Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. nie mało ale tez i nie duzo .... powiedzaiłbym ze normalnie ..... ja ze swojego urwałem troszke mniej ..... :twisted:
  2. zmien mechanika .... :!: aby porzadnie zrobic rozrzad trzeba zrzucic morde na glebe ... :twisted: i nie polega to tylko na wymianie paska ... bylo juz na forum kilkakrotnie (sam pisałem ;-) ) co sie powinno wymienic.... radze poszukac i przeczytac co by potem nie było płaczu bo autko sie wysrało. P.S nie pompa wody tylko pompa wtryskowa .
  3. ładne ale ja ostatnio nabyłem ładniejsze .... :twisted: po likendzie wrzuce fotki ...
  4. i z 20 niutków.... P.S spac nie mozesz .... :?:
  5. B8

    spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Avant jest sliczny ... jak zawsze .... :twisted:
  6. jak musisz wybierac to sprzedałbym nr 2 .... nr 1 nie jest wcale taki zły ..... mi sie podoba ....
  7. w swojej ex-B4 TDI wyciołem katalizator .... autko minimalnie sie ozywiło .....
  8. ktos Ci 1 litr pojemnosci zaj...ł ..... :twisted: a powaznie to chyba kupiles jakis przeszczep ..... :roll:
  9. no to juz bardziej do przyjecia te spalanie ....
  10. jak to co ... dało wiecej moczu :twisted: .... a i sofcik tez byl lekko dłubniety .... Powiem krótko ... warto .... :twisted:
  11. ja wymienialem w swojej ex-B4 TDI .... :twisted:
  12. 135-140 kucy i jakies 300 Nm .... samym softem .... tutaj sobie poczytaj : http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1063
  13. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    albo tramwajem ...... :twisted:
  14. miód w Audi .... :?: :twisted:
  15. To co misie lubią najbardziej w Audi :shock: Q :?:
  16. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    - tiptronic to skrzynia automatyczna z możliwością ręcznej zmiany biegów. - multitronik to skrzynia automatyczna bezstopniowa gdzie możemy sobie wybierać "bieg" ( bo tak naprawde ich nie ma ) na którym chcemy jechać.
  17. 200KM pęknie spokojnie , a na zime przewidywany jest montaż ............. P.S Alan zakładaj nowy temat i opisuj w niej postęp prac przy A4 :mrgreen: montaż czego ..... :?: P.S temacik z przebiegu prac nad wzmocnieniem 1.9 TDI AWX jak najbardziej by sie przydał ...... :twisted: oczywiscie z bardzo duza iloscia fotek ... ;-)
  18. wyglad budzi respekt .... a jakie moce sa przewidywane ... :?: :twisted:
  19. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    prosze o kontynuacje tematu tutaj :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=178 P.S przed zadaniem pytania użyj pcji SZUKAJ :!: ZAMYKAM ...
  20. Żadnych gotowych.Piękna ręczna robota.Na aucie jest zderzak od S4 A IC jest wielki :shock: Mam nadzieje , że mnie Alan nie zabije , że zdradzam tajemnice , ale już nie mogę się doczekać kiedy autko będzie gotowe :mrgreen: Hugo dawaj wiecej ... robi sie bardzo ciekawie ... :twisted:
  21. bardzo ładnie sie prezentuje ....
  22. spadłem z krzesła..... :twisted: P.S czekamy na prezentacje IC ...
  23. spanky odpowiedział(a) na robertzmudzki temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny sedanik ....
  24. śliczny....
  25. ładny Avancik ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.