Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Coś Ty odmarzamy powoli......zimmmmnooooo brrrrrr
  2. Dla mnie RS też tylko w B5 jest najpiękniejszy-dlatego jakbym miał avanta to szedłbym w modach w tą stronę. lepszy wypas B5 niż seria B6 z tym się zgodzę. oprócz chipa może suszarę na większą se zmień (jak Ci się wysra) i centralny IC. to AFN już ładnie śmiga.
  3. za tą kasę co wydasz na mody to S4 w B5 kupujesz!!! masakra chopok ale fura miód będzie. grill od rsa czarny wstaw boten co masz to lipka
  4. i jasne, że jasno hyhyhy dzięki. te coupejki na fotach to ludki z AKP??
  5. masz opcję w profilu wyśli e-mail. a jak coś to [email protected]
  6. A my jak porobimy fotki na spocie jak o 16.00 już ciemno!! są tam lampy?? bo nigdy na podpromiu nie byłem a nawet nie wiem jak dojechać!!
  7. jak masz znajomości to ok. mi za pryśnięcie grilla lakierem wziął 100 zł!! EOT
  8. Lotka daje radę!! sam chciałem taką. Najlepiej zakupić w kolorze nadwozia żeby , obyło się bez malowania. bo to dodatkowe koszta!
  9. Dokładnie!! jak jest Was paru chętnych to zawsze można się spotkać. Ja w miarę możliwości też będę przyjeżdżał.
  10. a ja wyjeżdżałem z Tbg w stronę RZ i specjalnie go wyprzedziłem i nawet chciał się ścigać---no to go objechałem hyhyhy
  11. Pany macie w szeregach wiśniowego avanta B5 1.9 tdi 110 z przyciemnionymi szybkami!?
  12. Przecież napisał kolega ,że lampy od Ski bedzie zakładał!! ciekawe plany, niekaż nam długo czekać na efekty. pozdro
  13. Ja tez jestem w Orange od 7 lat, w lutym kończy mi się umowa i chyba rozglądnę się za jakąś nową siecią i ich usługami, chociaż raczej problemów z Orange nigdy nie miałem, nieprzypominam sobie. czasami rachunki płaciłem po czasie 2 tyg. i nic się niedziało, raz chyba tylko sms z ponagleniem zapłaty mi wysłali.
  14. Jak bym miał to wszystko czytać z tel. to bym sie chyba załamał!! buahahahaa
  15. Dobry!! ale piździ!! z domu dziś nie wychodzę. naszczęście wszystko już kupione także mam spokój. ykk ma porządne życzenia, ciekawe ile smsów by to zajęło hyhyhyhy
  16. Może i są 1000 super fotografów w Polsce, ale autor tematu jakos znalazł się tylko 1 i nikt więcej...takie fotki też są ludziom potrzebne i napewno nie jeden chętnie je oglądnie-ale po co odrazu krytykować i zniechecać ludzi. i to jeszcze klubowicz
  17. ale taka była ładna, że nie mogłem się oprzeć hyhyhy!! na AKP to spoty na podkarpaciu wogóle nie istnieją-jest pare ludków ale co z tego!!
  18. jak Wam kalendarzyki schodzą chłopaki?? wczoraj podarowałem kalendarzyk pieknej A6 3.0 Tdi ciekawe czy dołączy do klubu.
  19. Spadam bo musze kobitkę moją z pracy odebrać. narka miłego wieczorku
  20. To tak w żartach hyhyhyh
  21. Nie nie odzywał się! Pewnie wszystko ok. bo on tylko dzwoni jak coś chce!!
  22. Mam ale to niespodzianka!!!
  23. A macie jakieś prezenty??
  24. no to git. tylko nie pijcie za dużo bo chłopok ma 400 km do pokonania!!
  25. Możliwe że o innej!! Sławeq dzwonił do Ciebie kolega Yelo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.