Treść opublikowana przez Someonik
-
Kupic nowa czy regenerowac ?
Prawdopodobnie szykuje mi sie wymiana turbosprezarki bo czasami lapie notlauf. Turbo bylo czyszczone ok 6 miesiecy temu i byl spokoj. I niewiem czy kupic nowa nieoryginalna czy regenerowana http://www.ebay.de/itm/NEUTEIL-VST-TURBO-LADER-AUDI-A4-B6-B7-B8-A6-4B-4F-VW-PASSAT-3B-1-9TDI-2-0TDI-/360905118682?pt=DE_Autoteile&hash=item54079f13da http://www.ebay.de/itm/TURBOLADER-VW-Passat-Audi-1-9-TDI-96KW-131-PS-2-0-TDI-103KW-140-PS-/160793125619?pt=DE_Autoteile&hash=item25700462f3 napewno ktos juz przerabial ten temat i jest w stanie pomoc. Zaznaczam ze autem bedzie jeszcze troche jezdzone ok. 3 lat
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
nie kupywalem a zamienilem sie za biedronki a ich cena ok 400 - 800 zl
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
klocki przod z czujnikami a4 b6 1.9 bosch, trw, ate lub brembo jaka cena ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Zaciski przód- lekko trzymają.
podepne sie moze tu. ktos wie co to moze byc, naciskam na pedal hamulca a z prawej strony idzie stuk jeden raz. i tak za kazdym razem jak zahamuje. moze byc ze na hamulcach jest ta blaszka co je trzyma i ona sie zerwala i dlatego klocki lataja. narazie takie cos przychodzi mi do glowy
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
zawsze pierwszy przeglad w kaju jest za 98 zl
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
czy to jest normalne ? https://www.youtube.com/watch?v=x98KzAFnHow https://www.youtube.com/watch?v=gX-KRWZQSVU
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
zwiastun niezniszczalnych zacheca
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
a jak jest z ubezpieczeniem w takim wypadku http://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/porady/news-tablice-probne-czyli-jak-wyciagnac-kase-od-kierowcow,nId,1393883
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
ok 60 zl
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
no tak juli 2013
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
bedzie ok. ale zeby dojechac na stacje diagnostyczna musisz miec wazne tablice
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
vin sie nie zgadza tuv z brief no i data takze lepiej bedzie w takim wypadku zrobic nowy przeglad takze caly ten czas jezdziles bez waznego przegladu
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
ale chyba lepiej jest zrobic tlumaczenie tüv za 30 zl niz nowy przeglad za 100 zl jezeli niemiecki wazny od kwietnia to masz 4 miesiace a niemcy lepiej sprawdzili auto niz polscy diagnosci. i tuv wcale niemusisz miec wbity w brief. ja mialem swiezy robiony na osobnej kartce i przetlumaczylem go minelo od przegladu moze 3 tygodnie i wbili na rok
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
tak na 2 lata. jak masz wiecej niz rok to taniej bedzie przetlumaczyc niemiecki tüv bo w polsce i tak ci wbija na rok. i pierwsze od czego zaczac to tlumacz : umowa kupna , brief maly duzy i tüv. puzniej urzad celny potem skarbowka i na koniec wydzial komunikacji
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
a niemiecki przeglad do kiedy masz ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a ty dalej tego recznika nieodebrales
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to co kupujesz rodzinnego sharana czy multiple ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
spoko spoko. to tylko przyklad byl
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
np. Żarówka H7 LED 18 SMD 5050 DRL H3 H8 H9 H11 Hb4 (4380749461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jakie h7 ledowe polecacie
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
spoko dzieki. szukam cos co mi wzmocni odbiur fal radiowych
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Witam. Czy da mi takie cos odnosnie poprawy odbioru fal radiowych WZMACNIACZ SEPARATOR ANTENOWY VW Seat Skoda Audi (4374242655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
A4 Avant by Eddie
kolego ile placiles za szyby ?
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
GRATIS! klucz dynamometryczny 1/2 42-210 yato 0760 (4352748563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.