Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. zobacz, moze zona ma go na swoim?
  2. W starej Auto-Unii a obecnie w Idczak-Krotoski-Cichy zawsze po wizycie w serwisie (2-3 dni po) jest telefon z prośba o krotka opinię i uwagi nt przebiegu i oceny ostatniej wizyty. A co do Auto Vivy, to poza wsparciem z KT w miarę fajnym salonem i ekspozycją Exclusive'a niewiele soba reprezentują. Nie mają nawet własnej blacharni i lakiernik i wszystko wywożą na zewnątrz. Kiedyś sie nawet na tym wyłozyli, bo Mroczek zostawił u nich do lakierowania A3kę i znalazł na pudelku zdjęcia swojego auta w jakiejś szopie z odpowiednim komentarzem:) Oczywiscie skończyło się to mega awanturą i zabraniem auta....
  3. Trochę Cie poniosło z tymi wyliczankami ;-) Do Side Assist'a potrzebujesz: - dwa moduły do zderzaka (na allegro za ok. 600-800pln) - jesli nie masz kostek na obecnej wiazce to dodatkowo nowa wiazka w zderzak (150-200) - dwa lusterka (ok. 1-1,2 za full'a z pamiecia, fotochromem, podswietleniem itp) - obudowa glosnika i przycisk (ok. 100 w ASO) - gateway (o ile nie da sie doflashowac Twojego - ok. 300 na allegro) - kalibracja w ASO z umowieniem ok. 1 m-cznym wyprzedzeniem, bo w PL jest tylko jedna maszyna do kalibrowania i krąży po dealerach Przednią szybę czy lusterko musiałbys ruszać przy dokładaniu Lane Assist'a - tu dodatkowo jest inna kiera, tylko 4ramienna z wibracją.
  4. i przelaczniki sterowania fotelami
  5. Najpierw trąbki zamontuj ;-)
  6. I pewnie jeszcze na lawecie przyjechał pod plandeka
  7. jedyną opcją w A4 na podłączenie i działanie prawie jak w oryginale jest wlasnie lampka. Można się do nie wpiać tak żeby diody zapalaly się razem z lampką ale tylko i wyłącznie po otwarciu drzwi. Po zamknięciu przygasaja razem z lampką. Zapalenie lampki przyciskiem od wewnątrz nie wywoła zapalenia diod w lusterkach. Podpiecie w nogi jest bez sensu bo przecież oswietlenie nóg działa po fizycznym otwarciu drzwi a nie otwarciu z pilota. Nie da się niestety uzyskać następujących funkcjonalności: - święcenia ledow po zamknieciu drzwi- zgasna zaraz razem z lampką - nieswiecenia diod po złożeniu lusterek (w A6, Q7 itp) na złożonym lusterku dioda nie świeci No chyba że komuś z Was uda się to jakoś ogarnąć ;-) [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:23_________________________________________________ Dawaj je pod lusterka-dioda będzie je dodatkowo podswietlac i będzie mega efekt!
  8. No tak, żwirownia to rzeczywiście idealne miejsce dla zawieszenia w TT Nie rób scen-twardym trzeba być nie mientkim
  9. W Q5 i Q7 też jest ;-) Do A4 najlepiej pasuje od przedliftowej A6. To podswietlenie to był chyba mój ostatni mod w A4 bardzo fajnie to wyglądało
  10. No tak, bo to wlasnie Piotrek je robił - pisałem o tym ;-) malik, a na żwir nie chciałeś jechac? ;-)
  11. No raczej na 100% coś Ci się pomylilo albo Twój kolega ma wrodzony talent do robienia interesów ;-) a co do OT, to nie przeszkadzajcie sobie ;-) miło się takie historie czyta na koniec dnia-przynajmniej jest się z czego pośmiać :-P
  12. no pampersow i huggiesow ma teraz pod dostatkiem
  13. amen polecam zerknięcie na tabelę osiągów obu 4.2 - tdi i fsi a co do dzwięki to może V8 TDI nie brzmi jak typowa benzynowa V8ka, ale na pewno nie klekocze jak TDI i nie ważne czy porównamy do PD czy CR. dodatkowo wewnatrz przy normalnej niewiele slychac, a przy przyspieszaniu sila ciagu i dzwiek sprawiaja wiele przyjemnosci
  14. tiaaa...... ja kiedys bylem szybszy od MB S500.... tylko dlatego ze on sie zblokowal przy 250
  15. jasne.... przycisk to lipa - nie ma jak korba. przynajmniej mozna se w czolo przypierd.... z rana na przebudzenie
  16. a gdzie Ty je wrzuciles - na pendrive'a?
  17. zalezy jak ustawisz - tam przeciez regulacja jasnosci jest
  18. jechalem - na szczescie nic juz nie wygrzebalem niepokojacego
  19. A4 miało byc już rodzinnym, wygodnym i bdb wyposażonym samochodem, a zadowalających osiągach. Niestety z tym ostatnim jednak trochę się przeliczyłem - co prawda dramatu nie było, ale dużo szybciej niż myślałem zacząłem tęskić za większą ilościa KM Mario, sorry za nasze OT
  20. ibiza biła leona na glowe - seryjnie miala 1.8t 150KM, ale u mnie bylo ich 209 Gwizdala, rwala trakcje jak wsciekla, do tego strzelala z wydechu przy przegazowkach, bo troche "przelana" byla Szoda było mi ja sprzedawać, ale jakoś tak przyszedl w życiu taki moment, że poczułem się w niej trochę głupio pod biurowcem w garniturze i krawacie Ale na niej też sie nauczyłem, że jak chcesz miećc mocne auto to kup mocną serię ;-) I tak dzięki niej Leon był total seria, A4 było serią i Q7 też serią pozostanie
  21. no wiesz, nie mogly mi glupie boczki zepsuc calej zabawy udalo mi sie super dogadac z jednym sprzedajacym z allegro i zrobilismy wymiane
  22. miałem Wam go podkupić tak just for fun, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie będę taką świnią
  23. a najlepsze jest to że ja widziałem je w A8 i A6 i nawet przez myśl mi nie przeszło że nie ma w Q7. Kilka razy jeździłem Q7ką, ale nigdy w nocy i nie zwróciłem w ogóle uwagi na to że akurat w Q7 tego nie ma. Aż tu za któryms razem jadę sobie swoim juz samochodem w nocy i że nudno w trasie było to zwróciłem nagle uwagę, że listwy się nie świecą. Ze wiedizałem że mam pakiet oświetlenie to wlazłem w MMI żeby je rozjaśnić bo mysłełem, że są ściemnione a tu d.u.p.a - nie dziala No tak się wkurw.... że jak wróciłem do domu to od razu odpaliłem etkę i odrobiłem zaległa lekcję. Next day zamówiłem listwy od polifta i pooooszło. Zonk zrobił się dopiero przy montazu, bo okazało się że skurw... synki w oooo zmieni poliftowe boczki i w przedliftowych nie da sie tych listw zamontowac, bo najnormalniej na świecie nie ma na nie miejsca Co więć zrobiłem? Kupiłem komplet poliftowych boczków identycznych jak moje dotychcasowe, ale z miejscem na podświetlane listwy Kolega do dziś się ze mnie śmieje i raz na jakiś czas przysyła sms - "Zaje...iste masz te listwy"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.