Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Super, kilka osób próbuje ci poradzić i pomóc ale jak już rozwiązałeś problem to po prostu piszesz: TEMAT OGARNIĘTY Wypadało by napisać jak to zrobiłeś (może komuś się przyda) bo nastepnym razem jak zadasz pytanie to choćbym znał rozwiązanie to napiszę Ci: OGARNIJ TEMAT
  2. Wolałbym przekopać instalację, znaleźć kable odpowiedzialne za zamek klapy i otworzyć na krótko niż dziury wycinać.
  3. Oczywiście, że nie całe drzwi.
  4. Co ty chcesz tam malować? Do wymiany.
  5. Jest trochę inaczej. Jak masz włączoną manetkę na 1 i odpalisz samochód to sensor zacznie działać po przekroczeniu danej prędkości nawet jak będziesz potem stawał na światłach. Aby go sprawdzić na postoju musisz przy włączonym zapłonie manetkę dać na 0 i z powrotem na 1 aby uaktywnić sensor.
  6. Miej na uwadze, że czujnik deszczu uruchamia wycieraczki dopiero przy prędkości 4km/h. także polewanie wodą na postoju ich nie uruchomi.
  7. Z tyłu silnika, mniej więcej po środku. Zdejmij pokrywę silnika to zobaczysz. Zdejmij też plastikową osłonę podszybia to dojdziesz do łącznika od drugiej strony (patrz gdzie idzie wąż od serva).
  8. Miałem w b6 podobnie. Najpierw abs i esp sporadycznie się wyłączało aż w końcu wyłączyło się na dobre. Błędy wskazują na awarię czujnika skrętu. Po jego wymianie wszystko wróciło do normy.
  9. Ja podłączyłem się do puszki bezpieczników obok schowka(bezpiecznik po zapłonie) Co do wtyczki ( tej co wkładasz w gniazdo zapalniczki) to po prostu jeden kabelek podłączyłem do tego bolczyka na środku (+) a drugi do jednej z blaszek z boku wtyczki (-) Pamiętaj o zaizolowaniu. No i odpowiednio: Plusowy pod bezpiecznik a minusowy do śruby mocującej konsolę którą widać po zdjęciu klapki bezpieczników. wtyczka kamerki ma wbudowany bezpiecznik.
  10. iwadrian odpowiedział(a) na 19radzio86 temat w 2.0TDI
    Zabrzmi niewiarygodnie ale wygląda jakby wałek rozrządu "przeganiał" wał korbowy. Wiem, kompletna bzdura, ale ciekawe dlaczego ten luz powstaje skoro teoretycznie nie ma prawa tak być. Ja bym z ciekawości pobawił się kątem synchronizacji.
  11. Witaj w klubie
  12. No skoro jest mechanikiem...
  13. Ja bym nic nie ruszał. Sprawdź kompem czy kąt synchro w normie i tyle.
  14. W taki sam sposób jak w silnikach PD. Luzujesz trzy śruby na kole wałka rozrządu i przestawiasz wałek względem koła pasowego w lewo albo w prawo zależnie od potrzeby.
  15. Czasowo mogło mu tyle zająć z wymontowaniem i zamontowaniem a cenowo to go poniosło.
  16. Korekcje wtryskiwaczy masz jak najbardziej o.k. kąt synchronizacji do poprawy.
  17. Bez sima to raczej nie dasz rady. Podgłaśniasz wciskając na kierownicy pokrętło głośności a potem kręcisz + lub -.
  18. iwadrian odpowiedział(a) na Lukassos temat w Audi A4 B8
    Ewidentnie jakiś odbiornik pobiera prąd w czasie spoczynku, dziwi mnie tylko, że pomiary nic nie wykazały.
  19. iwadrian odpowiedział(a) na Lukassos temat w Audi A4 B8
    Dziwne. Pada trzeci akumulator w tym dwa nowe. Albo masz pecha do akumulatorów albo coś po prostu pobiera prąd. Może wskazania MMI co do stanu akumulatora są niewłaściwe. Proponował bym jeszcze raz posprawdzać pobór w spoczynku i stan naładowania akumulatora po nocy miernikiem. Odpala rano w ogóle?
  20. iwadrian odpowiedział(a) na Lukassos temat w Audi A4 B8
    Ładowanie masz oczywiście?
  21. Ja mogę polecić opony LANDSAIL ls 588 UHP użytkuję od roku. cena do jakości znakomita. Opony doskonale spisują się na suchym jak i mokrym asfalcie, zużycie bieżnika minimalne, nie hałasują. Najlepsze opony jakie miałem. Innie markowe zawsze miały jakieś mankamenty: albo sliskie na mokrym (michelin) albo głośne(pirelli) czy zjechane do zera po półtora roku (nankang) https://www.oponeo.pl/model-opony/landsail-ls588-uhp
  22. Kolega ma sedana, to chyba nie bedzie tak łatwo jak w avancie.
  23. Jak patrzę na tą obrobioną śrubę od napinacza to zastanawiam się jak on ją w ogóle dociągnął.
  24. Niezły mechanik, co odpala silnik i pozwala mu pracować przez 15min bez ciśnienia oleju (kontrolka pewnie jak byk świeciła).
  25. Mam pytanie, czy da radę zdemontować chłodnicę klimatyzacji bez demontażu zderzaka i pasa przedniego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.