Treść opublikowana przez main
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
szlachta sie bawi hehehe teraz Andrzej sprzeda mainowi piankę Forch co by doprowadził auto do jakiegoś ludzkiego stanu:naughty: Maniuś ty nie być pośmiewny. Pierwszy raz dopadł moje auto tak zapuszczone
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a raptem pól godz. temu powiedziałem Andrzejowi że ma poczekać jak to skomentujesz :grin::grin: Arturku może kasy nie ma za dużo za to węgla w pierony i z tym nie wiedzą co zrobić
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Ramki wziąłem bo dodałeś w gratisie dekory miażdżą gdyby nie czarne wnętrze można by se :polew::polew: a co do syfu fakt zapuszczone ale gdy już wszystkie mody wpadną i przyjdą kosmetyki Meguiar's to go wyliże dosłownie
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
ciekawe autko. bardzo fajne wyposażenie wiele radości z prowadzenia i bezawaryjności
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
a takie ładne chromowane i poszły mi z przed nosa:facepalm::grin: pięknie się prezentują :thumbup1:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
tylko guzik, ale w drzwiach wpadły już sterowniki pod składane lusterka z eSy więc nigdy nie wiadomo co jeszcze pobroje
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
:polew::polew: ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- dziś zostały skończone kolejne mody chromowane przełączniki szyb i lusterek z polifta głośniki i maskownice Bang & Olufsen
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Co tu dużo gadać. Po prostu ogień
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Na zdjęciu to nawet to wygląda
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Za tą folię i metki też trzeba zapłacić
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Są różne gusta. Ja bym poszedł w mat razem ze znaczkiem. Ale to Twoja decyzja
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Listwy napewno wpadną kiedyś ale nowe. Z używanymi nie warta zabawa i koszta. Był pomysl przeszczepu serducha kasi :-) ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Jędrek co Ty gadasz. Moja to bida z nędzą. Kasia to juz kultowe auto na tym forum
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no niestety nie chcą nic płacić ---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:50 ---------- main mi ją rozebrał do serii ujuś Ty mosz dożywotnio moja zgoda żeby se w niej posiedzieć ---------- Post dopisany at 03:06 ---------- Poprzedni post napisany at 02:54 ---------- fakt pomysłów jeszcze parę jest. niektóre się rodzą się przy kawie u Andrzeja ---------- Post dopisany at 03:20 ---------- Poprzedni post napisany at 03:06 ---------- Andy byl pomysł zamiany karoserii i wzięcia calej kasi :grin::polew::polew::polew:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
To ze Cię lubia nie oznacza że sie byda dzielił wszystkim. Patrz co zrobiłeś ze swoją kasia. Do mojej będziemy tylko wkładać
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Co za padło może kiedyś będzie z tego fajne auto ,ale jak na razie to kupa złomu na fajnych alusach i głośnikach- maskownicach banga:thumbup: Pobyt w Rzeszowie mam nadzieje swoje zrobi bo teraz to bida z nędzą a najgorsze w tym że takie sieroty jak ty mają b8 :grin: ty się fajnie w lanosie prezentujesz :grin: Ujus co Ci moge powiedzieć. Nie od razu Rzym zbudowali. A i z tego zrobimy auto. I tak Cię lubia
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Teraz z tą piekielną mocą masz problem ze świateł ruszyć Tomek i po co brudy wywalasz na forum :grin::grin::grin: nawet nie mów różnica między starymi 18" a nowymi 19" przy tej mocy kolosalna niestety na minus. ale idzie to po jakimś czasie rozkulać i nawet jedzie :grin: . program koniecznie trzeba zrobić
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Lord Vader i ciemna strona mocy moim zdaniem dobrze to wygląda pod warunkiem że nie masz zbyt wiele chromu na całym aucie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
jakbym słyszał Andrzeja :grin::grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nadarzyła się okazja, a że mi się bardzo podobały to wziąłem bez zastanowienia
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić na razie tyle niebawem wpadnie więcej zdjęć
-
Piasta czy łożysko
mam mały ale wkurzający problem. Podczas jazdy od prędkości 50 km/h pojawia się hałas (jakby szum wirnika) zarastający wraz z prędkością. Została ustawiona geometria i opony są w porządku. i tu prawdopodobnie pojawia się problem z łożyskiem. Moja prośba o pomoc jak wygląda sprawa. Czy wymienia się samo łożysko czy całą piastę, jakie są tego koszta i czy może ktoś podać symbole potrzebnych części. z góry dzięki za pomoc
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
wojtek jak widzę rozebrane autko to tak jakby sobotnie mycie auta u srb38vx pokazał mi foto które wysłałeś i powiem Ci Panie ogień po prostu ogień
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
piękna maszyna szkoda że nie było okazji spotkać się i poznać u Andrzeja. podobno do się minęliśmy. graty modów i oby tak dalej. tempo narzuciłeś duże ale efekty bardzo fajne:naughty:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
faktycznie będzie petarda:wink:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Main mo teroz inne plany na życie i kuje żelazo ile wlezie. Krzychu kup się tego i goń ta łajza z placu main zniszczy ci rodzina:grin: http://img357.imageshack.us/img357/1320/3161rottweiler2lp4.jpg mało kiedy nie wiem co powiedzieć ale ujuś ty umisz dowalić