Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. poprostu narazie nie masz ABS'u .....
  2. tez zawsze bylem przekonany ze A4 mialo w standardzie 2 jaski .... ale zobaczymy moze Hugo nas zadziwi ... :twisted:
  3. spanky odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    Spanky ale kolega nic nie pisze o notlaufcie wiec kierownice raczej nie nie pisze bo wydaje mi sie ze nie wie ze cos takiego ma miejsce .... :twisted: BTW wydaje mi sie ze temat wałkowany tyle razy ze jezeli nic nowego zainteresowany nie wniesie to bedzie mozna zakonczyc temat ... ;-)
  4. spanky odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    jako ze pod maska masz 110 kucy w TDI to stawiam na N75 lub zapieczone kierownice .... :twisted: a jak sie autko rozpedza do tych 130 km/h .. zwawo czy pomagasz sobie noga ... jezeli normalnie to przeplwke bym wykluczyl .... a najlepiej jak zrobisz test Vag'iem podczas jazdy ....
  5. tak np. z silnikiem 1.9 TDI AFN ....
  6. spanky odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B5
    w twoim silniku nie ma nic nietypowego ... ;-) chyba ze masz na mysli moc ... :twisted: olej to najlepiej pelen syntetyk ... np. Mobil 1. a co do problemow z odpalaniem to podejrzewam zle ustawiona dawke paliwa badz tez zły kat wtrysku .....
  7. :shock: jestem pod wrazeniem ..... :!: Zdolna bestia z Ciebie ... zawodowo czy z zamilowania ?
  8. pasek to Haldex czyli beeeeeeee ....... :twisted:
  9. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    patrz wyzej ... ;-)
  10. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    czy to ten z lawej strony na podszybiu w plastikowej puszce :?: tak dokladnie tam ... ;-) a co do samego bledu ... w starych jednostkah dwuplytowych (np.1Z ) dosyc czesto wystepowal ... jakies problemy czujnika doladowania .... w nmowszych moze byc np spowodowany zwyklym przeladowaniem turbiny , czasami spowodowane niedomganiami czujnika cisnienia atmosferynzego a nawet w przypadku problemow z komunikacja miedzy Vagiem a sterownikiem .... podobno tez jakies sterowniki Airbagow powodowaly ten blad ..... jezeli autko jezdzi jak nalezy i nie wpada w tryb awaryjny to chyba bym to olal ....... P.S a zapala sie moze kontrolka swiec zarowych ?
  11. sliczna :!:
  12. ale jestes pewien ze wlasnie z jednym jaskiem autko wyjechalo z fabryki :?:
  13. a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?: W początkowej fazie produkcji były też z 1 o .... a caly czas myslalem ze mialo 2 ...... a drugi pewnie byl za doplata :?:
  14. a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?:
  15. najprawdopodobniej ktorys z czujnikow ABS-u szwankuje ... podpiac Vag'a i zobaczyc który .....
  16. dlam mnie jak najbardziej OK ..... ;-)
  17. według mnie jasiek wystrzelony i ktos niechlujnie próbowal to ukryc ... choc moge sie mylic .....
  18. witamy kolejne nie TDI ... :twisted:
  19. A moja V6 nie bierze oleju...po 11 500 mam tyle ile nalałem przy wymianie...to jak to jest? ja tu nie widze powodu do zmartwien ... wrecz przeciwnie ..... :twisted:
  20. radze tematem sie jak najszybciej zainteresowac zeby tragedii nie bylo ..... :twisted: jeszcze raz powtarzam : zuzycie oleju w graniach 1l/1000 km przy normalnej jezdzie nie jest czyms NORMALNYM :!: w silnikach 1.9 TDI ....
  21. spanky odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    :twisted: dobrze ze problem udalo sie rozwiazac .....
  22. oj nie jest tak bardzo rózowo .... 0,8 l/1000 km to juz sporo rzeklbym nawet duzo ..... na jakim oleju jezdzi ,jaki przebieg,jak sie autko zachowuje,dymi,czy ma seryjna moc itp ..... P.S 1l/1000 km to tylko w instrukcji .... w rzeczywistosci takie spozycie oliwy nie zbyt dobrze wrózy ..... P.S 0,8-1,0 litra to mi bralo moje ex-B4 TDI z przebiegiem xxx tys km .... ;-) ale na 10 000 km :!:
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    nie strasz .... :twisted: p.s ale jest to bardzo mozliwe .....
  24. zaworek N75 do wymiany :!:
  25. spanky odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    masz juz odpowiedz ... trzeba teraz tylko zlokalizowac dziure ..... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.