Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. chyba ze to silnik AHH ... ;-)
  2. moze zimny lut ...
  3. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a wczesniej pokazywal normalna temperature ??? jak nie ma go miedzy chlodnica a zderzakiem to pewnie ktos nie wiedzial i gdzies wczepil ... musisz poszukac ... chyba ze go nie masz ......
  4. ciekawie na co sie zdecyduje sam zainteresowany ....
  5. generalnie jak nie mozna zdiagnozowac usterki bo poprostu bardzo sporadycznie wystepuje to albo jezdic caly czas z podpietym Vagiem :twisted: ,albo przezornie wymienic N75 i rozruszac kierownice (wyczyscic) i miec nadzieje ze to to albo jezdzic do momentu jak usterka zacznie sie nasilac badz cos sie wysra ..... :twisted: P.S a moze trzeba jechac na diagnoze do jakiegos speca od TDI ..... czasami potrafia czynic cuda ;-)
  6. :arrow: www.allegro.pl a najlepiej te po faceliftingu :twisted:
  7. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    dokladnie tak jest ....... BTW słyszalem ze przy gwałtownym ruszaniu (daniu w palnik) klima (agregat) na moment sie wylacza (za pomoca jakiego sprzegla czy cos) moze ktos o tym slyszal i wie cos wiecej ...... juz wiem gdzie to czytalem : http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2346&highlight=klima
  8. to juz lepiej zalac lotosem niz podrobka nie wiadomo czego castrola :razz: sam nie wiem co lepsze ..... :twisted: ale chyba krajowy produkt... ;-)
  9. Generalnie mam to samo, z ta roznica ze czsem w ogole nic nie pokazuje. Raz juz tak mialem i okazalo sie ze cos mi nie laczylo, mam nadzieje ze tym razem to bedzie to samo, pogmeram w kablach i bedzie ok ;o| racja ... najpierw pogrzeb w kabelkach.... potem termostat ... ;-)
  10. ja balbym sie zalac Castrola ..... sporo negatywnych opinii slyszalem na jego temat ......
  11. generalnie temp powinna byc identyczna w zime jak i w lato (czyt.90 st).... prawdopodobnie masz termostat do wymiany :twisted:
  12. prawdopodobnie autko zamulone przez kobitke..... trzeba je przedmuchac ..... :twisted:
  13. zaworek n75,kierownice turbo,nastawnik ...... podepnij pod Vag'a i zrob diagnoze podczas jazdy .... powinno cos wypluc .... ;-)
  14. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ja szukalem 3 miechy ... i znalazlem stan "lalka" .... :twisted:
  15. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    zawieszenie to pikus .... jest duzo tanich zamiennikow wiec doprowadzenie do zadowalajacego stanu nie powinno nadwyrezyc Twoj budzet.... wieksza uwage zwroc na powypadkowosc auta i stan silnika..... ;-)
  16. moj brat robil synchronizator 3 biegu w B4 TDI + kilka innych pierdól zwiazanych ze skrzynia i za wszystko zaplacil jak dobrze pamietam 1000 zł.....
  17. podłącz pod Vaga w trakcie jazdy ....... od jakiej predkosci robi sie mulowaty ....
  18. to jest "znak" zeby zmienic mechanika .... :twisted:
  19. a moze to rolka od klimy ...... :?:
  20. trzeba bylo na poczatku zrobic diagnoze Vagi'em podczas jazdy i wszystko bylo by jasne ..... bedziesz wiedzial na przyszlosc .... ;-) ale wazne ze niunia juz gniecie w fotel .... :twisted:
  21. kazdy z nich jest dobry ... pamietaj aby tylko razem z wymiana oliwy wymieniac (ja co 10 tys km) i bedzie wszystko OK ... ;-)
  22. ja bym wybral SKF ......
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    8D9 953 503 D Cena w ASO 377zl bede szukal na rynku wtórnym .... :twisted:
  24. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    WIELKIE DZIEKI :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.