Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. czasami ludzie dowiaduja sie dopiero kilka dni/tygodni/miesiecy po zakupie co kupili ..... :twisted:
  2. spanky odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    do mojej ex-B4 TDI wchodziło 3,5-3,8 litra oliwy ....
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    na każdej giełdzie samochodowej .... :twisted:
  4. to zlaeży od mechanika ...... ;-)
  5. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jest jeszcze firma www.unitronic.pl
  6. A termostat wymieniles na ory.?? Moze byc tak, ze ma nizsza temp. otwierania i nie bedzie Ci trzymal 90. cholera podroba za 25 zł :-(( zamienil stryjek siekierke na kijek ..... :twisted: P.S ori do 100 zł w ASO .
  7. przewody wychodzące od intercooler'a .... ;-)
  8. to zalezy czy masz wyswietlacz temp zewnetrznej w zegarach i czujnik tem zewnetrznej miedzy zderzakiem a chlodnica.... jezeli tak to powinna ,jezeli nie to nie powinna..... ;-)
  9. tylko w tym co mnie interesowało .... a najbardziej pewnie dziewczynki cie interesowały :mrgreen: no ba :!: :twisted: konczmy OT bo nam Admin da baty ... ;-)
  10. tylko w tym co mnie interesowało ....
  11. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    wina nieseryjnego ECU :!: zmien ECU albo wgraj ori soft od swojego autka .....
  12. ja tam byl kupil oryginalne radyjko Audi z CD ..... :twisted:
  13. Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają i wlasnie tego nie rozumiem ... ktory z helmutow wpadl na tak fatalny pomysł...... :neutral:
  14. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    -po pierwsze nie podoba mi sie bo ma tylko jedna "fajke" - co dwie rury to nie jedna :twisted: -po drugie widac ze trzeba troszke pokombinowac zeby spasowalo do A4 TDI -po trzecie co do mocy , to kiedy czytalem ze ktos zrobil wydech na zamowienie pod Octe TDI i dostal 15-20 kucy bonusa... takze efekt daje ... a czy u ciebie da ... hmmmm trzeba zalozyc i wskoczyc na rolki i zobaczyc co wypluje . P.S dolóż troszke kaski i zamiast wydechu wgraj jakis dobry sofcik - efekt bedzie gwarantowany :twisted: .
  15. 1Z 90 KM: do 1996 roku AHU 90 KM: od 1996 - do 1998 silniki 1Z/AHU sa prawie identyczne AHH 90 KM od 1998 - do 2000 silnik z turbo o zmiennej geometrii łopatek plus b.wydajna pompa wtryskowa (11mm). nr silnika sa: -na tabliczce znamionowej -na naklejce od obudowy rozrzadu -na naklejce w bagazniku przy kole zapasowym -w papierach przy sprowadzaniu. P.S :shock: kupil i nie wie co :?:
  16. co 10-15 tys km ja zmieniam co 10 tys Mobil 1 5W50 ............ Co do oliwy Castrola ... sa rozne opinie ... ja slyszalem sporo negatywnych .
  17. szkoda ze nie Avant ..... :twisted: ale moze wkoncu sie pojawie ...... ;-)
  18. spanky odpowiedział(a) na KUB3K temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne TDI .....
  19. czekamy na wykresik ..... :twisted:
  20. nie ma sie czego dziwic 5 bieg 1500 obrotów i gaz do dechy ... panowie szanujcie troche swoje samochody :!:
  21. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Przepływomierz do wymiany :!: jak mogl byc sprawdzany i dobry jak podaje 600 zamiast 800 :roll: ..... -sprawdz rozrzad,moze jest przestawiony, -rurki podcisnien,moze mechanicy pomieszali, -sprawdz dawke paliwa P.S jezeli na VAG'u wszystkie inne parametry sa w normie to stawiam na przepływke . P.S 2.grzebaliscie cos przy wtryskach ???
  22. co do temperatury ..... to powinna byc 90 stopni .. prawdopodobnie termostat ,albo czujnik temperatury siada podłącz pod VAga i zobacz wskazania teperatury .... co do wiatraka to po uruchomieniu powienien sie krecic .....
  23. a i ile masz teraz momentu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.