Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. a mozesz bardziej to rozwinac .... na jakiej zasadzie to dziala ze przy malej ilosci plynu pryska na szybe a ksenony zostaja suche :?:
  2. nic nowego Ci nie powiedzieli .... ;-)
  3. mozna powiedziec ze najlepszy ..... :twisted:
  4. spanky odpowiedział(a) na spanky temat w 1.9TDI
    tez mi sie tak wydaje ze dzwiek dochodzi od alternatora ... ale musze byc pewny ...... :twisted: .... jutro jade na dokladna diagnoze i zobaczymy co sie wysrało ..... Ktos mi ostatnio wypomiał że za czesto uzywam słowa "wysrać" ... chyba Ty też ... :twisted: no i sprawa wyjasniona ... autko zostało osłuchane i padlo na rolke od alternatora (to ona wydaje taki fajny dzwiek jak by powietrze schodziło) ... nic z tym nie robie bo po co ... poprostu tak ma byc i juz ... ;-)
  5. dokladnie tak ..... ;-)
  6. nie AVG tylko ASV ... :twisted:
  7. spanky odpowiedział(a) na spanky temat w 1.9TDI
    tez mi sie tak wydaje ze dzwiek dochodzi od alternatora ... ale musze byc pewny ...... :twisted: .... jutro jade na dokladna diagnoze i zobaczymy co sie wysrało .....
  8. bardzo ładny Avancik TDI .... :twisted:
  9. Ale kolega marek ma AJM'a Koniec OT Pozdrawiam masz racje ... mialo byc AJM ;-) ale chodzi o to ze w nowszych silnikach 1.9 TDI nie ma czujnika w filtrze paliwa ... niby w nowszych nie ma, ale u siebie w 1Z tez nie mam, a u rodzicow w B4 1Z jest, i czym to wytlumaczyc ?? niestety tego nie wiem ... B4 TDI (1Z) były natomiast w A4 TDI (1Z) juz ich nie było ..... (moze poza jakimis wyjatkami) .... taka polityka Audi .... ;-)
  10. www.allegro.pl .... zadzwon do ASO nie wszystkie czesci maja kosmiczne ....
  11. Ale kolega marek ma AJM'a Koniec OT Pozdrawiam masz racje ... mialo byc AJM ;-) ale chodzi o to ze w nowszych silnikach 1.9 TDI nie ma czujnika w filtrze paliwa ...
  12. Witam. Mam taki problem [A4 1.9 TDI AVG] .... ostatnio zauważyłem (usłyszałem) syczenie dobiegajace z komory silnika .... wiem zaraz powiecie ze nieszczelnosc w dolocie ... ale prolem w tym ze efekt syczenia wystepuje na postoju i nie przy dodawaniu gazu ale w momencie jego odpuszczania .... dokladniej na postoju robie przegazówke tak 3500-4000 obrotów,puszczam noge z gazu i wraz ze spadkiem obrotów nastepuje syczenie (jakby powietrze uchodziło) ciezko mi zlokalizowac zródło ale stojac przodem do silnika sa to okolice alternatora,moze cos pod alternatorem .... autko ma moc,przy gnieceniu słychac delikatnie turbinke,dymienie w normie ... co to moze byc ... ? P.S efekt wczesniej nie wystepował .... (albo nie słyszałem - mało prawdopodobne :twisted: ) P.S 2 w podobnych samochodach ( A4 AFN, A6 1Z) nie ma takiego efektu ... macie jakies pomysły ... :?:
  13. a gdzie robiles i dlaczego nie bylo pomiaru na rolkach .... (ciekawe jaka moc była w serii :?: )
  14. opini o olejach Lotos jest tyle ile uzytkownikow .... osobiscie jakos nie mam przekonania do oliwy marki Lotos .... ;-)
  15. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    dziezko cos poradzic ... nib wszsytko wymienione .... albo cos zle podlaczone (podcisnienia) albo którys z wymienionych elementów jest uszkodzoany ... sprawdził bm praidłowe połączenie podcisnien (N75) ....
  16. tylko że w AFN'ach nie ma czujnika w filtrze jest kilka błędów które migają stop (czujnik hamulca) nastawnik czujnik położenia nastawnika czasem czujnik wzniosu iglicy czasem nawet błąd immo podepnij Vag'a i wszystko bedzie jasne .....
  17. wszystko masz OK .....
  18. ciekawe ile miales przed :?: ... :twisted:
  19. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    sprawdz AQ... moze czas wymienic zapnij Vag'a .... sprawdz kat wtrysku swieczki przy tych temperaturach nie grzeja ... takze objaw migniecia kontrolki swiec zarowych jest prawidłowy .......
  20. nie robie zmian bo seria mi sie bardzo podoba ...... :twisted:
  21. spanky odpowiedział(a) na Grey temat w 1.9TDI
    pewnie wtrysk sterujacy juz kuleje .......... :twisted:
  22. olej 5W-40 spelniajacy norme 505.00 (moze byc takze olej 505.01/505.00) .... Motul albo Mobil .....
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie .....
  24. a dla mnie wyglada jak kratka sciekowa ..... :twisted:
  25. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    jest to dozwolone ale tylko w Polonezach ..... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.