Treść opublikowana przez browaros
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze że poczekałem na Ciebie:decayed: jak najbardziej!!
-
Spoty Katowice i okolice
Byłem 1szy raz - pozytywnie Pzdr chłopaki i do następnego
-
Policja strzela do wariata
mistrz
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
a ja mam takie pytanko panowie bo szukam już dłuższy czas i nie mogę znaleźć (być może z niewiedzy mam okrojony zasięg tego szukania ) chciałbym zestawik 30/20 oczywiście 30 przód 20 tył bo obecnie przód siedzi wyżej niż tył więc wnioskuję, że jak obniżę o tyle samo to będzie mniejsza dziura w nadkolu ale nadal przód będzie siedział wyżej niż tył? Są jakieś sensowne zestawy w takiej konfiguracji czy zostaje mi 30/30 z Eibacha/MTS Technik ?? jak nie znajdę 30/20 to się piszę.
-
Glinka
wystarczy woda + kilka kropel szamponu samochodowego.
-
Strefa Śmiechu
W klasie pani pyta dzieci: - Co jest najszybsze na świecie? - Nasz samochód - mówi Antek. - Pociąg - mówi Kasia. - Rakieta - mówi Kazio. Pani: Pięknie dzieci ale chciała bym abyście bardziej uruchomiły wyobraźnię... - Myśl - mówi Bronek. - Ponieważ jak sobie o czymś pomyślę, to natychmiast mam to przed oczami. Nic, nie jest szybsze, jak myśl! Pani jest zachwycona odpowiedzią Bronka, wpisuje piątkę do dziennika na to nagle Jasiu rzuca: - prosze pani jest coś jeszcze szybszego niż myśl!! Pani: tak a co to takiego Jasiu?? - no bo wczoraj pod sypialnią rodziców usłyszałem jak tatuś mówi "spuściłem się szybciej niż myślałem..."
-
czy te dystanse 'dadzą radę'?
czyli, że to nie najgorszy no name shit? proszę wypowiedzcie się panowie i panie bo chcę coś zakupić a nie chcę się pakować w la gówno ale też i w przerost formy nad treścią
-
czy te dystanse 'dadzą radę'?
cześć, zapytanie odnośnie -> DYSTANSE 13MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (4381289614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy jest sens kupować takie dystanse?? chciałem nieznacznie wypchnąć kółka więc taka grubość by mi odpowiadała. Teraz pytanie o jakość... Jeśli to totalny szit to czy polecicie coś sensownego w sensownej cenie? pozdrawiam!
-
Spotkania na drodze
Dziś o 5:30 rano na skrzyżowaniu za Siewierzem w kierunku Katowic czarny Avant B6 rej. SBE.... pozdrawiam
-
co najlepszego do ręcznej aplikacji ?
wykonujesz ruchy góra-dół / prawo-lewo , dużo nawilżasz jakaś butelka ze zraszaczem + kilka kropel szamponu samochodowego,(to naprawdę czuć jak już zaczniesz, tak samo z ugniataniem tego się nie da przeoczyć chyba) i nie ma żadnego problemu, sama przyjemność kup jakąś miękką np żółta VALET-PRO, coś koło 30-35 zł. Wystarczy na więcej niż 1 raz (w sensie nie zużyjesz całej kostki naraz tylko spokojnie możesz podzielić).
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dodam więcej... wywodzi się od nazwiska więc jak kiedyś się pojawię to przyjdźcie na nogach być może 23.05 udało by mi się podjechać jeśli można
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Panowie i Panie, jestem stosunkowo świeżym posiadaczem B6, nie bywałem na spotach bo furka nie wyrezana nie ma się czym chwalić czy na spociku jest możliwość żeby jakiś fachura spojrzał pod maskę i sprawdził kilka rzeczy które mnie martwią (oczywiście odpłatnie), a sam nie posiadam VAGa i też nie znam się na wszystkim? :hi:
-
Spotkania na drodze
Granatowy Avant B6 na ul. Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej, dzisiaj, kilka chwil po 15:00 mijaliśmy się z naprzeciwka - wyłapałem ramki klubowe, ładna furka pozdrawiam!
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
2400/2500zł trzeba dać (za ten rozmiar co w temacie oczywiście)
-
Jaki wosk ? od A do Z
dzięki chłopaki tak też zrobię. A jaki cleaner pod FK 1000 byś polecił bo jak czytałem dobieramy te dwa pod siebie:whistling:
-
Jaki wosk ? od A do Z
Panowie podepnę się ja mam takie pytanko które z wosków dadzą radę (a raczej ja dam radę nimi popracować w miarę łatwo i z widocznymi efektami) bez użycia polerki mechanicznej na którą ze względów finansowych nie mogę sobie po prostu pozwolić. Kilka nazw produktów z łaski swojej bym prosił. Collinite476 zwrócił moją uwagę, cena w showcar...jest fajna 90zł za zestaw. Tylko z tego co widzę polecacie go raczej na jesień/zima.
-
Składanie tylnich siedzeń
Dzięki koledzy, teraz czeka mnie 2 tygodniowy wyjazd, więc odezwę się ewentualnie po powrocie na pw gdybym zdecydował się na te rączkę sh_akal. Bo pozostaje jeszcze kwestia koloru.. pozdr! Tak dla rozluźnienia atmosfery opowiem Wam dowcip... dzwoniłem do ASO spytać o cenę tej rączki powiedzieli 130 zł a tak z ciekawości zapytałem o koszta wymiany (jak już dzwonie to co mi tam zapytać ) i teraz następuje dowcip.. pan wymienił kwotę rzędu 500 zł za wymianę bo "trzeba rozbierać fotel" Dzięki za porady rozebrałem to od góry od strony samochodu w 30 sekund po wysłuchaniu porad od kolegów!
-
Składanie tylnich siedzeń
piękne dzięki, no tak ja tego co zaznaczyłeś nie widzę u siebie bo zasłania mi to ta roleta bagażnika etc.
-
Składanie tylnich siedzeń
dzięki za każdą pomoc, jeśli dobrze rozumiem i chodzi o to co zaznaczyłem na foto na czerwono, to dźwignięcie nie daje nic, dźwiga się sam plastikowy element (mogę go dźwignąć maxymalnie myślę, że aż 3cm w górę ale nic się nie dzieje) (ten sam element po drugiej stronie kanapy wychodzi przy naciśnieciu klameczki normalnie, jest wewnątrz czerwony) ale mechanizm dalej pozostaje zamknięty a fotel nieruchomy. Chyba, że masz na myśli inną "zapadkę"
-
Składanie tylnich siedzeń
Mam taki oto problem... urwana ta rączka służąca do złożenia foteli 1/3... podejrzewam, że bez takowej nowej rączki nie zrobię nic? Jest ktoś w stanie jakkolwiek pomóc? Nowa rączka? Jak zamontować? Jak wymontować te starą resztkę? chciałem spakować deski snowboardowe a tu taki zonk...
-
A4 B6 - czujnik parkowania
cześć, gdy wrzucam wsteczny słyszę załączenie parktronika a potem 5 sekundowy sygnał - pewno zgłasza błąd?. "Na ucho" nie cyka lewy skrajny patrząc od tyłu - reszta działa bez zarzutu. Po przejrzeniu tematów podobnych wnoszę, że wymagana wymiana co? Widziałem też, że ludzie prosili o zlokalizowanie jaki to nr czujnika po nr VIN? Jesteście w stanie pomóc WAUZZZ8E54A010294?
-
B6 AVANT - otwieranie bagażnika ręcznie
dobrałem się do tego pusciły wszystkie 4 z tego 2 "górne boczne" puscily zamiast z blachy to wyskoczył ze spinek plastik i lekko mozna powiedziec sie "nadruszył" do du**. A teraz trzyma to jeszcze w rogach przy szybie przy łączeniu z górnym obiciem klapy, załamuje mnie ta konstrukcja tego.. powiem Wam masakra niby takie proste ale to po prostu trzyma jak na kleju jakimś. Widzialem u sasiada w sedanie to 2x prostszy demontaż...
-
B6 AVANT - otwieranie bagażnika ręcznie
koledzy a jak ze zdjęciem tej plastikowej obudowy w klapie bagażnika? odkręcam 4 torxy (2 po bokach i 2 przy schowku na trójkąt) i o ile środek wychodzi jakoś to boki nie idą nawet "na chama". Czy w Avancie coś jeszcze tam jest do rozbiórki? PS. zdjęcia będą na pewno jak tylko trochę ogarnę się ze wszystkim PS2. coś takiego znalazłem: http://img72.imageshack.us/img72/4750/wymontowanieizamontowan.jpg a jak Wy to zrobiliście bo mnie za cholerę to nie chce puścić całego elementu... próbuję śrubokrętem zawiniętym lekko w szmatkę, puściły mi już dwa boczne ale pozostały cztery bliżej szyby i tego za cholere nie idzie wyjąć tak mocno trzyma...
-
B6 AVANT - otwieranie bagażnika ręcznie
dziękuję, jutro zabieram się do roboty. Miejmy nadzieję, że to to
-
B6 AVANT - otwieranie bagażnika ręcznie
dzięki koledzy za odp. też wydaję mi się, że coś jest 'nie tak' bo przecież powinno się otwierać bez problemu. Tylko teraz pytanie CO może być zrąbane. Z pilota otwieranie zamykanie drzwi tak jak i otwieranie bagażnika środkowym działa OK. Z tym, że po klapnieciu bagażnika za 1 razem zostaje zablokowany na jakiś czas... :/ byłem sprawdzić dla świętego spokoju jeszcze kolejny raz i niezależnie ile bym klikał w pilot po pierwszym 'klapnięciu' drzwi bagażnika, nie popuści zamek przez około 1 minutę, 'odzywa' się tylko gdy naciskam przycisk na klapie