Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. w B4 TDI miałem BERU i przed zima w A4 tez zmienie na BERU .... :twisted:
  2. mnie tez sie nie podobaja .... le wazne ze Tobie sie podobaja ... :twisted:
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    do mnie tez jeszcze nie doszły .....
  4. no wlasnie Ty masz raczki od drzwi powycierane a ja jeszcze nie .... i ja mam cudowne białe zegary ..... :twisted:
  5. zanim wymienisz poł samochodu to jedz do normalnego warsztatu i sprawdz co jest przyczyna braku mocy w Twoim autku ..... P.S niczego nie szukaj ... wywal kata i po klopocie ... (reszta byla na forum ... poszukaj )
  6. mam nalatane 212 tys ... autko w srodku wyglada jak nowe .... ;-) nic nie trzeszczy nic nie skrzypi ..... nie widac ani nie slychac zuzycia materiałów w kabinie ..... ogolnie Audi ma dobre wykończenie i spasowanie poszczególnych elementów ... 500 tys km spokojnie ... ;-)
  7. ktos z forum ogłaszał sie ze ma tanie oryginalne przepływki ... poszukaj ... P.S osobiscie z podróbami dalbym sobie spokoj ...
  8. skasowac.... pojezdzic.... jak wyskoczy znowu to zaczac sie martwic .... ;-)
  9. temat zamkniemy jak napiszesz co było przyczyna ..... :twisted:
  10. spanky odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    fajowe autko .... :twisted:
  11. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jak cos to jade .... :twisted:
  12. bardzo ładnie to wyglada ...... choc ja bym dal inna maskownice do glośnikow ... 9chyba ze tak musi byc ;-) )
  13. cycki opadaja ... ;-) byc pionierem w jakiejs dziedzinie (czyt.TDI w LeMans) i odniesc sukces i Ty to nazywasz wybryk inzynierski .... :!: chyba troszke przesadziłes ....
  14. po co wojna . :?: .. zwyciezca jest oczywisty ... ;-) :twisted:
  15. od jakiegos tygodnia zauwazylem ze autko zaczyna puszczac dymek przy mocniejszym wgnieceniu sendałem powyzej 3000 rpm .... jako ze mam zwiekszona dawke to autko zawsze delikatnie dymiło jak opierałem sendał o podłoge :twisted: ale ostatnie ilosci dymku z dwuruki troszek mnie zaniepokoiły .... spedziłem 2 godzinki pod autkiem sprawdzajac gumowe rurki ;-) i ostatnia rzecza jaka sprawdziłem byl własnie ten łacznik .... zrobiła sie dziurka która normalnie nie jest widoczna ... dopiero jak przegazuje autko powyzej 3000 rpm, łacznik puchnie i wtedy widac dziurke (ok 1 cm)... super ... poszła wiadomośc na PW... ;-) [ Dodano: 2006-10-05, 22:40 ] Witam. dzisiaj z wieczorka wziołem sie za wymiane w/w przewodu (dzieki zdeniu :twisted: ) a oto jak wygladał stary i co było przyczyna lekkiego poddymiania autka .... juz taka mała dziurka moze powodowac delikatnego Stefka ... a to zdjecia z wewnetrznej strony przewodu, zobaczcie co sie dzieje z guma (oryginalna Audi) która ma juz swoje kilometry na karku ... poprostu sie rozpada a te kawaleczki gumy które z niej odpadaja leca wprost do kolektora .... to tak ku przestrodze jakby ktos zakladal jakis tani zamiennik .... az strach pomyslec co sie z nim bedzie działo ....
  16. po co takie wynalazki ... wystarczy opanowac do perfekcji operowanie mokasynem na pedale gazu .... :twisted:
  17. BP Ultimate lub Shell V-Power ..... oczywiscie gnojówke .... :twisted:
  18. bardzo ładnie sie prezentuje .... :twisted:
  19. ono,zdeniu dzieki ..... wyglada na to ze to ten waz gumowy ... ;-) (choc rzeczywiscie mozna miec watpliwosci czy to to .... :roll: ) niestety ale sie wysrało ... co do tanszych alternatyw ... nie mam do takich rzeczy przekonania ...lubie jak wszystko jest jak nalezy (tzn. oryginalne) .... :twisted: P.S zmeniłem temat i postanowiłem go pozostawic,moze komuś sie przyda
  20. ja u siebie w ofercie mam do 1.9 TDI FILTRON - 26zł MANN - 58zł HENGS - 37zł jedyna róznica miedzy nimi to opakowanie i cena dokladnie .... wymieniam filtr powietrza co 5 tys km ... wiec wybrałem Filtrona .... :twisted:
  21. a co spowodowało ze nie jestes pewny ..... jakas niejasnosc w Etce .... :?:
  22. do 1.9 TDI filtr powietrza kosztuje 29 złotych ... (normalna cena sklepowa)
  23. Witam. Potrzebuje (PILNIE ;-) ) numeru czesci jak na zdjeciu ..... A4 2000r 1.9 TDI AVG krótki waz cisnieniowy P.S znowu Etka mi sie wysypała .... P.S 2 dostane numer to skasuje temat ... ;-)
  24. spanky odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jednak masz 90 kucy .. silnik AHU (brat bliźniak silnika 1Z) .... szkoda ... a moglo byc 110 .... :twisted:
  25. spanky odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    cos mi sie wydaje ze to jest AFN .... te 193 km/h to troszke duzo jak na 90 kucy w Avancie .... ;-) jak sprawdzic .... -przeczytaj oznaczenia na naklejce w miejscu gdzie masz kolo zapasowe -na naklejce na oslonie rozrzadu .... -w papierach (jakie dostałes kupujac auto)..... P.S cos mi sie wydaje ze bedziesz mile zaskoczony .... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.