Treść opublikowana przez iwadrian
-
Mundial, Rosja 2018 Mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Na łuk, mecz Polska-Senegal dwa bilety 235 funtów, także tak sobie.
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Chodzi o silnik CAHA 170 km. Tak w A6 i A4 to te same silniki. Nie są jakoś specjalnie problematyczne.
-
Zamykanie z pilota
Locking the doors manually if the central locking fails to work If the central locking system should fail to work at any time, each door will have to be locked separately. Door: Locking the door manually A mechanical locking device (only visible when the doors are open) is provided on the front passenger's door and the rear doors. – Take the emergency key out of the remote control key. – Pull the cap out of the opening ⇒ fig. 44. – Insert the key in the slot inside and turn it as far as the stop to the right (if the door is on the right side) or to the left (if the door is on the left side). Once the door has been closed it can no longer be opened from the outside. The door can be opened from the inside by pulling the door handle. If the child-proof catch is engaged on one of the rear doors, the door can be opened by pulling the inside door handle once and then opening the door from the outside.
-
Zamykanie z pilota
U mnie jest w Takim położeniu (\) tylne prawe drzwi.
-
Zamykanie z pilota
Sprawdziłem u siebie. Jak drzwi kierowcy zamkniesz na raz (jedno kliknięcie zamka) to centralny nie zadziała w ogóle. Każde inne jak zamkniesz na raz to zamek zadziała, drzwi nie otworzysz ani z zewnątrz ani od wewnątrz ale nie będzie potwierdzenia kierunkowskazami i lampka nie zgaśnie od razu.
-
Obrobiona śruba
Wiertło wyrzuca opiłki na zewnątrz, mozna wydmuchiwać powietrzem co chwilę.pod koniec może coś tam wpaść ale skrzyni ci nie zabije.
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
Tak jak napisałem powyżej: Próbuj..."próba nie strzelba"
-
Zamykanie z pilota
Zamki mają dwa zadania: zamknięcie drzwi oraz ich zaryglowanie centralnym zamkiem. Czyli wychodzi na to, że wszystkie zamki działają jeśli chodzi o samo zamknięcie drzwi bo na FIS-ie pokazuje zamknięcie i otwarcie. Jednak któryś szwankuje jeśli chodzi o ryglowanie centralnym zamkiem bo światełko nie gaśnie od razu po zaryglowaniu drzwi pilotem i nie mrugają kierunki (efekt niedomkniętych drzwi) Jesteś pewny, że każdy zamek zamyka się na dwa razy, znaczy dwa kliknięcia na ryglu słupka? bo jak zamkniesz drzwi na raz też centralny nie zadziała, pytam bo może z którychś rygli na słupku jest do środka auta przestawiony i drzwi mimo, że dolegają to są na raz zamknięte. Podstawa to oczywiściesprawdzić błędy w centralnym zamku. Na pewno którychś drzwi nie rygluje centralny zamek a jeśli nawet fizycznie to robi to nie wysyła sygnału że to zrobił do modułu. może jakiś czujnik w którymś zamku szwankuje. Przyłóż ucho do każdych drzwi podczas ryglowania i sprawdź w których jest cisza podczas ryglowania pilotem. uff więcej grzechów nie pamiętam.
-
Zastanawiam sie nad wymian diesla na benzyne
Ja miałem AWX-a b6 (zdjęcie w moim podpisie)przez osiem lat, 380 000 km gdy sprzedawałem. przez ten czas wymieniłem tylko: czujnik doładowania, tarczę i docisk sprzęgła, czujnik kąta skrętu zegar temp. silnika dwa przewody hamulcowe gumowe z przodu, dwa tylne zaciski hamulcowe i linkę ręcznego. reszta to olej, klocki,tarcze, 2x rozrząd filtry i może ze trzy żarówki. jeździłem nią 10 km do pracy codziennie, weekendowe wypady ok 100 km i raz w roku trasa Anglia-Polska-Anglia. Nigdy mnie nie zawiodła.
-
Problem z uruchomieniem silnika
Ustawienie rozrządu ma się nijak do tego czy rozrusznik zacznie kręcić czy nie. U mnie też sporadycznie się zdarza, że przy wciśniętym sprzęgle wkładam kluczyk, zapłon się włącza a rozrusznik nie kręci. Nie wydaje mi się, aby był to problem z czujnikiem sprzęgła bo nie wyskakuje wtedy komunikat " wciśnij sprzęgło aby uruchomić silnik" Drugą oznaką, że czujnik sprzęgła jest w porządku jest to, że wciśnięcie sprzęgła zawsze uruchamia mi silnik gdy zadziała start-stop. Z kolei gdyby była by upalona ścieżka w ECU to zawsze trzeba by było trzymać wciśnięty kluczyk żeby odpalić silnik (a nie trzeba)
-
Zamiana fotela prawy-lewy.
Spróbuj, nie wiem czy boczna osłona fotela nie będzie o tunel haczyć. Pasa nie będziesz zapinał aby gdzieś podjechać?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dzięki spróbuję najpierw prawilnie pod MCE. Jak nie da rady to zrobię tak jak mówisz.
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Wypas jak marzenie, tylko co tu modzić w takim autku skoro wszystko ma Piękna, gratuluję zakupu.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No właśnie, Muszę po prostu samemu wleźć pod konsolę i sprawdzić. Powiedz mi Grzegorz czy w razie braku pinów do tyłu, zmostkowanie tylnych lampek pod przednie nie narobi jakichś problemów typu za duże obciążenie MCE ?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak też zrobię. mogłem to za jednym zamachem zrobić gdy przód zakładałem ale czasu nie miałem wtedy. W ostateczności (gdy pinów nie będzie) podłącze tylne pod przednie.
-
Zamykanie z pilota
Ale gaśnie po 20 sekundach po zamknięciu centralnego zamka pilotem? Powinno od razu zgasnąć.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Pozostaje kwestia czy mój moduł 8k0 907 063 M obsługuje podświetlenie na tył. w pierwszym poście napisane jest : 8K0 907 063 M obsluguje przod ---> 05.2010 r to znaczy, że po 05.2010 r. powinien obsługiwać tył?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No niestety, nie mam pinów w czerwonych wtykach pod fotelami (T10) i pozostaje mi ciągnąć kable bezpośrednio do MCE.
-
Zamykanie z pilota
Pewnie tak. A oświetlenie wnętrza ci gaśnie od razu po zamknięciu auta, fis nie pokazuje otwartych drzwi nawet gdy są zamknięte?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
U mnie, (układ hydrauliczny z servotronic) nie odczuwam różnicy pomiędzy comfort a dynamic.
-
Obrobiona śruba
Miałem kiedyś podobny problem. wywierciłem w korku otwór i użyłem grubego wykrętaka do zerwanych śrub.
-
Mundial, Rosja 2018 Mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Myślę, że Mundial 2018 zasługuje na osobny temat. Udało mi się wylosować dwa bilety (ja i żona) na mecz Polska-Senegal 19/06/2018 w Moskwie na stadionie Spartaka. Mam wykupione loty i hotel. czekam jeszcze na doręczenie biletów i FAN ID Ktoś z Was się wybiera? Jeżeli tak to na jaki mecz (mecze)?
-
Zamykanie z pilota
To któreś drzwi, lub maska, klapa są nie domknięte.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
O.k Dzięki.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8