Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

browaros

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez browaros

  1. Dobrze że poczekałem na Ciebie:decayed: jak najbardziej!!
  2. Byłem 1szy raz - pozytywnie Pzdr chłopaki i do następnego
  3. a ja mam takie pytanko panowie bo szukam już dłuższy czas i nie mogę znaleźć (być może z niewiedzy mam okrojony zasięg tego szukania ) chciałbym zestawik 30/20 oczywiście 30 przód 20 tył bo obecnie przód siedzi wyżej niż tył więc wnioskuję, że jak obniżę o tyle samo to będzie mniejsza dziura w nadkolu ale nadal przód będzie siedział wyżej niż tył? Są jakieś sensowne zestawy w takiej konfiguracji czy zostaje mi 30/30 z Eibacha/MTS Technik ?? jak nie znajdę 30/20 to się piszę.
  4. wystarczy woda + kilka kropel szamponu samochodowego.
  5. W klasie pani pyta dzieci: - Co jest najszybsze na świecie? - Nasz samochód - mówi Antek. - Pociąg - mówi Kasia. - Rakieta - mówi Kazio. Pani: Pięknie dzieci ale chciała bym abyście bardziej uruchomiły wyobraźnię... - Myśl - mówi Bronek. - Ponieważ jak sobie o czymś pomyślę, to natychmiast mam to przed oczami. Nic, nie jest szybsze, jak myśl! Pani jest zachwycona odpowiedzią Bronka, wpisuje piątkę do dziennika na to nagle Jasiu rzuca: - prosze pani jest coś jeszcze szybszego niż myśl!! Pani: tak a co to takiego Jasiu?? - no bo wczoraj pod sypialnią rodziców usłyszałem jak tatuś mówi "spuściłem się szybciej niż myślałem..."
  6. czyli, że to nie najgorszy no name shit? proszę wypowiedzcie się panowie i panie bo chcę coś zakupić a nie chcę się pakować w la gówno ale też i w przerost formy nad treścią
  7. cześć, zapytanie odnośnie -> DYSTANSE 13MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (4381289614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy jest sens kupować takie dystanse?? chciałem nieznacznie wypchnąć kółka więc taka grubość by mi odpowiadała. Teraz pytanie o jakość... Jeśli to totalny szit to czy polecicie coś sensownego w sensownej cenie? pozdrawiam!
  8. Dziś o 5:30 rano na skrzyżowaniu za Siewierzem w kierunku Katowic czarny Avant B6 rej. SBE.... pozdrawiam
  9. wykonujesz ruchy góra-dół / prawo-lewo , dużo nawilżasz jakaś butelka ze zraszaczem + kilka kropel szamponu samochodowego,(to naprawdę czuć jak już zaczniesz, tak samo z ugniataniem tego się nie da przeoczyć chyba) i nie ma żadnego problemu, sama przyjemność kup jakąś miękką np żółta VALET-PRO, coś koło 30-35 zł. Wystarczy na więcej niż 1 raz (w sensie nie zużyjesz całej kostki naraz tylko spokojnie możesz podzielić).
  10. dodam więcej... wywodzi się od nazwiska więc jak kiedyś się pojawię to przyjdźcie na nogach być może 23.05 udało by mi się podjechać jeśli można
  11. cześć Panowie i Panie, jestem stosunkowo świeżym posiadaczem B6, nie bywałem na spotach bo furka nie wyrezana nie ma się czym chwalić czy na spociku jest możliwość żeby jakiś fachura spojrzał pod maskę i sprawdził kilka rzeczy które mnie martwią (oczywiście odpłatnie), a sam nie posiadam VAGa i też nie znam się na wszystkim? :hi:
  12. Granatowy Avant B6 na ul. Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej, dzisiaj, kilka chwil po 15:00 mijaliśmy się z naprzeciwka - wyłapałem ramki klubowe, ładna furka pozdrawiam!
  13. 2400/2500zł trzeba dać (za ten rozmiar co w temacie oczywiście)
  14. dzięki chłopaki tak też zrobię. A jaki cleaner pod FK 1000 byś polecił bo jak czytałem dobieramy te dwa pod siebie:whistling:
  15. Panowie podepnę się ja mam takie pytanko które z wosków dadzą radę (a raczej ja dam radę nimi popracować w miarę łatwo i z widocznymi efektami) bez użycia polerki mechanicznej na którą ze względów finansowych nie mogę sobie po prostu pozwolić. Kilka nazw produktów z łaski swojej bym prosił. Collinite476 zwrócił moją uwagę, cena w showcar...jest fajna 90zł za zestaw. Tylko z tego co widzę polecacie go raczej na jesień/zima.
  16. Dzięki koledzy, teraz czeka mnie 2 tygodniowy wyjazd, więc odezwę się ewentualnie po powrocie na pw gdybym zdecydował się na te rączkę sh_akal. Bo pozostaje jeszcze kwestia koloru.. pozdr! Tak dla rozluźnienia atmosfery opowiem Wam dowcip... dzwoniłem do ASO spytać o cenę tej rączki powiedzieli 130 zł a tak z ciekawości zapytałem o koszta wymiany (jak już dzwonie to co mi tam zapytać ) i teraz następuje dowcip.. pan wymienił kwotę rzędu 500 zł za wymianę bo "trzeba rozbierać fotel" Dzięki za porady rozebrałem to od góry od strony samochodu w 30 sekund po wysłuchaniu porad od kolegów!
  17. piękne dzięki, no tak ja tego co zaznaczyłeś nie widzę u siebie bo zasłania mi to ta roleta bagażnika etc.
  18. dzięki za każdą pomoc, jeśli dobrze rozumiem i chodzi o to co zaznaczyłem na foto na czerwono, to dźwignięcie nie daje nic, dźwiga się sam plastikowy element (mogę go dźwignąć maxymalnie myślę, że aż 3cm w górę ale nic się nie dzieje) (ten sam element po drugiej stronie kanapy wychodzi przy naciśnieciu klameczki normalnie, jest wewnątrz czerwony) ale mechanizm dalej pozostaje zamknięty a fotel nieruchomy. Chyba, że masz na myśli inną "zapadkę"
  19. Mam taki oto problem... urwana ta rączka służąca do złożenia foteli 1/3... podejrzewam, że bez takowej nowej rączki nie zrobię nic? Jest ktoś w stanie jakkolwiek pomóc? Nowa rączka? Jak zamontować? Jak wymontować te starą resztkę? chciałem spakować deski snowboardowe a tu taki zonk...
  20. cześć, gdy wrzucam wsteczny słyszę załączenie parktronika a potem 5 sekundowy sygnał - pewno zgłasza błąd?. "Na ucho" nie cyka lewy skrajny patrząc od tyłu - reszta działa bez zarzutu. Po przejrzeniu tematów podobnych wnoszę, że wymagana wymiana co? Widziałem też, że ludzie prosili o zlokalizowanie jaki to nr czujnika po nr VIN? Jesteście w stanie pomóc WAUZZZ8E54A010294?
  21. dobrałem się do tego pusciły wszystkie 4 z tego 2 "górne boczne" puscily zamiast z blachy to wyskoczył ze spinek plastik i lekko mozna powiedziec sie "nadruszył" do du**. A teraz trzyma to jeszcze w rogach przy szybie przy łączeniu z górnym obiciem klapy, załamuje mnie ta konstrukcja tego.. powiem Wam masakra niby takie proste ale to po prostu trzyma jak na kleju jakimś. Widzialem u sasiada w sedanie to 2x prostszy demontaż...
  22. koledzy a jak ze zdjęciem tej plastikowej obudowy w klapie bagażnika? odkręcam 4 torxy (2 po bokach i 2 przy schowku na trójkąt) i o ile środek wychodzi jakoś to boki nie idą nawet "na chama". Czy w Avancie coś jeszcze tam jest do rozbiórki? PS. zdjęcia będą na pewno jak tylko trochę ogarnę się ze wszystkim PS2. coś takiego znalazłem: http://img72.imageshack.us/img72/4750/wymontowanieizamontowan.jpg a jak Wy to zrobiliście bo mnie za cholerę to nie chce puścić całego elementu... próbuję śrubokrętem zawiniętym lekko w szmatkę, puściły mi już dwa boczne ale pozostały cztery bliżej szyby i tego za cholere nie idzie wyjąć tak mocno trzyma...
  23. dziękuję, jutro zabieram się do roboty. Miejmy nadzieję, że to to
  24. dzięki koledzy za odp. też wydaję mi się, że coś jest 'nie tak' bo przecież powinno się otwierać bez problemu. Tylko teraz pytanie CO może być zrąbane. Z pilota otwieranie zamykanie drzwi tak jak i otwieranie bagażnika środkowym działa OK. Z tym, że po klapnieciu bagażnika za 1 razem zostaje zablokowany na jakiś czas... :/ byłem sprawdzić dla świętego spokoju jeszcze kolejny raz i niezależnie ile bym klikał w pilot po pierwszym 'klapnięciu' drzwi bagażnika, nie popuści zamek przez około 1 minutę, 'odzywa' się tylko gdy naciskam przycisk na klapie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.