Treść opublikowana przez spanky
-
[B5 1Z] PROŚBA O ANaLIZE LOGÓW [wysokie spalanie]
ze tez nie zamknales tematu za takie logi ... "mientki" sie stajesz ...
-
[B5 1Z] Prośba o podpowiedź skąd się biorą te błędy?
moze nie pomoc
-
[B6 AVF] Kontrolka Check Engine aktywacja/dezaktywacja
nie da sie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Rdzewek_RdK masz moze oryginalne koncówki wydechów po zmianie na proste ?
-
[INNE]Seat Toledo 1m2 1.9TDi AHF, prośba o sprawdzenie logów..
no to sprawdz gruche ... lmm zostaw w spokoju
-
[B6 AVF] Pilna prosba o ocene sytuacji!!!!!!!!
bezpieczniki/kabelkologia do sprawdzenia
-
[INNE]Seat Toledo 1m2 1.9TDi AHF, prośba o sprawdzenie logów..
wyglada na syf w sprezarce
-
[B5 AFN] Brak mocy.. błędy przepływomierza ?
wyglada na padniety przeplywomierz , sprawdz kabelkologie/wtyczke i podmien na inny na probe
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Problem rozwiazany winny okazał sie bezpiecznik o którym pisałeś.Najlepsze jest to że sprawdzałem ten bezpiecznik kilka razy ,nawet dziś jak go wyjałem wyglada na cały ale wymianna na inny i wszystko działa,auto odzyskało moc i działa parctronik.Wisze Ci dobrą flaszke. Cały czas nurtuje mnie tylko co ma wspólnego ten bezpiecznik z przepływką ? tak jest zrobiona instalacja ... jeden bezpiecznik odpowiada za kilka rzeczy , oczywiscie sam czasami sie zastanawiam jak mozna polaczyc lmm z wstecznym albo gniazdo diagnostyczne z klaksonem
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
W sumie pokazuje zblizone wartosci. Tylko teraz 12st roznicy, wiecej powietrza na drodze auto dostaje i jakies male dziury/hopki na drodze gdzie dla dynometa to wazne. Przy tych samych warunkach roznice pewnie ok 5KM by byly. Z reszta Dominik z ECU sam stwierdzil, ze dynomet przy poprawnych wpisanych wartosciach pokazuje roznice ok 5km. Wiec za 50zl mozna smialo jechac nie ,no spoko , ja tylko pytałem. było wiadomo ze nie bedzie identycznie graty wyniku to ja tylko dodam dla ciekawosci , ze po uzwglednieniu cisnienia atmosferycznego takie jak podczas pomiaru w ECU czyli 1028 hpa, zamiast 999 hpa jakie bylo odczytane ze sterownika w dniu pomiaru [wedlug stacji meteorologicznej w tym dniu bylo 1036 hPa] na Dynomecie wykres pokazuje wartosci 423 PS i 492 Nm ... oczywiscie w dalszym ciagu mam swiadomosc że to tylko Dynomet , ale wartosci maksymalne to polowa sukcesu , przebieg krzywych pokazuje jak auto jezdzi i tutaj wykresy sa niemal identyczne ...
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
Wymien sprezarke na AWX i bedzie 160 PS
-
[B6 AWX] Pompowtryski
dosyć pochopna diagnoza , trzeba sprawdzic kilka parametrow zeby postawic taka diagnoze orz przynajmniej zamienic pompki miejscami w celu jej powierdzenia ... takze zanim cos wymienisz zrob porzadnie logi i wstaw tutaj ...
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
niske temperatury sprzyjaja takiemu zachowaniu sprezarki tym bardziej jak juz jest zasyfiona ...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
wyslalem na maila
-
Odłączenie akumulatora a błąd ESP w A4 B6
czasami tak sie dzieje ... mialem ostatnio taki przypadek , po odpieciu AQ wywalilo kontrolke ESP , po zapieciu VAGA wyszlo ze G85 sie rozkalibrowal ...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
a no fakt ... wlasnie przypomnialem sobie ze wykres sie nie zapisal ... p.s wrazenie braku kontroli nad autem podczas pomiaru - bezcenne ...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
jest jeszcze jeden wykres gdzie dmuchnelismy troszke wiecej
-
[B5 AHF] Prośba o ocenę logów dynamicznych
wyglads ze sprezarka w dalszym ciagu jest zasyfiona , mozecei podmienic N75 z N18 na probe ... Program to gotowiec kiepskiej jakosci ....
-
[A6 C5 AWX] Powrotny wąż z filtra paliwa.
nawet jest strzalka kierunku ptrzeplywu paliwa na tym zaworku z zawleczka
-
[INNE] Sprawdzenie mocy VAG-iem Passat B5 AJM
Nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia
-
[ALL B6/B7] czy przy chipie zmienia sie dawka startowa
nie ma potrzeby zmieniac dawki startowej tym bardziej na zimnym silniku , szukaj przyczyny gdzie indziej .
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
problem tkwi w sprezarce
-
[B6 AVF] Witam co sądzicie o tych logach?? teraz chyba komplecik jest
nie jest
-
[B6 AVF] Witam co sądzicie o tych logach?? teraz chyba komplecik jest
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0
-
[B6 AVF] Witam co sądzicie o tych logach?? teraz chyba komplecik jest
to nie jest komplet