Treść opublikowana przez main
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
teraz hamuje co ???? ja ostatnio kumpla przewiozłem to mało zębów nie zostawił na desce ile Cie wyszła turbinka?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
fajnie się panie gibons bawicie. jak tam wizyta u aligatora. na kiedy jesteś umówiony????
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu pomyśl nad jakąś manufakturą w swoim garażu jestem ciekaw efektu końcowego
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
:grin::grin::grin::grin: fakt trochę roboty z tym było, ale czy bezproduktywnie to kwestia dyskusyjna
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
ten citroen był nieźle dłubnięty bo Andrzejowe 200 kucy tak sie ledwa trzymało z nim i sie tu nie wyśmiywej ujuś ze mie. bo ta Twoja Kasia może mo dłubnyty silnik ale wyglondo chobych sie podziwoł u dziadka z łokna na tyn zesrany plac łod kurow :polew::polew::polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no Artur pewnie że szans nie było. Andrzej się załapał z nim i poszli, ja sie musiałem rozkulać z pod świateł i zostawili my go z tyłu bo my skokali prawy lewy prawy lewy pas i facet po prostu odpuścił
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i jest mistrz ciętej riposty
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Jo gość był twardy ale i tak go ściepałem z drogi nie ciulej że yno Ty. jo jak sie rozkuloł to po manewrach na obu pasach też go zrobiłech. ale fakt chwila go czabyło gonić bo poszliście obaj:kwasny: a sumując facet miał małe dzieci w aucie i jak widzioł co wyprawiomy to obaj wiymy co se pomyśloł i odpuścil
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
przyjedź to Ci pokaże kto bydzie wystraszony. a to żeś je ślepy to downo wiym. starość nie radość :polew::polew::decayed::decayed: nie unoś się tygrysku :grin: tyś jednak ni ma normalny:doh:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
przyjedź to Ci pokaże kto bydzie wystraszony. a to żeś je ślepy to downo wiym. starość nie radość
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
takie środki, a czasowo z myciem schnięciem itd dwa popołudnia
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
doczekałem się urlopu i w końcu dopisała pogoda więc trochę pobawiłem się z lakierem by go odświeżyć. i tak zrobiona jest korekta lakieru i woskowanie. przed tymi operacjami zrobiłem jeszcze zaprawki na masce ( i tu podziękowania za namiar na sklep gdzie mieszają lakier ) efekt po korekcie i wosku bardzo poprawnie to wygląda. i wkładam parę zdjęć z poszczególnych etapów: -mycie auta: -lakier po osuszeniu auta: -oklejanie auta: -korekta lakieru: -woskowanie: -korekta i woskowanie słupków: i efekt końcowy niestety w pochmurny dzień BONUS bylo już tu wspominane że jeżdżę z psem na szkolenie i taki jest efekt tego. wie czego ma pilnować
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
no jest rożnica tylko Ciekawe na ile mii to wystarczy hehehe piykne to panie mocie no całkiem całkiem Ty tez mógłbyś coś zrobić żeby te twoja maszynka sie lepiej zbierała :decayed: przyjdzie pora i na mojego potwora . trzeba się na razie odkuć i nazbierać kasę na sprzęgło i kombinuje nad turbinką z 3,0
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
piykne to panie mocie
-
[ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
kawał dobrej roboty. bardzo dobrze to wygląda. bezawaryjności
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
stalem na czerwonym od strony rybnika, a ty przeleciałeś w stronę abc
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
5:25 Maniek@ na skrzyżowaniu w świerklanach pewnie na szychta jechał
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
:grin::grin: i pełnym bagażnikiem coca coli albo pepsi w puszkach. tak jak robią to w marketach jak kupujesz lodówkę
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
:polew::polew::polew::polew: to co on teraz z nią pocznie. kupić nikt nie chce a na tajle nie wezną. zrobiymy my ściepa na śpiwór i karnet na parking. zamiast mieszkania bydzie społ we Kasi :grin::grin::grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
noo to nasz kolega może Kasię tam sprzedać na tajle :grin::grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nowe. a co wkładaja tam używane tajle??
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Chłopaki dzięki za zainteresowanie i chęci. dzisiaj wpadło łożysko. co prawda zamiennik ale z robocizną za bardzo rozsądne pieniądze. chłopaki z Jasienicy bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy i wielkie uklony za sprawne i szybkie ogarnięcie tematu
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
wymiana sam. tylko materiał z ASO. zamienniki bodajże FAGa jeśli dobrze ogarnąłem temat ok 700zł
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
w ASO 890zł zestaw naprawczy. z tego co się dowiedziałem są tam dwa łożyska
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nie dam rady teraz. na już mam do ogarnięcia wymianę łożyska w kole i ta zabawa to prawie 1000zł więc niestety odpadam. musi to poczekać do przyszłego roku bo kusi wymiana turbiny i podłubania bardziej w silniku