Treść opublikowana przez spanky
-
chip
eee tam .... starego ta ja nie chce ..... :twisted: P.S a robiony u nas czy za granica :?:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ponownie wyniki po miescie .... 6,83 l/100 km....
-
chip
co rozumiesz pod pojeciem badziewny .... :?:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
widze ze jest juz kolejne wsciekle TDI na lubelskich drogach ..... :twisted:
-
Złącze diagnostyczne
W złączu jest miejsce na 16 pinow ale u mnie są piny tylko w 3 miejscach masz raje .. zle sie wyrazilem .. ale dlaczego ty masz tylko 3 ... :?: tego nie wiem .... :roll:
-
Złącze diagnostyczne
złacze diagnostyczne w A4 ma 16 pinów .... a do diagnzy Vag-Com'em potrzebne sa tylko 4 ....
-
Na zimnym cykają zawory. Co to moze byc??
a na jakim oleju jezdzisz ???
-
kiedy olej jest odpowiednio nagrzany?
dokadnie .... ja zaczynam gniecenie autka :twisted: gdy od dłuższego czasu temp płynu wynosi 90 stopni .....
-
Wymiary oslony pod silnik. PILNE!!!!
wlasnie przed chwila zmienialem olej w samochodzie i co do mocowania osłony to jestem na 100 % pewien ... 6 srub (wkrętów- metalowe) 3 z przodu do zderzaka i 3 z tyłu do osłony od szkrzyni biegów oraz 4 plastikowe wkrety w nadkola ... po 2 na kazda strone ..... niestety osłona juz założona wiec wymiarów Ci nie podam .....
-
chip
po pierwsze jest to do silnikow na PD a ty masz silnik na VP ..... po drugie temat przerabiany 1000 razy ... wpisz na forum : www.diagtronik.pl www.tdi-tuning.pl w szukajce wyraz "BOX" i wszystko bedzie jasne .... :twisted:
-
KOROZAJA trójkątnej osłonki w 2000r!!!
tez zwsze sie zastanawiałem jak to jest z tym trojkacikiem ... widzialem dziesiatki Audi A4 i czesc z nich wlasnie miala "puchnace" trojkaciki a czesc nowki sztuki ... do tej pory nie znalazlem zaleznosci dlaczego tak sie dzieje biorac pod uwage ze w samochodach nie bitych jak i po dzwonach wystepowaly obydwa przypadki ...... :roll: ja osobiscie mam piekne gładkie czarne trójkaciki ..... :twisted:
-
zdjęcia :)) A4
ładne TDI .... :twisted:
-
powoli zimówki
a ja jeszce nie mam zimowek :-( i narazie nie wiem co mam kupic ..... piszcie swoje wrazenie/doswiadczenia .... moze cos wybiore ... ;-)
-
KIEDY DZIAŁA TURBO?
odpowiedz juz padła ... sam zainteresowany zakumał o co chodzi ... ;-) przy dalszych pytaniach prosze o kontynuacje wczesniejszego watku na ten sam temat :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1680 zamykam.
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
dokladnie.... sprawdzane na kilkunastu furach TDI ... zaczynajac od B4 TDI , poprzez A6,A4, i konczac na pasku B5 TDI .... rada : olac temat i nie wymylsac sobie problemow ... :twisted:
-
zahnriemen??
temat wymiany rozrzadu był poruszany wiele razy ..... problem rozwiazany... czas ukrócic to nabijanie postów ..... :twisted: Zamykam ... :!:
-
Mam już foty Mojego Traktora :)
fajny wypas ... co do wygladu to sie nie wypowiadam .... :twisted:
-
Czy "kończy się" turbina
moze to cos pomoze ;-) http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=22783&postdays=0&postorder=asc&highlight=dymi&start=0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem wiem ... postaram sie poprawic ... ;-) BTW ... nie wiedziałem ze spotykacie sie w ta niedziele na lodzikach .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:twisted: pamietaj ze czas to pieniadz .... ;-) P.S w łikendy nie pracuje .... tylko sie bawie .... :twisted:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
ładny sedanik w TDI .... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no przejeżdzałem ... niestety nie zwracałem uwagi na lodziarnie ani na Audi ;-) ... zmecznie prowadziło mnie prosto do domku .... :twisted:
-
klocki hamulcowe
ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł .... mowa o klockach na przód ? jak można wiedzieć gdzie kupowałeś po takich cenach ? tak, mowa o klockach na przód .... a ceny ... (znajomy,notabene moj mechanik ma małe znizki ;-) ) .....
-
wyjecie turbiny
no to fajnie ... ;-) czekamy na jakies foto-story z przebiegu prac .....
-
klocki hamulcowe
ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....