Treść opublikowana przez spanky
-
[B5 1,9 AJM] Prosze o analize z VAG-a.
twierdzenie juz chyba padło .... silki + osprzet sa OK takze nie ma sie czego przyczepic .... poszukaj sobie innego problemu .... :twisted: co do pytania o zmiane wartosci doladowania wymaganego to kiedys cos gdzies czytałem ale nie pamietam gdzie i nie pamietam co .... spróbuje sie kogos podpytac .... ;-) tukan2000 Podsumowujac logi sa prawidłowe wiec nie pozostaje nic jak tylko dbac zeby zawsze tak bylo i cieszyc sie moca TDI .... :twisted:
-
Boczne poduszki powietrzne - pytanie
zapomnialem dzisiaj sprawdzic ... jutro to zrobie ..... P.S ale pierwszy raz słysze o czyms takim .... ;-)
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
:twisted: osobiscie uwazam ze plan skonczy sie na pkt 3 ....
-
[1.8T AEB] Zrobić logi??
tutaj macie troszke o diagnoze 1.8/1.8T :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc powodzenia .... :twisted:
-
Boczne poduszki powietrzne - pytanie
po 2 liftingu juz sa naszyte skórzane "łatki" z napisem AIR BAG ....
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
pewnie jak najwiecej .... :twisted:
-
Sportowy filtr powietrza czy da to cos w tdi
to uwierz ..... :twisted: a lmm do tanich nie nalezy ...
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
czy mógłbyś rozwinąć kwestie :mrgreen: (co to ten nastawnik i jak go puknąć :mrgreen: ) tu masz troszke o nastawniku ... :twisted: :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741&highlight=nastawnik co do pukniecia nastawnika to delikatnie sie go luzuje na srubkach i puka "mloteczkiem" co by zwiekszyc/zminiejszyc zakres dawki paliwa (innymi słowy nastawnika) ... moja rada to doprowadz autko do porzadku i potem zajmij sie dawka paliwa ..... P.S najlepiej niech to zrobi ktos doswiadczony ... ;-)
-
[B5 1,9 AJM]Jakie objawy wadliwego potencjometru gazu?
tak ... z tym ze moze nie dokladnie na moc ale na operowanie ta moca ..... :twisted: P.S z problemem sie bujasz juz chyba kilka tygodni i wciaz zadajesz te same pytania ... podjedz do jakiegos dobrego warsztatu zajmij sie porzadnei tematem zanim cos sie wysra ..... :twisted:
-
Przechowywanie kół letnich w okresie zimowym
a ja trzymam w garazu ... jedna na drugiej .....
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
ciekawe gdzie to sobie wsadzisz .... :twisted: AWX to silnik 1.9 TDI PD a skrót PD oznacza że to silnik w którym wtrysk paliwa realizują pompowtryskiwacze (pumpe-duse) w skrócie PD ... ;-) P.S zanim zaczniesz cos robic z autkiem zapoznaja sie z jego podstawowa budowa (innymi słowy zobacz co masz :twisted: ) P.S 2 poprawiłem temat ... ;-)
-
Gdzie głośniki w Avancie?
Ja mam tak samo tylko brak u mnie BOSE, a szkoda bo slyszalem, ze ladnie to gra. dobrze słyszałes ...... :twisted:
-
Gdzie głośniki w Avancie?
ja mam fabryczny system AudiBose i mam 6 głośników: 4 z przodu (drzwi) + 2 z tyłu (drzwi) + Sub (z lwewj strony w nadkolu) ......
-
Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW
Mają. To normalne TDI, tyle że turbinka słabiej dmucha ... silnik typowo obliczony na milion km ... wtryski tez maja inne .... chyba bardziej ekonomicznego TDI nie dało sie wpakowac do A4 .... :roll:
-
[b5 1.9 TDI 1Z/AHU] Jakiej firmy pasek rozrządu.
no niestety , w takim kraju zyjemy .... EOT
-
[b5] wyłączenie ABS-u ...
jezeli trzeszczy pod pedałem przy normalnym hamowaniu to masz problem z ABS-em i wyjecie bezpieczniki nie jest najlepszym rozwiazaniem problemu .... :twisted:
-
[b5 1.9 TDI 1Z/AHU] Jakiej firmy pasek rozrządu.
Dodam tylko, ze te paski swego czasu byly podrabiane i pekaly jak chcialy. Jak kupujesz tej firmy to w opakowaniu czrno-czerwonym. zgadza sie ... ale temat lewych pasków Gates chyba juz minal ,poza tym czesci mam ze sprawdzonego zródła.....
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
generalnie masz racje ... ale jak odpalasz Vag'a kanał 001 gdzie pokazuje Ci dawke paliwa jaki masz na dole przedział .. bo ja mam 2.2-9.0 mg/skok .... i w takim zakresie bez ruszania nastawnika moge ustawic dawke ... :twisted: a inni niech sie martwia ..... ;-)
-
[b5 1.9 TDI 1Z/AHU] Jakiej firmy pasek rozrządu.
ja zmienialem na takie i tez taki zestaw bym polecl ... ;-) -napinacz gorny (ori VW/AUDI) -napinacz dolny (ori VW/AUDI) -3 rolki z ta od klimy (SKF) -simeringi -pompa wody (SKF) -pasek m-v (GATES) -pasek rozrzadu (GATES) -kolo na wale korbowym (ori VW/AUDI) -sruba (ori VW/AUDI)
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
no to nie dobrze .... powininies spkojnie ustawic na 2.8 mg/skok ( ja u siebie moge ustawic na 2.2 mg/skok :twisted: ) moim skronym zdaniem trzeba puknac delikatnie nastawnik... ;-) co do zmiany obrotów na jałowym to analogicznie jak dawke tylko kanał 02 ..... ;-)
-
[B5 AFN] Podpięcie pod komputer.
a) odczytac bledy zrobic logi z: jalowy: 000 (basic settings), 001, 003, 004, 013 dynamiczne:003,008, 011.
-
[B5 AFN] Ile litrów na rezerwie paliwa ?
prosze kontynuowac tutaj :arrow: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=863&highlight=rezerwa zamykam.
-
[B5 1.9 AFN] Analiza logów - ciąg dalszy
:mrgreen: tylko jedno pytanie robiles to czy to tylko teoria :mrgreen: :?: oczywiscie ze robilem ... wiele razy ... nawet dizsiaj jakies 20 minut temu ... posiedzialem troche w garazu z niunia i zapietym Vag'iem .... :twisted:
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
No właśnie, boję się, że pompowtryski nie mają odpowiedniego chłodzenia tym olejem - wydaje mi się, że takie zadanie dodatkowo ma spełniać olej w silnikach z PD. Ehh Ci fachowcy... kup porzadny olej dedykowany do tych silnikow a nie jakas zupe ...... :twisted:
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
jakos nie widze zeby ten olej spełniał norme 505.01 (TDI PD) :roll: