Treść opublikowana przez browaros
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
dziękuję Ci kolego. Sprawdzę też mapet no i zamawiam. Obym nie narzekał bo nigdy nie jeździłem na czymś takim
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Czaki masz tego samego kita? Jak Ci sie to sprawuje?
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
panowie nie chcę zaśmiecać innych tematów więc zapytam w swoim, jeszcze coś takiego wpadło mi w oko oprócz tego koni + eibach. http://www.tuningkingzshop.pl/pl/p/Zawieszenie-obnizajace-kit-AP-4030-Audi-A4-8E-Sedan-1.6%2C-1.8T%2C-2.0%2C-2.0FSi%2C-2.0TFSi-1100-/13315 tu plusem jest, że 40/30 to raczej wykluczy efekt motorówki? Choć z drugiej strony nie chcę też zbyt nisko... teraz co lepiej? ten AP za 1500 czy koni z prokitem za 1800?
-
Francuskie Alpy pod koniec marca- był kto?
o sam wyjazd ze Snowshow Ci chodzi? Ogarnięci są, na miejscu wszystko sprawnie, ja byłem raz na MusicFescie, a raz na jakimś tam wyjeździe. Bawiliśmy się fajnie, mieszkałem w Cassiopee było nawet okej, chociaz SS+ jest mimo wszystko trochę różnica. Sklep masz pod hotelami opłaca się kupować te browarki małe w skrzynkach. Dużo fajnych ludzi, dużo alko, warunki bajeczne mieliśmy (tak jak pisałem był wtedy koniec marca a akurat okrutny atak zimy, śniegu poza trasami po pas prawie, choć jeśli akurat nie ma teraz tam takich opadów to może być troszkę mniej.) Zależy czy bywałeś w Alpach już wcześniej, ośrodek nie jest super mega jak na zachód ale w porównaniu z PL to i tak niebo a ziemia. Najważniejsze: nie zwlekaj z przejazdem do Vars - tam się dopiero zaczyna robić fajnie, jest to o wiele lepszy region a dojazd i powrót trasami do Risoul nie zajmuje wcale tak dużo jak pochytasz mapkę Życzę dużo słońca wtedy widoki jak z bajki no i smarujcie się kremem bo my po 1 dniu wyglądaliśmy jak flaga Polski... jak coś to pytaj
-
Francuskie Alpy pod koniec marca- był kto?
jak wjedziesz na 1600 i wyżej może być różnie... Ja byłem 2013 i 2014 dwa razy, właśnie pod koniec marca ze SnowShow... Powiem Ci samochody na łańcuchach wjeżdzały po serpentynach a autokary potrafiły stanąć bokiem tak przywaliło śniegiem z pół metra w ciągu 1 nocy, więc ja mimo wszystko bym stawial na zimówki, to są jednak wysokie góry. Co z tego, że 90% trasy przejedziesz jak wiosną a umoczysz na podjeździe. Lecz tak jak piszę, wszystko zależy jak akurat trafisz.
-
wizzair lot+hotel
Hotele to nie wiem no pewno po prostu będziesz miał zabukowane miejsce w jakimś hotelu, który ma z nimi umowę partnerską lub coś takiego a transfer to jak transfer zamiast wołać taksę to będzie pan Zenek na miejscu wynajęty lub pracujący dla Wizzaira jako kierowca i Cie zabierze z punktu A do Z i na odwrót. Tam raczej nie będzie filozofii. Najważniejsze, żebyś się nie wyje*** z kosztami już na samym początku podróży tak jak powyżej pisałem
-
wizzair lot+hotel
A co byś chciał wiedzieć konkretnie? Leci się bardzo fajnie, flota bardzo nowoczesna ogólnie tu nie ma zastrzeżeń i nie ma się nawet czym martwić. Stewardessy w większości fajne d*py Odpraw się koniecznie sam przez internet - inaczej zabulisz na lotnisku 1xx zł. Jest to lowcost więc jak to lowcost - bazują na pobieraniu dodatkowych opłat za bagaże. Założę, że jeden bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) będziesz miał skoro lecisz na tydzień, więc tu opłatę uiścisz przy rezerwacji internetowej. Natomiast przy przechodzeniu przez Gate do samolotu, jeśli Twój bagaż podręczny będzie budził podejrzenie, że nie spełnia rozmiarówki, zapewne zostaniesz poproszony o włożenie bagażu do tzw. "sizera", jeśli będziesz miał ten "mały bagaż podręczny" to nie płacisz natomiast "duży bagaż podręczny" to dopłata ok 160 zł na miejscu więc tego sobie pilnuj. Na stronce wizzair -> informacje znajdziesz konkrety na temat bagażu i opłat.
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
dzięki za informacje! Cóż chyba warto szukać na wiosnę tego i spróbować
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Co konkretniej rozumiesz przez "wszystko się zmieni" ? Ewentualnie gdyby d*pa była niżej niż przód to te wspomniane w innym temacie podkładki z ASO można wrzucać?
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Witam, panowie mogę prosić o opinię chodzi mi o zestaw z linku: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-2wd-sportowe-zawieszenie-koni-30-30-i4938264461.html obecnie jeżdżę na 1BA i straszna koza z przodu no i przód wyżej niż tył. Chcę to na wiosnę obniżyć. Czy podany zestaw spełni moje oczekiwania, nie chcę żeby było za twardo bo jeżdżę dość dużo. Na chwilę obecną na lato 225/45/17 kiedyś może 18cali. Nada się ten zestaw? Może ktoś z forum sprzedaje?
-
Strefa Śmiechu
http://olx.pl/oferta/fiat-brava-1-4-bez-turbo-full-bajera-CID5-ID8Bn7J.html
-
Mocowanie reflektora śrubami od góry
dziękuję za odpowiedzi panowie . Kolega ma pas przedni z rozbitej Audiczki jak się okazało więc wygrzebię z niej te podkładki i będzie grało Gdyby ktoś kiedyś przymierzał się do zakupu nowego pasa przedniego to jedyne 1175 zł bez zniżek.
-
Mocowanie reflektora śrubami od góry
dzięki Fido a myślisz, że ASO może pomóc w takim przypadku? Czy ktoś może jest mi w stanie wytłumaczyć np z doświadczenia z A4kami czemu to mogło zniknąć? Auto zdrowe żadnej korozji ale tam na tym pasie przednim w miejscu tych mocowań jedynie wygląda tak jakby to było hmm ukręcone i jest rdzawa otoczka? Może było to zapieczone i ktoś przy odkrecaniu lampy kiedyś ukręcił czy cuś...
-
Mocowanie reflektora śrubami od góry
Panowie mam następujący problem, przy okazji wymiany żarówki wyszło druciarstwo... otóż chciałem odkręcić śruby trzymające reflektor od góry i o dziwo "nie szło" po 30 minutach szarpania z każdej strony okazało się że.... od spodu założone są nakrętki w które od góry jakiś partacz wkręcił śruby. Pytanie czy jakoś można dostać to co widzicie zaznaczone na zdjęciu? http://pl.tinypic.com/r/k1xmhf/8 Posłużyłem się zdjęciem innego z użytkowników ( :hi:Scorpinho) i zaznaczyłem na czerwono czego u mnie brakuje... W lewej lampie posiadam ten element z gwintem w który wchodzi śruba natomiast w prawej tak jak napisałem od spodu były nakrętki które posłużyły za gwint i trzymały lampę...
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/blagam-kupcie-ode-mnie-te-pie-e-szpilki-i4959655471.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja jak zobaczyłem obsadę maze runnera to się zrzygałem na starcie, a to wszystko przez to, że skojarzyli mi się z tym jak to temu było... igrzyska śmierci. Co kto lubi, dla mnie tego typu filmy to porażka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A oglądaliście to: http://www.filmweb.pl/film/Polowanie-2012-640318 film nominowany w kategorii filmów nieanglojęzycznych naprawdę dobra pozycja - oczywiście jeśli ktoś przepada za tym rodzajem filmu sorki link nie działał
-
Radio nie odbiera fal
na tylnym słupku od strony kierowcy, czytaj ten wątek tam opisali chłopaki co i jak
-
Radio nie odbiera fal
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51112-all-b6-know-how-odnosnie-poprawy-odbioru-radia/?hl=%2Bpoprawy+%2Bodbioru+%2Bradia może to Ci pomoże?
-
Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/video.php?v=996866033673024 z fejsa niestety ale świnka miszcz
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
No i ładnie! Kupiłeś te które mi wysyłałeś, jak się sprawują? Musze to samo u siebie zrobić
-
Antena dachowa "płetwa" A4 B6 Avant
Dziękuję
-
Antena dachowa "płetwa" A4 B6 Avant
Odkręcić. no dzięki tyle wiem, że nie wyrywać na chama raczej.... . Tylko pytanie brzmi czy mam targać podsufitkę? czy może wystarczy usunąć lampkę bagażnika która znajduje się stricte pod tą płetwą?
-
Antena dachowa "płetwa" A4 B6 Avant
Witam, w moim A4 B6 Avant na dachu, poprzedni właściciel zamontował płetwę z bmw chcę się tego pozbyć i kupić ori "płetwę" taką jaka występowała w A4B6. Podpowiecie mi koledzy jak mam usunąć to badziewie tak, żeby niczego nie uszkodzić i jednocześnie zamontować nową płetwę? PS. Może ktoś ma taką antenkę na zbyciu?
-
Spotkania na drodze
Dwa Avanty: B7 SK..... i B6 ST..... na Pogorii IV dobry grill w niedzielę nad wodą nie jest zły pozdrawiam