Treść opublikowana przez spanky
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
jezeli ktos z Was ma ori zmieniarke CD w swoim A4 B5 Avant to prosze o wstawienie/przesłanie fotki jak to jest zamontowane . dzieki. [ Dodano: 2006-06-11, 21:28 ] nikt nie ma oryginalnej zmieniarki ........... :?:
-
Pieniący Się Płyn Wspomagania
kolorek plynu to albo zielony albo pomaranczowo/czerwony ...... osobiscie mam ten drugi ,taki został wlany w serwisie Audi u helmutów.....
-
Moje A4
bardzo ładny sedanik
-
Magnetyzer
takich magnetyzerow potrzeba z 15 sztuk zeby byl jakis efekt przyrostu mocy ..... ;-) takze jak juz na nie uzbierasz to zamiast je kupic jedz i wgraj sobie jakis nowy sofcik, radosc gwarantowana ..... :twisted:
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
Mobil 1 5W50
-
odslona 1
sliczna :!: P.S szkoda ze nie TDI :twisted:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
pora uwierzyc w możliwosci TDI .... :twisted:
-
Tarcza hamulcowa, a piasta
z drugiej strony jest tak samo .... ;-)
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łep momentno i moc. :mrgreen: u mnie przy 3800 obr mam 180km/h :mrgreen: nie masz sie czym chwalic ...... :twisted:
-
Subwoofer oryginał w avancie
poprostu nie masz sub'a.......... nie można miec wszystkiego :twisted:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
odciecie w TDI jest gdzies w granicach 4900 rpm .... prawdopodobnie problem jak koledzy napisali wyzej ..... Vag prawde Ci powie .... :twisted: P.S powycej 4000 rpm i tak sie juz w 1.9 nic nie dzieje ... ;-)
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
10 tys :twisted:
-
Subwoofer oryginał w avancie
stojąc tyłem do bagażnika... :twisted: widać w B7 cos zamieszali.... ;-)
-
Subwoofer oryginał w avancie
tak ..... jak otworzysz schowek to na dole
-
Subwoofer oryginał w avancie
ja mam u siebie fabryczne nagłośnienie Bose i subwoofer jest po lewej stronie i z tego co wiem to tylko z lewej strony byly wkladane skrzynki .... :twisted:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
panownie ...... kazdy wymienia tak czesto ja uwaza ja wymieniam co 10 000 km i przy tym zostane :twisted: P.S 1. znam ludzi którzy w swoich TDI-kach wymieniaja co 5 000 km :!: P.S 2. producent podaje co 15 000 - 20 000 km.... co jest słuszne ale nie w przypadku aut które maja grubo ponad 200 tys km przebiegu a czasami wiecej (w takich silnikach i m czesciej tym lepiej) .
-
gaśnic?
A wypuszczaja wogole z fabryki z gasnica?? tak ... np A3 ma w siedzeniu kierowcy, w A4 chyba tez ... ale bylo to chyba wyposazenie dodotkowe
-
Wydech w TDI
:shock: :???:
-
Motor-Life
nic dodac nic ując : -> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=2011&highlight=motorlife
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
ale ja mowie o tej zupie ktora niby ma smarowac ...... :twisted:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
:shock: nie polecam tak częstej wymiany .... :twisted:
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
i jeszcze zeby cie bardziej nie dolowac to Spanky ma diesla a ty benzyne to powinienes miec bardziej czysto :razz: :twisted: a wracajac do tematu to na twoim miejscu zmienil bym olej ... bo to cos w srodku to chyba swoja siwetnosc ma juz dawno za soba .... :twisted: i po 2000 km ... znowu zmienil ... takie delikatne plukanko ... ;-)
-
[B5 1Z] ile oleju do 1Z
Taki olej to chyba polsyntetyk. Syntetyk to 5W??? Chyba, ze sie myle to mnie poprawcie. to są pełne syntetyki .... -> http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004977&contentId=7009906 -> http://www.olejesilnikowe.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=50&category_id=4&option=com_phpshop&Itemid=31 jak widac z opisu do mocno obciążonych silników
-
jaki jest prawidłowy zakres obrotów dla silnika 2.5 tdi V6??
silnik V6 TDI 150 kucy czyli chyba taki jaki ty masz ma max moment równy 310 Nm przy 2200 rpm ..... a zakres jazdy od 1500 - 3500 rpm powinien sprawiac jak najwiecej przyjemnosci .... :twisted:
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
ja u siebie jak zdjąłem pokrywe od rozrządu (po zlaniu oleju) to mogłem sobie śniadanie rozłozyc ... tak było czysto ..... :twisted: P.S nie chciałbym Cie dołowac ale w porównaniu z moim to masz gnój