Treść opublikowana przez spanky
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
w B4 TDI miałem BERU i przed zima w A4 tez zmienie na BERU .... :twisted:
-
[B5 1.9 TDI 90KM] nowe felgi w avancie z 97 roku ...
mnie tez sie nie podobaja .... le wazne ze Tobie sie podobaja ... :twisted:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
do mnie tez jeszcze nie doszły .....
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
no wlasnie Ty masz raczki od drzwi powycierane a ja jeszcze nie .... i ja mam cudowne białe zegary ..... :twisted:
-
Katalizator uniwersalny do 1.9 TDI 90 km
zanim wymienisz poł samochodu to jedz do normalnego warsztatu i sprawdz co jest przyczyna braku mocy w Twoim autku ..... P.S niczego nie szukaj ... wywal kata i po klopocie ... (reszta byla na forum ... poszukaj )
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
mam nalatane 212 tys ... autko w srodku wyglada jak nowe .... ;-) nic nie trzeszczy nic nie skrzypi ..... nie widac ani nie slychac zuzycia materiałów w kabinie ..... ogolnie Audi ma dobre wykończenie i spasowanie poszczególnych elementów ... 500 tys km spokojnie ... ;-)
-
Co sądzicie oprzepływkach np.z Allegro?
ktos z forum ogłaszał sie ze ma tanie oryginalne przepływki ... poszukaj ... P.S osobiscie z podróbami dalbym sobie spokoj ...
-
[b5 1.9TDI AFN]-czujnik cisnienia i cis w kol dolotowym
skasowac.... pojezdzic.... jak wyskoczy znowu to zaczac sie martwic .... ;-)
-
[ALL] Żółty komunikat na ostrzegawczy na komputerze
temat zamkniemy jak napiszesz co było przyczyna ..... :twisted:
-
[RS6] Audi RS6
fajowe autko .... :twisted:
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
jak cos to jade .... :twisted:
-
A jednak 16 cm w A4 jest mozliwe.. Kilka fotek..
bardzo ładnie to wyglada ...... choc ja bym dal inna maskownice do glośnikow ... 9chyba ze tak musi byc ;-) )
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
cycki opadaja ... ;-) byc pionierem w jakiejs dziedzinie (czyt.TDI w LeMans) i odniesc sukces i Ty to nazywasz wybryk inzynierski .... :!: chyba troszke przesadziłes ....
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
po co wojna . :?: .. zwyciezca jest oczywisty ... ;-) :twisted:
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
od jakiegos tygodnia zauwazylem ze autko zaczyna puszczac dymek przy mocniejszym wgnieceniu sendałem powyzej 3000 rpm .... jako ze mam zwiekszona dawke to autko zawsze delikatnie dymiło jak opierałem sendał o podłoge :twisted: ale ostatnie ilosci dymku z dwuruki troszek mnie zaniepokoiły .... spedziłem 2 godzinki pod autkiem sprawdzajac gumowe rurki ;-) i ostatnia rzecza jaka sprawdziłem byl własnie ten łacznik .... zrobiła sie dziurka która normalnie nie jest widoczna ... dopiero jak przegazuje autko powyzej 3000 rpm, łacznik puchnie i wtedy widac dziurke (ok 1 cm)... super ... poszła wiadomośc na PW... ;-) [ Dodano: 2006-10-05, 22:40 ] Witam. dzisiaj z wieczorka wziołem sie za wymiane w/w przewodu (dzieki zdeniu :twisted: ) a oto jak wygladał stary i co było przyczyna lekkiego poddymiania autka .... juz taka mała dziurka moze powodowac delikatnego Stefka ... a to zdjecia z wewnetrznej strony przewodu, zobaczcie co sie dzieje z guma (oryginalna Audi) która ma juz swoje kilometry na karku ... poprostu sie rozpada a te kawaleczki gumy które z niej odpadaja leca wprost do kolektora .... to tak ku przestrodze jakby ktos zakladal jakis tani zamiennik .... az strach pomyslec co sie z nim bedzie działo ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po co takie wynalazki ... wystarczy opanowac do perfekcji operowanie mokasynem na pedale gazu .... :twisted:
-
Paliwo (jakie i gdzie)
BP Ultimate lub Shell V-Power ..... oczywiscie gnojówke .... :twisted:
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
bardzo ładnie sie prezentuje .... :twisted:
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
ono,zdeniu dzieki ..... wyglada na to ze to ten waz gumowy ... ;-) (choc rzeczywiscie mozna miec watpliwosci czy to to .... :roll: ) niestety ale sie wysrało ... co do tanszych alternatyw ... nie mam do takich rzeczy przekonania ...lubie jak wszystko jest jak nalezy (tzn. oryginalne) .... :twisted: P.S zmeniłem temat i postanowiłem go pozostawic,moze komuś sie przyda
-
[B5 AFB] dziwna sprawa 2,5 tdi
ja u siebie w ofercie mam do 1.9 TDI FILTRON - 26zł MANN - 58zł HENGS - 37zł jedyna róznica miedzy nimi to opakowanie i cena dokladnie .... wymieniam filtr powietrza co 5 tys km ... wiec wybrałem Filtrona .... :twisted:
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
a co spowodowało ze nie jestes pewny ..... jakas niejasnosc w Etce .... :?:
-
[B5 AFB] dziwna sprawa 2,5 tdi
do 1.9 TDI filtr powietrza kosztuje 29 złotych ... (normalna cena sklepowa)
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
Witam. Potrzebuje (PILNIE ;-) ) numeru czesci jak na zdjeciu ..... A4 2000r 1.9 TDI AVG krótki waz cisnieniowy P.S znowu Etka mi sie wysypała .... P.S 2 dostane numer to skasuje temat ... ;-)
-
OCENCIE TO .....
jednak masz 90 kucy .. silnik AHU (brat bliźniak silnika 1Z) .... szkoda ... a moglo byc 110 .... :twisted:
-
OCENCIE TO .....
cos mi sie wydaje ze to jest AFN .... te 193 km/h to troszke duzo jak na 90 kucy w Avancie .... ;-) jak sprawdzic .... -przeczytaj oznaczenia na naklejce w miejscu gdzie masz kolo zapasowe -na naklejce na oslonie rozrzadu .... -w papierach (jakie dostałes kupujac auto)..... P.S cos mi sie wydaje ze bedziesz mile zaskoczony .... :twisted: