wciskala pedal gazu .
-
Prośba o analizę logów po zmianie softu - błąd 17958
probowal , ale nie udolnie ...
-
Prośba o analizę logów po zmianie softu - błąd 17958
bo tak jest zrobione w oprogramowaniu sterownika ...
-
Prośba o analizę logów po zmianie softu - błąd 17958
soft jest fatalny, kaz sobie wgrac serie i pojedz do kogos kto ma o tym pojecie ...
-
Brak Turbiny błąd 525
podcisnienia leza
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
wszystko jeszcze zalezy w jakim przedziale obrotow ...
-
Zmiana dawki rozruchowej
mozna
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
sprezarki w 1Z uchodza za pancerne , oczywiscie jak ktos nie przesadzi z fantazja podczas podnoszenia boost'u
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
gdzie tam tyle ... boost w seryjnym 1Z to 0,85 bar
-
Proszę o ocene logów Turbo zbyt późno wstaje
moze tandem siada/badz krociec poluzowany
-
AVG Quattro a FWD - są różnice w mapach?
problem nie tkwi w sofcie tylo w mechanice Twojego auta ...
-
Prośba o analize logów.
program kiepski , przeplywomierz wyglada na padnety badz filtr powietrza w strasznym stanie ..
-
[B5 AJM] Prośba o ocenę logów.
powyzej 8 powinno juz nie odpalic ...
-
[B5 1Z] Proźba o analize logów
nic nie musisz czyscic, nic nie musisz wymieniac ... nie wiem skad ten pomysl ...
-
[INNE] Afn zamulony,proszę o analizę logów
- [B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu
trzeba zrobic adaptacje ...- [B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
na seryjnym IC wartosc 160 PS jest osiagalna- [A4 B5] 1z - proszę o sprawdzenie dawki paliwa
jest ok- [B5 ATJ] Proszę o analizę logów - auto po sofcie
patrzac na zadane doladowanie to ciezko ma ta seryjna sprezarka oraz jest spory problem z utrzymaniem zadanego doladowania [napewno na wyzszych biegach] - [B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu