Treść opublikowana przez iwadrian
-
B8 TrOOOOp
Czy do wymiany tylnych sprężyn konieczne są ściągacze, czy obejdzie się bez?
-
opinia skrzynia automatyczna
Auto kolegi z końca 2012 roku ma przejechane 200 tys km z dość ciężką nogą i skrzynia spisuje się bez zarzutu.
-
System Start/Stop nie działa
Zawsze mam zapięte pasy.
-
[b6 awx] problem ze wskaznikiem temp. katowice
Ja mam audi b8 także mam inny kabel ale mnóstwo propozycji znajdziesz w dziale diagnostyka vag. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
[b6 awx] problem ze wskaznikiem temp. katowice
Jasne, musisz jeszcze kabel kupić.
-
[b6 awx] problem ze wskaznikiem temp. katowice
Zrób test zegarów w 17 instruments Vagiem. U mnie w B6 był wskaźnik w zegarach walnięty i bzdury pokazywał a czasem nie pokazywał nic.
-
dokładka co sądzicie ?
Do klejenia takich rzeczy najlepszy i najpewniejszy jest klej do szyb samochodowych.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Przekopałem wątek i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi: czy podświetlenie nóg ( przód) można zrobić na zwykłych żarówkach czy muszą być ledy bo MCE nie uciągnie lub błędami będzie walić? Mam ledy ale białe światło pod nogami gryzie się z resztą oświetlenia w kabinie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i kupuj, po autach które miałeś powinienneś być zadowolony.
-
Przez chwilę migają oba kierunkowskazy przy wyłączeniu podczas skrętu kierownicy
Manetka chodzi z oporem czy bardzo lekko? może sprężynka odpowiedzialna za ruch manetki jest już wyrobiona Ale wtedy włączał by się jeden zaraz po drugim a nie oba na raz.
-
Nie działa tempomat
Coś jest nie tak w takim razie. Posprawdzaj kodowania jeszcze raz. Musi działać.
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Wszystko masz opisane w pierwszym poście tego wątku. Przewody są montowane na wcisk i nie potrzebujesz żadnych narzędzi do tego. Jak sobie nie poradzisz to jedź do pierwszego lepszego mechanika, ogarnie ci to w 10 minut.
-
Nie działa tempomat
Oczywiście gdy chcesz uruchomić tempomat to manetkę masz w pozycji do siebie i wciskasz przycisk SET z boku?
-
Kontrolka hamulcow, abs i esp bo zdjeciu kierownicy i odpieciu akumulatora
U mnie w b6 zawsze gasło po kilkudziesięciu metrach.
-
Tylne światla
Żarówki kostki lamp i bezpieczniki sprawdzone?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, powodzenia w modach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i życzę spełnienia marzeń i zakupu B8
-
Głośna praca Silnika - Proszę o pomoc
Mój też tak pracuje. Kolega ma polifta i u niego chodzi dużo ciszej a w środku praktycznie silnika nie słychać.
-
Składanie lusterek
Nie składają się odkąd masz auto czy działały ci kiedyś? Sprawdź czy właściwe lusterka masz zamontowane np. po ilości pinów w kostkach. Ewentualnie na krótko podłącz czy zadziałają wogóle.
-
jaką drukarke kupić?
Brother dcpj315w Super drukarka, tusze tanie, sama czyści głowice, ma wifi. Mam od czterech lat, czasem stoi nie używana miesiącami i nie mam z nia żadnych problemów.
-
Jaki telefon po Z1compact?
Miałem z1c i był bardzo dobry, Miałem z3c i był super jedynie na zdjęciach wychodziło lekkie przebarwienie. Z5c to porażka, muli, grzeje się niemiłosiernie a wtedy żre baterię jak głupi. Moja żona ma LG G4 Telefon kosa pod każdym względem. Jedno wiem, Następnego sony nie będzie.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Przyciśnij przycisk na manetce wycieraczek, ten z boku manetki od przewijania zawartości FIS ( wyświetlacza w zegarach)
-
Informacje na temat komisu w Kościerzynie
Parę nieścisłości w opisie jest ale auto wygląda ciekawie. nie dopatrzyłem się: czujników parkowania z przodu, dwustrefowej klimy, lusterka fotochrom (zwykłe z dzyndzlem), tym bardziej boczne nie będą fotochromy, kierownicy trójramiennej, start-stop brak, czujnik zmierzchu wątpię,czujnik deszczu też nie widzę. Upewnij się czy przynajmniej tempomat jest bo na zdjęciach nie widać. No i ta profesjonalna nawigacja i profesjonalne nagłośnienie. Zapytaj też o karbonowe wykończenie wnętrza. Nie mówię,że auto złe ale będziesz miał parę argumentów do negocjacji.
-
[B5 ADR] Czarne kombi, januszowóz mientkiego
Ładna sztuka. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7 BLB] Niestandardowa szpilka napinacza rozrządu. Wymiana głowicy czy swap?
Pomysł ze sprężynką lub redukcją jest jak najbardziej do wykonania. Sam w pracy często naprawiam gwinty wstawiając sprężynkę. Trzeba tylko delikatnie a przede wszystkim osiowo nagwintować pod sprężynkę. Nallepiej było by mieć gwintownik do otworów nieprzelotowch ale zwykłym też da radę. Jak dobrze zrobisz gwint pod sprężynkę to żadna siła tego nie ruszy.