Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    eee tam .... starego ta ja nie chce ..... :twisted: P.S a robiony u nas czy za granica :?:
  2. ponownie wyniki po miescie .... 6,83 l/100 km....
  3. spanky odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    co rozumiesz pod pojeciem badziewny .... :?:
  4. widze ze jest juz kolejne wsciekle TDI na lubelskich drogach ..... :twisted:
  5. spanky odpowiedział(a) na Radek321 temat w Audi A4 B5
    W złączu jest miejsce na 16 pinow ale u mnie są piny tylko w 3 miejscach masz raje .. zle sie wyrazilem .. ale dlaczego ty masz tylko 3 ... :?: tego nie wiem .... :roll:
  6. spanky odpowiedział(a) na Radek321 temat w Audi A4 B5
    złacze diagnostyczne w A4 ma 16 pinów .... a do diagnzy Vag-Com'em potrzebne sa tylko 4 ....
  7. a na jakim oleju jezdzisz ???
  8. dokadnie .... ja zaczynam gniecenie autka :twisted: gdy od dłuższego czasu temp płynu wynosi 90 stopni .....
  9. wlasnie przed chwila zmienialem olej w samochodzie i co do mocowania osłony to jestem na 100 % pewien ... 6 srub (wkrętów- metalowe) 3 z przodu do zderzaka i 3 z tyłu do osłony od szkrzyni biegów oraz 4 plastikowe wkrety w nadkola ... po 2 na kazda strone ..... niestety osłona juz założona wiec wymiarów Ci nie podam .....
  10. spanky odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    po pierwsze jest to do silnikow na PD a ty masz silnik na VP ..... po drugie temat przerabiany 1000 razy ... wpisz na forum : www.diagtronik.pl www.tdi-tuning.pl w szukajce wyraz "BOX" i wszystko bedzie jasne .... :twisted:
  11. tez zwsze sie zastanawiałem jak to jest z tym trojkacikiem ... widzialem dziesiatki Audi A4 i czesc z nich wlasnie miala "puchnace" trojkaciki a czesc nowki sztuki ... do tej pory nie znalazlem zaleznosci dlaczego tak sie dzieje biorac pod uwage ze w samochodach nie bitych jak i po dzwonach wystepowaly obydwa przypadki ...... :roll: ja osobiscie mam piekne gładkie czarne trójkaciki ..... :twisted:
  12. spanky odpowiedział(a) na Jarek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne TDI .... :twisted:
  13. a ja jeszce nie mam zimowek :-( i narazie nie wiem co mam kupic ..... piszcie swoje wrazenie/doswiadczenia .... moze cos wybiore ... ;-)
  14. odpowiedz juz padła ... sam zainteresowany zakumał o co chodzi ... ;-) przy dalszych pytaniach prosze o kontynuacje wczesniejszego watku na ten sam temat :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1680 zamykam.
  15. dokladnie.... sprawdzane na kilkunastu furach TDI ... zaczynajac od B4 TDI , poprzez A6,A4, i konczac na pasku B5 TDI .... rada : olac temat i nie wymylsac sobie problemow ... :twisted:
  16. temat wymiany rozrzadu był poruszany wiele razy ..... problem rozwiazany... czas ukrócic to nabijanie postów ..... :twisted: Zamykam ... :!:
  17. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajny wypas ... co do wygladu to sie nie wypowiadam .... :twisted:
  18. moze to cos pomoze ;-) http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=22783&postdays=0&postorder=asc&highlight=dymi&start=0
  19. wiem wiem ... postaram sie poprawic ... ;-) BTW ... nie wiedziałem ze spotykacie sie w ta niedziele na lodzikach .... :twisted:
  20. :twisted: pamietaj ze czas to pieniadz .... ;-) P.S w łikendy nie pracuje .... tylko sie bawie .... :twisted:
  21. ładny sedanik w TDI .... :twisted:
  22. a no przejeżdzałem ... niestety nie zwracałem uwagi na lodziarnie ani na Audi ;-) ... zmecznie prowadziło mnie prosto do domku .... :twisted:
  23. spanky odpowiedział(a) na pk temat w Układ Jezdny
    ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł .... mowa o klockach na przód ? jak można wiedzieć gdzie kupowałeś po takich cenach ? tak, mowa o klockach na przód .... a ceny ... (znajomy,notabene moj mechanik ma małe znizki ;-) ) .....
  24. no to fajnie ... ;-) czekamy na jakies foto-story z przebiegu prac .....
  25. spanky odpowiedział(a) na pk temat w Układ Jezdny
    ja ostatnio zmieniałem u isiebie klocki .... kupiłem ATE z czujnikami za 220 zł ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.