Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Chyba raczycie żartować... Kolega ma DUŻO lepsza składnie niż wielu tutaj kolegów co do polskiej szkoły chodzili. Że o polskich znakach, i wielkich literach nie wspomnę A fura fajnie modzona jest dokładnie. gdybym nie przeczytał jak Grześ napisał, że Romko jest ze Słowacji do teraz bym o tym nie wiedział. a autko faktycznie bardzo fajne i kawał dobrej roboty
  2. ta od lewej to od prezesa a zjazd to rodzinno firmowy, bo mnie już traktują jak rodzinę a co do garaży to takich informacji udzielać nie mogę :lol: :lol: :lol: :lol:
  3. no pewnie że czerwony
  4. Damian nie widzisz że ta najładniejsza jest w innym kolorze :grin: :grin: :grin:
  5. dziś małe zebranie u prezesa Wolnego i pełna flota zakładu
  6. chłopaki jak podejdzie koło 19x8,5 z ET 25 . zawieszenie 1BE. widziałem kolega miron78 mierzył koła bodajrze z ET 26 i dużo wystawały z przodu, tyle że u niego było 20 cali. myślicie że z 19tką będzie to samo???
  7. święta racja. Marcin tu raczej dyskusja jak na zimę czy to nie za wielki lacz mnie to nie przeszkadza bo guma zdrowa i w dobrym stanie. koła są fajne, a jak z wszystkim będą zwolennicy jak i przeciwnicy takiej zimówki. zakup cieszy jak lizok dzieciaka :grin: :grin: :grin:
  8. Takie koła juz kupiłem. Jak na zimę fakt są szerokie , ale w rewelacyjnym stanie. Zobaczymy po pierwszym sezonie jak sie na tym jeździ
  9. Czytając opinie na temat tych opon powinno tak być. Ludzie chwalili je więc mam nadzieję że będzie ok. Zwłaszcza że są w bdb stanie i jeszcze sporo mięsa na nich
  10. nie uciekły tylko poszły do stodoły se odpocząć :grin: :grin: no i niedziela nie poszła na marne. wpadliśmy z wizytą na drugim końcu śląska i wpadły koła na zimę felgi z A4 B8 o rozmiarze 8Jx18 ET47 opony DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 245x40
  11. no i przyszedł czas na kolejną wymianę oleju i filtrów ........ bo jak tu już było kilkukrotnie mówione o serducho trzeba dbać. bardziej dbam o serce mojej a4 niż o swoje :lol: :lol: :lol: :lol: no i nie można pominąć tego gościa. fachman piyrszej zorty. to taki fachowiec jak hajer przodowy ze pszodka na szczał :polew: :polew: :polew: prawie jak doktor przy operacji no i jak na niego przystało jak nie ma na czymś OOOO to je do d*py
  12. pięknie się wam to Wojek prezentuje. kolor i wzór moim zdaniem ładniejszy od poprzednich
  13. ładnie z tymi halogenami to wygląda
  14. pewnie ..................................................... PREZESA :polew: :polew: :polew:
  15. Grzesiu jak on się ubierze odpowiednio to nawet z machy wygląda jak człowiek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Andy a co w ostatnią podróż nie można z klasą i wygodnie pojechać
  16. a że prezes Wolny to je dobry szef i tyle płaci stać mnie było na takiego moda i wpadły w końcu lampki led rejestracji :grin: :grin: :grin: :grin: BO PREZES WOLNY TO NAJLEPSZY PREZES :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. to wtedy pomyślimy nad czymś innym jakiś czas tu nic nie wrzuciłem ale parę rzeczy wpadło i niebawem wskoczy niestety w branży górniczej nie jest najciekawiej więc postanowiłem uruchomić swoje poważne znajomości i postanowiłem wskoczyć na drugi etat w branżę pogrzebową :grin: :grin: i nawet sam pan prezes zaszczycił swoją obecnością :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  18. dziś rano ciemne B7 sedan i zapomniałem nr rej. ale były ramki klubowe na KWK Jankowice
  19. :grin: :grin: :grin: :grin: no to fakt. szacun musi być wygląda zajeb...ie. wcześniej miałem takie mieszane uczucia do poliftów, ale jak Twoja zobaczyłem to zmieniłem zdanie. rewelacyjnie to wyszło. i moim zdaniem dobrze, że wpadł cały czarny gril :kox: :naughty:
  20. Twój domek i Twoje lalki :grin: :grin:
  21. jestem ciekaw efektu końcowego. co do każdej pierdułki nowej to niestety nie jest stara radziecka technologia że części z pralki pasowały do auta i naprawiłeś coś dwoma kluczami
  22. ładnie z modami lecisz. autko wygląda co do neonu na kubki też się nad tym zastanawiałem. kwestia gustu ale uznałem że za dużo tych fajerwerków . ale Twoja decyzja
  23. szkody ogromne. tak jak mówicie ubezpieczyciele nie spieszą się w takich przypadkach, a dachy trzeba zrobić by na głowę nie kapało. a jak Grześ Twój dom ??
  24. :grin::grin::grin::grin::grin::grin: chodziło mi o Twoją A4czkę, ale zawsze można więcej pooglądać
  25. trzeba się kiedyś zgadać i spotkać. chętnie zobaczę Twoją

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.