Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    ale to dopiero za jakies 100 tys km .... :twisted:
  2. Jak żeście to uczynili możesz cos więcej powiedzieć :roll: :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2329&start=0 P.S było to tylko potwierdzenie ;-) bo do autka mam książke serwisowa oraz cała historie autka z zaprzyjaznionego salonu Audi ... :twisted: wiem,wiem ... apetyt rosnie w miare jedzenia ... potem bedzie turbo,wtryski,IC ... itp,itd ... :twisted:
  3. co do lag'a to wina delikatnie zapieczonych kierownic ... robilismy też próbe na IV-tym biegu .... wyszły delikatne przeładowania w granicach +/- 100 mbar ... musze poprostu troszke mocniej gniesc sendałem :twisted: .... (tak to jest jak 90% codziennej trasy stoje w korkach .... )
  4. witam... jako ze powoli przymierzam sie do zwiekszenia "moczu" w moim TDI .... :twisted: zrobilem z zaprzyjaźnionym chipsmacherem ;-) logi z podstawowych bloków . a oto wyniki : 003 - przepływomierz (lmm) jak widac lmm nie domaga w wyzszych partiach obrotów , ale po konsutacji z osoba która napisze mi program da sie to wyprostowac bez zmiany lmm .... (przynajmniej narazie) ... :twisted: 008 - przepływomierz/dawki paliwa 011 - cisnienie doladowania bez komentarza ... turbo pompuje jak wsciekle .... :twisted: testy robione byly na 3-im biegu 003 i 008 oraz na 4-tym biegu 011 w zakresie 1500/2000 rpm do 4000/4400 rpm. P.S jak widac wyszła standardowa przypadłość tych silników (1.9 TDI na VP-37) czyli powoli umierajaca przepływka ale poza tym logi sa wzorcowe ... to tak jak by ktos chcial sobie porównac .... (szczególnie turbo :twisted:) P.S 2 nie pytajcie o reszte logów bo ich nie zapisywalismy bo po co :twisted: , ale moge napisac ze : -kat wtrysku to 54 (basic settings) -temp 80 stopni (wiem,wiem zdiagnozowalismy ze termostat do wymiany ;-) ) -dawka przy 80 stopniach (3.0 mg/skok) -013 ( korekcja na wtryskach nie przekraczała 0,2 mg\skok na kazdym cylindrze :twisted: ) i co najwazniejsze ... sprawdzalismy przebieg auta zapisany w ECU ... jest taki jak na blacie :twisted:
  5. kilka wskazowek na przyszlosc .... -zmien opis autka w profilu ... masz b5 a nie b6 .... ;-) -nazywaj tematy tak jak poprawilem.... -co do oleju to bylo na forum kilkanascie razy (opcja SZUKAJ :!: ) a co do mechanika to musisz poczekac az ktos z twoich okolic sie wypowie.
  6. a przed czym mialo by Cie to uratowac .... ?
  7. standardowa przypadłośc kondonów 2.5 V6 TDI .... :twisted:
  8. to zalezy jak bardzo bedziesz uwazal jezdzac ..... :twisted:
  9. zima już przyszła to i fele już zmienione .... :twisted:
  10. mozesz ..........
  11. na to wyglada .... słomiany zapał .... :twisted:
  12. jak mialem B4-TDI to kupilem wycieraczk Boscha ... po 3 miesiacach przy predkosci 150 km/h pol wycieraczki mi odpadło .... pomyslalem ze to przypadek ..... kupilem drugi komplet .... wytrzymaly 4 miesiace ... nigdy wiecej :!: potem kupilem zwylke Mot-Gum za jakies grosze ... potem sprzedalem autko ... teraz w A4 nie wiem jakie mam ale sa OK i narazie nie bede ich zmienial ....
  13. adaptacje, blok 002 ... ;-)
  14. zalezy ile .... Zimą można mieszać w proporcjach 40% PB /60% ON. BMW dopuszcza w czasie szczegołnie silnych mrozów nawet 50/50 :shock: mowisz o nowych silnikach dizla :?:
  15. wyczysc miejsce i obserwuj skad leci ... osobiscie stawiam na uszczelke spod michy .... :twisted:
  16. co do wentylatora to juz wiesz ... co do Twojego silnika to w dalszym ciagu nie wiemy jaki masz ... co do opisywanego problemu: a) zwalony czyjnik temp, badz tez gdzies cos nie kontaktuje (spawdzic wtyczke przy czujniku i zegarach) termostat do wymiany (podpiac Vag'a przejechac sie i odczytac temp ... jezeli jest 90 st to czujnik temp do wymiany, jezeli grubo ponizej 90 stopni to wymienic termostat (koniecznie oryginalny z ASO ... koszt 80 zł .... )
  17. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    kolega cookiemonster ma PD-eka , a tam nie ma czegos takiego jak kat wtrysku i dawki ... ;-) ale w jednym sie zgodze ... przydaloby sie zrobic diagnoze Vag'iem .... ;-)
  18. Już wiem co jest grane.Muszą nam jeszcze skonfigurować serwer pocztowy i będzie gites.W czwartek zadzwonie i ich popędze oki ... P.S to juz nie odpowiadaj na PW ... ;-)
  19. spanky, to chyba w innych jednostkach bo cos duze to jest. Takie to chyba w Tirach. :mrgreen: chyba masz racje .... jeszcze raz sprawdze aku i napisze co i jak .... ;-)
  20. aku zalezy od wypasu fury ... ja mam ori Audi/VW 82Ah/720A
  21. to juz wiemy .... patrz wyzej ... ;-) problem rozwiazany zamykam.
  22. oj kolego za bardzo nie wiesz co piszesz a wymagasz od nas jakiejs rady ... jak doładowanie to i turbo ... ;-) jezeli rzeczywiste przekraczaloby 3 krotnie wymagane to bys silnik zbieral w promieniu 100 metrów .... :twisted: wiesz ze dzwonia ale nie wiesz w którym kosciele .... moja rada albo zmien mechanika albo zrob diagnoze podczas jazdy (pisałem o tym na poprzedniej stronie) wklej na forum (nie tylko nasze,sa tez specjalistyzne fora poswiecone TDI) i bedziemy radzic .... to tyle .... P.S jezeli problemy sa po nagrzaniu silnika to moze rzeczywiscie problem tkwi w czujniki temp paliwa ... tak jak pisales wyzej ....
  23. zrob diagnoze i wstaw na forum ... bo nie zabardzo mozna skumac o czym piszesz .... P.S nie turbiny a mowisz o doładowaniu ... ale czego ... :?: :roll:
  24. generalnie tam juz sa dodatki ... ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.