Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. linki do podobnych tematów zostaly juz podane.... prosze tam kontynuowac. ZAMYKAM :!:
  2. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jest do kupienia i kosztuje kilka złotych (np.w ASO).
  3. spanky odpowiedział(a) na Grey temat w 1.9TDI
    co do klimy to nie mam pojecia ... natomiast co do przerywania ... podejrzewam ze jest jakas nieszczelnosc w ukladzie plaiwowym (napisales ze zmieniales filtr paliwa) a moze panowie mechanicy cos zwalili przy rozrzadzie .... opcji jest duzo .... jedz do nich i powiedz o objawach ... niech sie zajma tematem do konca .....
  4. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    na bank bylo lekko z gory przynajmniej inaczej by tak nie poszedł :mrgreen: czekamy na dokumentacje fotograficzna ..... :twisted:
  5. spanky odpowiedział(a) na darek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny benzyniak ..... :twisted:
  6. jedz na rolki ..... jestem ciekaw ile wycisnieto ze starego kondona ..... :twisted:
  7. kiedys czyscilem lampy w mojej ex-B4 ... przed wymiana postawilem Audiczke przed sciana garazu i zaznaczylem poziom reflektorów... po załozeniu lamp podjechałem w to sam miejsce i ustawilem reflektory do linii narysowanej na scianie ...... :twisted: P.S mozesz podjechac i ustawic na stacji diagnostycznej ... zobia to za darmo albo za 10 zł .... ;-)
  8. spanky odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    panowie ... zbastuje z tymi cekinami na waszych furkach ..... :twisted:
  9. bloki wartości mierzonych : 1.9 TDI VP-37 :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=347 1.9 TDI PD :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=224&highlight=vag
  10. rozebrac lampy ... wyczyscic szkla i odblysniki ..... :twisted: instrukcja wyjmowania lamp : - odkręcić dwie górne śruby - wyjąć kierunek (jest mocowany na zatrzask wsadzamy paluchy z tyłu kierunku i musimy wymacać powinien zejść bardzo lekko) - odłączamy kostkę elektryczną -obkręcamy trzecią śrubę -lampę przesuwamy za 2 centymetry w stronę kierunku i wyjmujemy uważając aby nie porysować zderzaka. potem rozebrac lampe i wyczyscic ......
  11. mineral,mineral ...... :twisted:
  12. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jak na starego kondona jakim jest silnik 1Z to wynik godny uznania .... :twisted:
  13. spanky odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    przeczytaj 7 post w tym temacie :!: jak sie podpinasz pod temat to przynajmniej go przeczytaj .....
  14. stawiam na smole ... :twisted:
  15. co kolo 120 kucy i 280 niutkow .....
  16. czyli autko bylo zalewane wielosezonowym/wielostopniowym (multigrade) olejem mineralnym ..... 15W40 ..... ciekawe dlaczego akurat takim .... :?: :roll: P.S kupiles autko i od pol roku nie zmieniales oleju .... :shock: :?:
  17. nie widze inaczej .... ;-)
  18. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    w seryjnym TDI powyzej 3500 rpm nic sie juz nie dzieje :twisted: ... takze nie ma sensu katowac tak furki ......
  19. czy przyjzdza ktos wczesniej ... czy wszyscy równo na 19-ta .... ?
  20. spanky odpowiedział(a) na adasn temat w Audi A4/S4 B6
    sliczne TDI w Avancie .... :twisted:
  21. u mnie tez wszystko OK .... P.S ciekawe od czego popekaly .... :?:
  22. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    czyli generalnie wszystko w normie .....
  23. tak jest w 1Z-ecie ... i pewnie tak jest w AFN-ie ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.