Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jezeli autko gwizdze i puszcza baki to masz dziure w dolocie :!: musisz pomacac rury :twisted: co do drugiegi problemu to najprawdopodobniej N75 sie wysrał ,badz tez autko traci "mocz" przez wyzej wymieniona dziure ... ;-) P.S tego speca omijaj z daleko ... w twoim turbo nie ma co przeczyszczac ... ;-) P.S 1 zajmij sie tematem (dziura) bo zarzniesz suszarke .... :twisted: P.S 2 podepnij Vag'a i zrób pełna diagnoze (co i jak dowiesz sie szukajac na forum )
  2. nie baw sie w ten badziew tylko zakladaj ori lampy od modelu po II-im lifcie .... :twisted:
  3. tutaj jest troszke na ten temat :arrow: http://www.ntp-servers.com/pl/strona6_.html
  4. uszczelka pod pokrywa zaworów oraz pod "grzybkiem" do wymiany ... koszt to jakies 100 zł .......
  5. brakuje mi : -pełny FIS (ale bedzie :twisted: ) -relingi -podgrzewanej doopy -skóra -elektryka z tyłu
  6. od dwoch dni mam ten sam problem .... zajme sie tym jak bedzie cieplej .... :twisted:
  7. co by było dokladniej to nastapiło to w 08.2000.r .... :twisted: Ejjj II facelifting modleu B5 miał miejsce w styczniu lub lutym 1999r. masz racje .. pomylilem daty z włozeniem silnika AVG do A4 (II lift) ....
  8. osobiscie tylko slyszalem ze robi sie do 180 KM dokladnie .. bezpieczna granica to 180 kucy .. ale jak widzimy kolega ma mocna serie .... :twisted: ... zobaczymy co wyjdzie ... ;-)
  9. 2.5 TDI nie jest wdziecznm silnikiem do "cipowania" wiec wodotrysków bym sie nie spodziewal .... :twisted: seria ładna .... wykres tez ... tylko ten poczatek :roll:
  10. pierwszy raz słysze o jakiejs diodzie .... :roll: P.S zdjecie mile widziane ... :twisted:
  11. kto bedzie we wtorek ... :?: nie chce zapeszac ale znowu sie chyba pojawie .... :twisted:
  12. jest w zamku ........
  13. całkiem niezle tam pogrzebal ... :twisted:
  14. 220/300 bar logi :arrow: wtryski :arrow: rolki :arrow: program :arrow: rolki adres hamowni znasz .. ;-) a wtrski + program robil kolega Rogal z AKP ;-)
  15. :shock: ceny rzeczywiscie promocyjne .... :twisted:
  16. kiedys musi byc ten pierwszy raz .... :twisted: oby byl nie do zapomnienia ;-) P.S kiedy odstawisz swoje padło w rece które lecza ... :?: :twisted:
  17. całkiem ładne ..... ale bez rewelacji .... :twisted:
  18. sama sie właczy jak sygnał bedzie wystarczajaco silny ....
  19. ciezko co doradzic ... ja bym podjechal do mechanika na dignoze skrzyni ....
  20. a kiedy beda dzienne fotki :?:
  21. -> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=43640&highlight=

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.