Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nike166

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nike166

  1. Oki sprawdzę, ale co da odłączenie sondy ? Będzie chciał w ogóle jechać po jej odłączeniu , na jakiej to działa zasadzie ?
  2. Proszę o jakieś wskazówki ...
  3. Hej, A więc wymieniłem, wtryski, świece, regulator ciśnienia paliwa, sprawdziłem okablowanie i błąd 537 ( lambda (oxygen sensor) regulation 18-10 - upper limit - intermittent ) według ross-techa możliwe przyczyny Okablowanie i / lub Connector (s) z / do Sonda lambda (y) uszkodzony Lambda Control / czujnik (y) uszkodzony Wtryskiwacza (y) uszkodzony / zablokowany Regulator ciśnienia paliwa uszkodzony Pompa paliwa uszkodzona Zbiornik paliwa pusty Odkurzacze / nieszczelności Wszystko sprawdziłem oprócz samej sondy, gdyż byłem teraz na wakacjach i nie miałem możliwości się z tym bawić i przed wyjazdem właśnie wymieniłem to co mogło być przyczyną i opisałem powyżej ale niestety problem występuje nadal po odpaleniu czasami lecz nie zawsze nagle chodzi na 3 garach , przy przyśpieszaniu potrafi szarpać lub w ogóle jedzie na 3 garach, jak stoje np na światłach i zacznie właśnie wariować to strasznie śmierdzi benzyną jakby go zalewało czasem nie mogę ruszyć spod świateł bo nie ma siły... Czasami ma tak, że jedzie normalnie przez np 20 km i nic się nie dzieje. Przy prędkościach powyżej 100 km/h to praktycznie cały czas szarpie i raz jedzie na 3, a raz na 4 garach ... Ręce opadają, co mogę jeszcze w tym kierunku zrobić ?
  4. nike166 odpowiedział(a) na vman temat w 1.6
    Kolizyjny, dwumasa nie ma.
  5. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    Rozumiem Może jak zaleje do pełna to się odwiesi zobaczymy
  6. nike166 odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    No u Ciebie spadł poziom ale żeby się podniósł o dobre 10l ? Mam nadzieje, że nie będzie przekłamywał bo dziś w nocy wyjeżdżam nad morze 500km ...
  7. nike166 opublikował(a) temat w 1.6
    Hej, Miałem prawię rezerwę według wskaźnika, po podniesieniu i opuszczeniu samochodu na lewarku (musiałem zdjąć koło) po odpaleniu zobaczyłem, że nagle wskazówka od paliwa wskazuje prawię pół baku benzyny choć jest prawie rezerwa, przejechałem kilka km z myślą, że się naprawi ale wskazówka nadal twardo stoi prawie a połowie skali. Powiecie mi co mogło być przyczyną i jak to naprawić ? Zalanie do pełna rozwiąże problem ? Może jakoś pływak się zablokował, gdy auto było podniesione ale i tak dziwna sprawa. Help me
  8. wpiete dobrze sprawdzalem i czyscilem, kolor jakie ma znaczenie ? zamowilem z takimi jakie mam nr wtryskow takie same. Dodam, że zatankowalem ostatnio za 100zl ponad 18l i zrobiłem na tym 120km podczas spokojnej jazdy... Koledzy, a są jakieś rzeczy o których trzeba pamiętać podczas wymiany wtryskow ? Coś słyszałem że przed montażem trzeba umoczyc wtryski w ropie ? Prawda to? Czy coś jeszcze ? Edit: wtryski i regulator ciśnienia paliwa właśnie wymieniłem, po odpaleniu chodzi równo i nie trzęsie silnikiem jak było przedtem, zobaczymy jak będzie podczas dłuższej jazdy ale póki co na plus Dzięki wszystkim za pomoc
  9. W ciemno, gdyż na światłach jak stoję to często zaczyna palić na 3 gary, terkotać i zaczyna śmierdzieć benzyną. Przy jeździe nagle też traci moc zero reakcji na gaz i w ogóle nie przyśpiesza przy czym pali 20/100 w obecnej chwili raz trwa to 5 sekund raz 20 a raz nawet 1 minutę... na vagu tylko jeden błąd tak jak pisałem wcześniej w innym temacie 00537 i według ross-techa przyczyny : Możliwe przyczyny Okablowanie i / lub Connector (s) z / do Sonda lambda (y) uszkodzony Lambda Control / czujnik (y) uszkodzony Wtryskiwacza (y) uszkodzony / zablokowany Regulator ciśnienia paliwa uszkodzony Pompa paliwa uszkodzona Zbiornik paliwa pusty Odkurzacze / nieszczelności Dodam, że za kompletną listwę wtryskową zapłaciłem 30 zł więc żaden pieniądz, a mogę rozwiązać usterkę. Dziś włożę jeszcze nowe świece.
  10. W sumie to ja same wtryski wymienie na listwie bo po co mam przekładac całą listwę... Czy w listwie jest coś co się może popsuć pomijając regulator ciśnienia paliwa ?
  11. Ooo a później w komputerze żadnej kalibracji nie trzeba robić ? Tylko włożyć wystarczy i już będzie hulać ? Aha i czy kolory tych kostek na wtryskiwaczach mają jakieś znaczenie ? Bo u mnie góra wtryskiwacza jest niebieska, a na aukcjach widzę, że są też z szarą górą
  12. Witam, Panowie czy wymiana listwy wtryskowej w 1.6 to bardzo skomplikowana rzecz ? Prawdopodobnie któryś wtrysk mi leje i muszę wymienić, a nie chce się bawić w mechaników dlatego pytam czy to ciężki temat ?
  13. Cześć, Wiecie jak sprawdzić właśnie ten regulator i jakie ma są objawy gdy padnie ?
  14. Od tych obrotów właśnie zaczął mi trochę przerywać więc może dlatego Poszukam i spróbuję zrobić logi
  15. Aby nie owijac wszystko w temacie poniżej, proszę o ocenę przeplywki i lambdy, czy wszystko z nimi ok ? a4-klub.pl/index.php?/topic/284137-pomoc-w-sprawdzeniu-sondy-i-przeplywomierza-vag/#entry4107198
  16. Zrobiłem logi, dodam ze auto doszlo do 6 tyś obrotów, a pokazało w logach 6.5 stąd moje przytrzymanie go na obrotach Statyczne: 002 http://vaglog.rtnet.pl/log_182149.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/log_182150.html Dynamiczne: 002 http://vaglog.rtnet.pl/log_182148.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/log_182151.html Co z tego wnioskujecie ? Aha i na kompie błąd 537 cały czas.
  17. Hej, Jaka cena przewodów zapłonowych BERU do mojego 1.6 AHL ? I ewentualnie świec tyle, że nie wiem jakie tam wchodzą doradźcie coś, bez LPG. Czekam na pw
  18. Oki dzięki bardzo, jutro wrzucę logi i ocenicie
  19. I po prostu włączyć logi ?
  20. A jak te logi wykonać ? Dodam, że mam vcds 1.2 ale full wersję także, która to będzie opcja ? Bo tam mam coś o logach ale nie wiem czy na rozgrzanym silniku czy podczas jazdy ? Jak to mam Wam przedstawić żebyście coś mogli wywnioskować ?
  21. Hej, Panowie czy możecie mi pomóc w sprawdzeniu przepływki i sondy ? Bo coś mi wariuje samochód ostatnio, a błedy raz wyskakują po dziwnym zachowaniu, a raz nie i właśnie czasami coś z przepływką, a czasami coś z sonda tam wyskakuje. Gdzie w vagu sprawdzić wartości tych dwóch podzespołów jakiem powinny być i w jakich warunkach sprawdzać ? Serdeczne dzięki za pomoc
  22. Oki dzięki, będę sprawdzał i dam znać co i jak
  23. Podmianka lambdy pomoże w tych okolicznościach ? Jak sprawdzić wtryski czy dobrze działają ? ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 13:46 ---------- Nikt więcej nie pomoże?
  24. Witam, Panowie ostatnio coś mi się zaczęło dziać z audiczką , mianowicie podczas jazdy auto na chwile traci moc w ogóle nie przyśpiesza nawet po wciśnięciu gazu do podłogi po jakiejś chwili to mija i jedzie normalnie. Nie zawsze się to dzieję ale ostatnio już częściej. Jest też tak, że jadę ze stałą prędkością np 100 km/h i czasami szarpnie silnikiem czasami ze 2,3 razy i dalej normalnie jedzie albo w ogóle traci moc na jakieś 10, 20 sekund. Podłączyłem pod vaga i wyskoczył mi błąd 537, możecie mi pomóc dojść o co chodzi ?
  25. nike166 odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    A to wychodziły w oryginale jakieś inne niż hitachi ? Czym różni sie przeplywka boscha od hitachi ? ---------- Post dopisany 18-07-2014 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 18:51 ---------- Hmm ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.