Treść opublikowana przez iwadrian
-
Brak czasowego trybu pracy wycieraczek
Ja bym szukał przyczyny w czujniku deszczu.
-
Zaciek na dachu
Zależy jak głęboko zaciek wgryzł się w lakier. Spróbuj najpierw, na małej powierzchni jakąś lekko ścierną pastą a jak nie pójdzie to papierem ściernym 1500-2000. Będziesz widział co się dzieje. Jeżeli jest wgryzione głęboko w lakier bezbarwny to może się okazać, że pozostaje jedynie polakierować.
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
Ja wczoraj uruchomiłem w polifcie test wskazówek ale z lap timer podobna sytuacja, nie przyjmuje kodowania pomimo komunikatu, że przyjęło.
-
Mundial, Rosja 2018 Mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Ja mam tylko dylemat jaką koszulkę na mecz kupić, białą czy czerwoną no i w jakich nasi zagrają aby się dopasować.
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Aż sam jestem ciekawy.
-
Mundial, Rosja 2018 Mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Super, ja lecę samolotem z Anglii na trzy dni. Ja trafiłem 2 bilety kat. 2.
-
mam dylemat co kupić a4 b8, a6 c6 czy może tuarega
Jeżeli zależy ci na gabarytach to C6 jednak moim zdaniem B8 jest świeższą konstrukcją i o niebo ładniejsza stylistycznie z zewnątrz jak i wewnątrz. C6 bardziej porównywał bym z B7 niź z B8.
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
Ponoć w miarę niezawodne auta. Znajomy ma taką tylko, że w dieslu, dobrze wyposażoną i nie ma z nią problemu. W tej nie podoba mi się kolorystyka wnętrza: jasne skóry plus drewno, zbyt dziadkowe jak dla mnie (chociaż już sam jestem dziadkiem). To jednak kwestia indywidualna. Na plus, kolor nadwozia i widać, że zadbana. Szerokości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie
-
Wymiana napinacza paska klinowego w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja nie miałem z tym problemu. Wymieniałem napinacz w moim b8 oraz w a6. w obu przypadkach użyłem klucza płasko oczkowego, grzechotkowego. W obu przypadkach śrubę po poluzowaniu wykręciłem palcami. Więcej problemu miałem z włożeniem napinacza na miejsce bo dość ciasno jest. Trzeba uważać tylko aby nie dotknąć rączką klucza do śruby alternatora gdzie jest przewód plusowy przykręcony bo się zwarcie zrobi.
-
Wymiana napinacza paska klinowego w Audi A4 B8 2.0 TDI
Nie trzeba odkręcać alternatora.
-
Błędy klimatyzacji A4B8
Chodzi o dodatkową pompę wody. nr 19 na schemacie. https://audi.7zap.com/en/usa/audi+a4+avant/a4/2009-636/1/121-121041/
-
Krzywa półośka ? Tarcza lub łożysko pomocy
Coś jest z tarczą ewentualnie piastą nie tak. Wystarczy, że rozgrzaną tarczę wodą potraktujesz np wjeżdżając w kałużę i może się odkształcić. Jeżeli nie jesteś pewny to możesz zamienić tarcze miejscami i sprawdzić jak się będą zachowywać.
-
Krzywa półośka ? Tarcza lub łożysko pomocy
Wygląda na krzywą lub źle zamontowaną tarczę ( obstawiam, że jest krzywa) i to od niej bym zaczął. Po zdemontowaniu tarczy sprawdź dla pewności również piastę.
-
B8 TrOOOOp
Ogólny stan auta, wyposażenie, przebieg mniej istotny.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Tak. Taką samą jak na zdjęciu.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Polecam srebrną, pięknie wygląda i jest sporo łatwiejsza w utrzymaniu niż czarna.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
https://www.plyta-indukcyjna.pl/plyta-indukcyjna-czy-ceramiczna
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Szczerze mówiąc nie porównywałem,ale nie ma tragedii.
-
Płyta indukcyjna czy gazowa ?
Mam indukcję na 220v od trzech lat i działa bezproblemowo.
-
Skrzypienie koła podczas skręcania.
W b6 nie ma mcphersona
-
B8 TrOOOOp
Miałem Calibrę zbiornik 63l i Dover - Zgorzelec też bez tankowania robiła
-
B8 TrOOOOp
Ja trasę z Dover do Zgorzelca około 1150km też na zbiorniku AWX-em robiłem. CAHA już musiałem dolewać po drodze
-
B8 TrOOOOp
Też się zastanawiam, zasilanie CR, 16 zaworów, teoretycznie powinien mniej palić. Może ma znaczenie masa pojazdu i liczba odbiorników prądu wpływając na większe obciążenie silnika. Jedno jest pewne: spalanie z katalogów i artykułów prasowych można między bajki wsadzić.
-
B8 TrOOOOp
Nigdy w b6 nie zeszlem poniżej 6.5 litra a miałem ośkę avf. Przeważnie było to 7-7,5 trasy mieszane B6 AWX, przepisowo po angielskiej autostradzie 120km/h spokojnie 5.2-5.6 l/100km . po mieście 8l/100km b8 CAHA autostrada 5.8-6.5l/100km a miasto 9-11l/ 100km