Treść opublikowana przez main
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Chyba raczycie żartować... Kolega ma DUŻO lepsza składnie niż wielu tutaj kolegów co do polskiej szkoły chodzili. Że o polskich znakach, i wielkich literach nie wspomnę A fura fajnie modzona jest dokładnie. gdybym nie przeczytał jak Grześ napisał, że Romko jest ze Słowacji do teraz bym o tym nie wiedział. a autko faktycznie bardzo fajne i kawał dobrej roboty
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ta od lewej to od prezesa a zjazd to rodzinno firmowy, bo mnie już traktują jak rodzinę a co do garaży to takich informacji udzielać nie mogę :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no pewnie że czerwony
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Damian nie widzisz że ta najładniejsza jest w innym kolorze :grin: :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
dziś małe zebranie u prezesa Wolnego i pełna flota zakładu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
chłopaki jak podejdzie koło 19x8,5 z ET 25 . zawieszenie 1BE. widziałem kolega miron78 mierzył koła bodajrze z ET 26 i dużo wystawały z przodu, tyle że u niego było 20 cali. myślicie że z 19tką będzie to samo???
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
święta racja. Marcin tu raczej dyskusja jak na zimę czy to nie za wielki lacz mnie to nie przeszkadza bo guma zdrowa i w dobrym stanie. koła są fajne, a jak z wszystkim będą zwolennicy jak i przeciwnicy takiej zimówki. zakup cieszy jak lizok dzieciaka :grin: :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Takie koła juz kupiłem. Jak na zimę fakt są szerokie , ale w rewelacyjnym stanie. Zobaczymy po pierwszym sezonie jak sie na tym jeździ
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Czytając opinie na temat tych opon powinno tak być. Ludzie chwalili je więc mam nadzieję że będzie ok. Zwłaszcza że są w bdb stanie i jeszcze sporo mięsa na nich
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nie uciekły tylko poszły do stodoły se odpocząć :grin: :grin: no i niedziela nie poszła na marne. wpadliśmy z wizytą na drugim końcu śląska i wpadły koła na zimę felgi z A4 B8 o rozmiarze 8Jx18 ET47 opony DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 245x40
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i przyszedł czas na kolejną wymianę oleju i filtrów ........ bo jak tu już było kilkukrotnie mówione o serducho trzeba dbać. bardziej dbam o serce mojej a4 niż o swoje :lol: :lol: :lol: :lol: no i nie można pominąć tego gościa. fachman piyrszej zorty. to taki fachowiec jak hajer przodowy ze pszodka na szczał :polew: :polew: :polew: prawie jak doktor przy operacji no i jak na niego przystało jak nie ma na czymś OOOO to je do d*py
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
pięknie się wam to Wojek prezentuje. kolor i wzór moim zdaniem ładniejszy od poprzednich
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ładnie z tymi halogenami to wygląda
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
pewnie ..................................................... PREZESA :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Grzesiu jak on się ubierze odpowiednio to nawet z machy wygląda jak człowiek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Andy a co w ostatnią podróż nie można z klasą i wygodnie pojechać
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a że prezes Wolny to je dobry szef i tyle płaci stać mnie było na takiego moda i wpadły w końcu lampki led rejestracji :grin: :grin: :grin: :grin: BO PREZES WOLNY TO NAJLEPSZY PREZES :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
to wtedy pomyślimy nad czymś innym jakiś czas tu nic nie wrzuciłem ale parę rzeczy wpadło i niebawem wskoczy niestety w branży górniczej nie jest najciekawiej więc postanowiłem uruchomić swoje poważne znajomości i postanowiłem wskoczyć na drugi etat w branżę pogrzebową :grin: :grin: i nawet sam pan prezes zaszczycił swoją obecnością :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
dziś rano ciemne B7 sedan i zapomniałem nr rej. ale były ramki klubowe na KWK Jankowice
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:grin: :grin: :grin: :grin: no to fakt. szacun musi być wygląda zajeb...ie. wcześniej miałem takie mieszane uczucia do poliftów, ale jak Twoja zobaczyłem to zmieniłem zdanie. rewelacyjnie to wyszło. i moim zdaniem dobrze, że wpadł cały czarny gril :kox: :naughty:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Twój domek i Twoje lalki :grin: :grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jestem ciekaw efektu końcowego. co do każdej pierdułki nowej to niestety nie jest stara radziecka technologia że części z pralki pasowały do auta i naprawiłeś coś dwoma kluczami
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ładnie z modami lecisz. autko wygląda co do neonu na kubki też się nad tym zastanawiałem. kwestia gustu ale uznałem że za dużo tych fajerwerków . ale Twoja decyzja
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
szkody ogromne. tak jak mówicie ubezpieczyciele nie spieszą się w takich przypadkach, a dachy trzeba zrobić by na głowę nie kapało. a jak Grześ Twój dom ??
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
:grin::grin::grin::grin::grin::grin: chodziło mi o Twoją A4czkę, ale zawsze można więcej pooglądać
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
trzeba się kiedyś zgadać i spotkać. chętnie zobaczę Twoją