Treść opublikowana przez spanky
-
ciekawość co to za skrzyneczka
zrob jakas fotke ..... :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o 14:00 to ja jestem w pracy .....
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
boja sie .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dajcie jakies konkrety ... na lody do Józefowa to ja jeżdże w trakcie reklam podczas filmu ...... :twisted:
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
brac ... :twisted:
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
boje sie pomyslec co zrobisz jak Ci zaczna drzwi skrzypiec ..... :twisted:
-
A4 1.9 TDI 90KM
na początek to warto sprawdzic czy te seryjne 90 kucy sie jeszcze nie rozbiegło..... :twisted: a co do wirusowania ... to jak widze to masz A4 z 95 roku czyli 1Z ... silniczki te kreca sie bezpiecznie do 110 kucy (samym softem) ..... najpier wymien wtryski od silnika AFN i potem pod to zrób program ... powinno byc cos kolo 120 PS i 250-280 Nm ..... dalsze ingerencja w starego kondona juz jest nie oplacalna .... :twisted:
-
[A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie
w B4 TDI sie dało ... pwinno sie dac i w A4 ... ;-) a tak powaznie to chyba bedzie ciezko ale moze sie da .... choc jak pamietam nie jest tam duzo miejsca ...
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Coś chyba sobie pomyliłeś.Do PD leje się całkiem inny olej , który spełnia konkretne normy tutaj jest troszke do poczytania -> http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=2125
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
czekamy ....
-
Olej bo skrzyni biegow
generalnie sie nie wymienia ale powinno sie kontrolowac stan i jakosc oleju i w razie potrzeby wymienic..... jak juz zwalasz skrzynie to wymien ... nie zaszkodzi .
- moje fotki
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
bardzo ładne... daj wiecej fotek ... ;-)
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
widac ze określenie Masters'a sie przyjeło .... :twisted:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
No B4 to prawie jak A4 wiec ja nie widze problemu. prawie robi wielka różnice .... :twisted:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
moze to autko nigdy nie jezdzilo na autostradzie ... ;-)
-
VAG 208.1 -Inspekcja
-> http://www.viaken.pl/ tutaj jest wszystko ... ;-)
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
dlatego tak je lubimy .... :twisted:
-
regulacja dzwigni zmiany biegow
jezeli jest to zjawisko bardzo delikatne to nie ma sie czym przejmowac ... ;-)
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
ta jak pisalem na AKP : wyglada na cos powaznego choc wcale nie musi ... ciezko cos powiedziec ... moze byc to zwykla nieszczelnosc (w co watpie) az do przestawienia rozrzadu lub jeszcze czegos bardziej powazniejszego .... czym predzej odstawic autko do dobrego mechaniora ...... P.S obejrzyj silnik z góry i z dolu i zobacz czy wszystko jest na swoim miejscu .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja dzisiaj znowu nie dalem rady .... :neutral:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
taka wada fabryczna aut ... a czasami nieumiejetność jazdy wlascicieli ..... ;-) czasami trzeba przedmuchac TDI-ika ... :twisted:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
no to super ....
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
napisz jaki wyszedl pomiar na ori sofcie .....
-
Czy olej mineralny nadaje się do tdi???
osobiscie wybralbym Mobila.....