Treść opublikowana przez Iverson
-
Golf IV,Bora-TDI turbo czy V5?
Chyba Bora lepsze rozwiązanie w dieselku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No pewnie, może bym furę przepłukał chociaż,jak przyjadę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z ZeeBee'm przyjeżdżam!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem dzisiaj na spocie
-
czy realna cena?
Te lemfordery ,też już kiedys były wystawione za taką cenę i bardzo szybko poszły, nawet nie wiem czy czasami ktos od nas ich wtedy nie brał.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No toś mnie teraz rozbawił buahahahaha, BTW ale tak to wygląda hyhyhy
-
czy realna cena?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24244.0 Nasz klubowicz otworzył sklep, może ma jeszcze te wahacze!!
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
no nic jeszcze popytam ,może ktoś mi sprzeda po taniości-powodzenia w modach
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
yhmmm już mam no ale za 40zł samo T , bo oddzielnie napewno nie sprzeda.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja 7 hyhyhy. jak grywałeś czasem w kosza tam to napewno mnie znasz!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zee a na jakim osiedlu mieszkasz?? Ja Wyspa.
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Chodzi mi o taki efekt z literką T jak jest na zdjęciu.
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
No tak!! ale mi chodzi o samą literkę T-jak turbo,przecież mam turbo no nie!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niestety nie, wyjeżdżam do WLKP po niedzieli i jeszcze do znajomych na imprezkę idę, także nie dam rady. Może na następny spot, uda mi się zgrać termin przyjazdu do Tbg.
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
a ma ktoś na zbyciu literkę "T" z oznaczenia 1.8T (fajnie jakby była czerwona)-chętnie odkupię.
-
[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4
Bardzo ładnie-tak właśnie nalezy robić furki-ładna prezencja autka
-
[B5 AFN] Chips
zawsze jest taka możliwość ale stracisz trochę niutów
-
[B5 AFB] Jakie felgi do mojego sedana???
dla mnie bez różnicy byleby nr.1 18" , nr.2 18" oba wzory są
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder a nie ma czegoś o Daewoo-buahahahaha , np. ten co na spocie przejeźdżał obok,zaraz poszukam.[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 09:03 _________________________________________________Fajnie ,że ZeeBee się wkreciłeś,jak będzie wszystko pasować to na spoty razem bedziemy śmigać.
-
[B5 AFN] Valeo Black version
do mojej czarnej takie lampki to by miodzio były
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież weekend juz Maxiu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to graty zakupu!! chłopaki napewno się ucieszą z "nowej twarzy" hyhy. wstaw fotki w odpowiednim dziale,poogladamy to cudo!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie se policzyłem Tarnobrzeg-Arłamów 220 km -nie ma gdzieś bliżej jakiegoś lotniska....a może to dobry pomysł na spota majówkowego, jak bedzie długi weekend.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Oka , może nagracie jakis nowy na spocie w niedzielę