Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ja stawialbym na nowa Octe 2 2.0 TDI 140 KM ... niestety nowe auto bierze gore nad rozsadkiem ;-) .... P.S nie jestem do konca pewien tego co napisalem ... ;-)
  2. wszystko w swoim czasie ;-) ... ale co by uchylic troszke tajemnicy ... pewne kroki zostaly juz podjete ... :twisted:
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    piekne TDI i z ładnym wypasem .... :twisted:
  4. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zywotnosc zalezy od tego jak dbasz o auto .... mozesz nim jezdzic i 1,5 mln kilometrów (Seat Toledo 1.9 TDI 1Z ;-) ) a mozesz tez zajezdzic go w 10 tys km .... ;-) .
  5. G-Tech'em ? tak ... Hehe, od razu widać po tych optymistycznych wynikach :mrgreen: jest dla mnie oczywiste ze bład pomiarowy jest duzy ... ale "wyniki" potwierdzaja ze autko trzyma serie i to jest dla mnie najwazniejsze ..... :twisted:
  6. !!??!! Masz czipowany silnik ? Dla serii 110 KM podaja ok. 12 sek. do 100...217kph tez brzmi ... wysoko a ja ostatnio merzylem swoja audiczke i oto pomiary : A4 Avant 1.9 TDI (AVG) seria temp powietrza 18,5 stopnia Celcjusza trzy pomiary 0-60 MPH 1. 10.76 s 2. 10.22 s 3. 10.36 s :twisted:
  7. a ja juz niedlugo bede mial 16-tki .... moim zdaniem jedne z ładniejszych jakie wypuscilo Audi .... jak juz beda na aucie to wstawie fotki ..... ;-)
  8. zapowiada sie interesujaco ... czekamy na relacje z dalszych prac ....
  9. bardzo ładne TDI w Avancie .... :twisted:
  10. ostatnie dane : droga Otwock-Warszawa-Otwock (jazda typowo miejska ,czasami mozna sie rozpedzic do 140 km/h (wylotówka z Warszawy ;-) ) + klima wyszło 6.67 l/100 km ... styl jazdy : dynamiczny (max do 3000 obr) niedługo jade na kilka dni powygrzewac sie na plazy wiec podam wyniki z trasy ... :twisted:
  11. pamietaj ze chec pomocy na forum nie zna konca ... P.S jako ze sam zainteresowany stwierdzil ze sobie poradzil, wiec uwazam temat za zakonczony i zamykam.
  12. cudna ... :!:
  13. spanky odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne nie TDI .... :twisted:
  14. jak to moja kobita mowi "zobione na gumke recepturke" .... :twisted: ale trzeba wyjac ze skarpety 90 zeta i zrobic furaka jak nalezy ... ;-)
  15. moze byc cizko ... w Skodzie silniki TDI sa poprzecznie ,a w Audi wzdłużnie wiec jest mozliwosc ze nie bedzie pasowac ... ale zawsze mozna sie zapytac ..... ;-)
  16. w A4 nie ma zadnej linki od predkosciomierza ... ;-) a co do Twojego probemu to prawdopodobnie cos nie kontaktuje w kostkach ... wyjmij zegary ,wyjmij wtyczki,przeczysc styki i powinno byc OK .... mialem cos takiego w ex-B4 TDI i pomoglo .
  17. wydaje mi sie jedyne miejsce gdzie cos takiego kupisz to ASO ... rzadko spotyka sie zamienniki do takiego typu czesci ..... ;-( ... P.S 90 zł ... to nie jest jeszcze jakis powod do rozpaczy ... ;-) ... ciesz sie ze nie 290 .... P.S 2 przewody gumowe ukladu dolotowego turbo zawsze byly w cenie .....
  18. gratulacje ... profesjonalna robota ....
  19. przejezdzalem o 16.45 kolo lodziarni ale tylko stalo czarne A4 .... to ktos od nas ???
  20. ale chyba regeneracja wahacza nie jest podejsciem fachowym ;-) ..... przy dzisiajszych cenach regeneracja jest nieoplacalna :!: BTW osobiscie nie odwazylbym sie zlozyc zawieszenia z regenerowanych czesci :!:
  21. TDI .... :twisted: ..... ;-) duze "I" .... ;-) moze mnie przyjmiecie do swojej "paczki" ... ;-)
  22. spoko ... bede czekal ...... :twisted: [ Dodano: 2006-07-15, 19:44 ] spoko ... bede czekal ...... :twisted: P.S jutro mam niedzielke dla siebie takze moglbym wkoncu podjechac i sie pokazac ... ;-)
  23. a jutro tez cos robicie :?:
  24. a jutro sa grane lody w Jozefowie ... :?: napiszcie co i jak ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.