Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy do wymiany tylnych sprężyn konieczne są ściągacze, czy obejdzie się bez?
  2. Auto kolegi z końca 2012 roku ma przejechane 200 tys km z dość ciężką nogą i skrzynia spisuje się bez zarzutu.
  3. Ja mam audi b8 także mam inny kabel ale mnóstwo propozycji znajdziesz w dziale diagnostyka vag. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
  4. Jasne, musisz jeszcze kabel kupić.
  5. Zrób test zegarów w 17 instruments Vagiem. U mnie w B6 był wskaźnik w zegarach walnięty i bzdury pokazywał a czasem nie pokazywał nic.
  6. Do klejenia takich rzeczy najlepszy i najpewniejszy jest klej do szyb samochodowych.
  7. Przekopałem wątek i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi: czy podświetlenie nóg ( przód) można zrobić na zwykłych żarówkach czy muszą być ledy bo MCE nie uciągnie lub błędami będzie walić? Mam ledy ale białe światło pod nogami gryzie się z resztą oświetlenia w kabinie.
  8. Witaj i kupuj, po autach które miałeś powinienneś być zadowolony.
  9. Manetka chodzi z oporem czy bardzo lekko? może sprężynka odpowiedzialna za ruch manetki jest już wyrobiona Ale wtedy włączał by się jeden zaraz po drugim a nie oba na raz.
  10. Coś jest nie tak w takim razie. Posprawdzaj kodowania jeszcze raz. Musi działać.
  11. Wszystko masz opisane w pierwszym poście tego wątku. Przewody są montowane na wcisk i nie potrzebujesz żadnych narzędzi do tego. Jak sobie nie poradzisz to jedź do pierwszego lepszego mechanika, ogarnie ci to w 10 minut.
  12. Oczywiście gdy chcesz uruchomić tempomat to manetkę masz w pozycji do siebie i wciskasz przycisk SET z boku?
  13. U mnie w b6 zawsze gasło po kilkudziesięciu metrach.
  14. iwadrian odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w Audi A4 B6/B7
    Żarówki kostki lamp i bezpieczniki sprawdzone?
  15. Witaj, powodzenia w modach
  16. Witaj i życzę spełnienia marzeń i zakupu B8
  17. Mój też tak pracuje. Kolega ma polifta i u niego chodzi dużo ciszej a w środku praktycznie silnika nie słychać.
  18. iwadrian odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Nie składają się odkąd masz auto czy działały ci kiedyś? Sprawdź czy właściwe lusterka masz zamontowane np. po ilości pinów w kostkach. Ewentualnie na krótko podłącz czy zadziałają wogóle.
  19. Brother dcpj315w Super drukarka, tusze tanie, sama czyści głowice, ma wifi. Mam od czterech lat, czasem stoi nie używana miesiącami i nie mam z nia żadnych problemów.
  20. Miałem z1c i był bardzo dobry, Miałem z3c i był super jedynie na zdjęciach wychodziło lekkie przebarwienie. Z5c to porażka, muli, grzeje się niemiłosiernie a wtedy żre baterię jak głupi. Moja żona ma LG G4 Telefon kosa pod każdym względem. Jedno wiem, Następnego sony nie będzie.
  21. Przyciśnij przycisk na manetce wycieraczek, ten z boku manetki od przewijania zawartości FIS ( wyświetlacza w zegarach)
  22. Parę nieścisłości w opisie jest ale auto wygląda ciekawie. nie dopatrzyłem się: czujników parkowania z przodu, dwustrefowej klimy, lusterka fotochrom (zwykłe z dzyndzlem), tym bardziej boczne nie będą fotochromy, kierownicy trójramiennej, start-stop brak, czujnik zmierzchu wątpię,czujnik deszczu też nie widzę. Upewnij się czy przynajmniej tempomat jest bo na zdjęciach nie widać. No i ta profesjonalna nawigacja i profesjonalne nagłośnienie. Zapytaj też o karbonowe wykończenie wnętrza. Nie mówię,że auto złe ale będziesz miał parę argumentów do negocjacji.
  23. Ładna sztuka. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
  24. Pomysł ze sprężynką lub redukcją jest jak najbardziej do wykonania. Sam w pracy często naprawiam gwinty wstawiając sprężynkę. Trzeba tylko delikatnie a przede wszystkim osiowo nagwintować pod sprężynkę. Nallepiej było by mieć gwintownik do otworów nieprzelotowch ale zwykłym też da radę. Jak dobrze zrobisz gwint pod sprężynkę to żadna siła tego nie ruszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.