Treść opublikowana przez Someonik
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
spoko. od poniedzialku juz startuje z praca
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
moze tylne lampy lekko przyciemnic
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
co tu taka cisza
-
Zasilanie laptopa na krotko
gniazdo siadlo bo to takie gowno tam jest w srodku taka blaszka i wyleciala. zrobilem juz na krotko byly 2 przewody takze spoko
-
Zasilanie laptopa na krotko
Wysiadlo mi gniazdo w laptopie, juz zostalo wymienione na nowe i to nowe tez wysiadlo. bateria trzyma 5 min. Chcialem wpiac sie z zasilaczem na krotko. pacjent asus x53e. Wywalam gniazdo i wlutuje sie z zasilaczem w miejsce gniada. Pytanie czy przewod zasilaca ma tylko + i -?. Bo w gniezdzie to obudowa - bolec w srodku + zdjecie gniazda
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
19 będę. kaufland ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
o której jutro ?
-
B6 DIVISION
Ale ma:kox:Jakbym chodził z nią na silke bralbym tylko popcorn:kox: Ta ładniejsza i czysta natura a nie koxy http://37.media.tumblr.com/4faa82fcb1b25b51f21b485e1c35b1cc/tumblr_n3ldtqICrB1t0j8ebo1_500.jpg A Ty co? mokrym laczem chcesz dostać przywiązał bym ją do łóżka i biczował. grrr.....
-
Wymiana rozrządu + coś jeszcze??
na zdjęciu jest ruville ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- zapytaj H4mm3R wiem że ma ori
-
Piłka nożna
albo w fife sobie pograj
-
B6 DIVISION
Ale ma:kox:Jakbym chodził z nią na silke bralbym tylko popcorn:kox: Ta ładniejsza i czysta natura a nie koxy http://37.media.tumblr.com/4faa82fcb1b25b51f21b485e1c35b1cc/tumblr_n3ldtqICrB1t0j8ebo1_500.jpg
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja na tak. odbierzcie te ręczniki do soboty. bo niedziela rano wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
spoko dzięki. olej kupiony
-
Multitronic - diagnostyka + wymiana oleju
a jak to cenowo u nich wygląda i jaki czas trzeba na to poświęcić a jak z tym szarpaniem ?
-
Multitronic - diagnostyka + wymiana oleju
a ile taka wymiana oleju u nich ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja mam taki Mobil 1 ESP Formula 5W-30 kontynuować czy zmienić na inny ?
-
Świst podczas dodawania gazu
a turbo powinno świszczeć podczas dodawania gazu czy nie, po regeneracji turbosprężarki jakoś mnie niepokoi ten świst a nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy przed regeneracją też był
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
- B6 DIVISION
Postimage.org - free image hosting / image upload- Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja dziś już uziemiony.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
spoko to 19 gdzie ?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
nikt jeszcze nie odebrał może być dziś jak dla mnie po 18- Kopiowanie filmów na laptopa
no to będę musiał tych flaszek wypić ze 20- Kopiowanie filmów na laptopa
ale to wygląda tak że na kasecie jest film który trwa np 2 godziny i 2 godziny muszę czekać żeby go zgrać na dysk a jak by to wyglądało jak bym kupił kabel minivd pod usb na laptopie dało by radę- padły czujniki cofania ?
też myślałem że się da i spróbowałem po rozpołowieniu czujnika złapałem się za głowę - B6 DIVISION