Treść opublikowana przez spanky
-
klocki i tarcze b5 - co polecacie?
linki do podobnych tematów zostaly juz podane.... prosze tam kontynuowac. ZAMYKAM :!:
-
[B5 1.6] Czy można jeździć z wyjętym bagnetem ?
jest do kupienia i kosztuje kilka złotych (np.w ASO).
-
[B5 1,9] przytyka mi skubanca :/
co do klimy to nie mam pojecia ... natomiast co do przerywania ... podejrzewam ze jest jakas nieszczelnosc w ukladzie plaiwowym (napisales ze zmieniales filtr paliwa) a moze panowie mechanicy cos zwalili przy rozrzadzie .... opcji jest duzo .... jedz do nich i powiedz o objawach ... niech sie zajma tematem do konca .....
-
Pytanko na temat obrotów
na bank bylo lekko z gory przynajmniej inaczej by tak nie poszedł :mrgreen: czekamy na dokumentacje fotograficzna ..... :twisted:
-
Moja A4
ładny benzyniak ..... :twisted:
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
jedz na rolki ..... jestem ciekaw ile wycisnieto ze starego kondona ..... :twisted:
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
samym softem ???
-
Jak wyczyścić klosz od lampy przód??
kiedys czyscilem lampy w mojej ex-B4 ... przed wymiana postawilem Audiczke przed sciana garazu i zaznaczylem poziom reflektorów... po załozeniu lamp podjechałem w to sam miejsce i ustawilem reflektory do linii narysowanej na scianie ...... :twisted: P.S mozesz podjechac i ustawic na stacji diagnostycznej ... zobia to za darmo albo za 10 zł .... ;-)
-
Czy będzie ładnie ?? :)
panowie ... zbastuje z tymi cekinami na waszych furkach ..... :twisted:
-
VAG-COM - mozliwosci oprogramowania
bloki wartości mierzonych : 1.9 TDI VP-37 :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=347 1.9 TDI PD :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=224&highlight=vag
-
Jak wyczyścić klosz od lampy przód??
rozebrac lampy ... wyczyscic szkla i odblysniki ..... :twisted: instrukcja wyjmowania lamp : - odkręcić dwie górne śruby - wyjąć kierunek (jest mocowany na zatrzask wsadzamy paluchy z tyłu kierunku i musimy wymacać powinien zejść bardzo lekko) - odłączamy kostkę elektryczną -obkręcamy trzecią śrubę -lampę przesuwamy za 2 centymetry w stronę kierunku i wyjmujemy uważając aby nie porysować zderzaka. potem rozebrac lampe i wyczyscic ......
-
pytanko o olej
mineral,mineral ...... :twisted:
-
Pytanko na temat obrotów
jak na starego kondona jakim jest silnik 1Z to wynik godny uznania .... :twisted:
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
przeczytaj 7 post w tym temacie :!: jak sie podpinasz pod temat to przynajmniej go przeczytaj .....
-
dziwne plamy pod znaczkiem audi
stawiam na smole ... :twisted:
-
[B6 AWX] Moj A4 AVANT TDI SPORT - kilka modyfikacji wartych wzmianki i odswieżen
bardzo ładny Avancik TDI .... :twisted:
-
Czy faktycznie warto podnosić moc TDI 90KM
co kolo 120 kucy i 280 niutkow .....
-
pytanko o olej
czyli autko bylo zalewane wielosezonowym/wielostopniowym (multigrade) olejem mineralnym ..... 15W40 ..... ciekawe dlaczego akurat takim .... :?: :roll: P.S kupiles autko i od pol roku nie zmieniales oleju .... :shock: :?:
-
Poszukuję chetnego do podmiany wtrysków.
nie widze inaczej .... ;-)
-
Pytanko na temat obrotów
w seryjnym TDI powyzej 3500 rpm nic sie juz nie dzieje :twisted: ... takze nie ma sensu katowac tak furki ......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy przyjzdza ktos wczesniej ... czy wszyscy równo na 19-ta .... ?
-
Fotki mojej B6
sliczne TDI w Avancie .... :twisted:
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
u mnie tez wszystko OK .... P.S ciekawe od czego popekaly .... :?:
-
Pytanko na temat obrotów
czyli generalnie wszystko w normie .....
-
[A4 AFN quattro`97] Czujnik prędkości - gdzie się znajduje ?
tak jest w 1Z-ecie ... i pewnie tak jest w AFN-ie ....