Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no Diman opis prawie jak u Krola
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jest bardzo dobra opcja ja czekam na twoj sygnal i wychodze Dimek bądź przezorny i idź już teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czy aby na pewno w garści a nie w ..... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek już mi Cię szkoda ale Ci po zwieraczu pojechali :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hugo zapewniam cię że ona nie jest w twoim typie :polew: znam ją z widzenia trochę barczysta , jakiś ślad po mięśniach (masa) + lekki brzusio (ale to chyba po ciąży) i na 99% nie goli nóg (widziałem ją w lecie w spodenkach) A co Ona robiła u Ciebie w spodenkach :polew: była ubrana w spodenki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hugo zapewniam cię że ona nie jest w twoim typie :polew: znam ją z widzenia trochę barczysta , jakiś ślad po mięśniach (masa) + lekki brzusio (ale to chyba po ciąży) i na 99% nie goli nóg (widziałem ją w lecie w spodenkach)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hugo zapewniam cię że ona nie jest w twoim typie :polew: znam ją z widzenia trochę barczysta , jakiś ślad po mięśniach (masa) + lekki brzusio (ale to chyba po ciąży)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaaaa widzę że mamy na gliwickich DrakQueens
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tylko spokój Cię ocali nie podniecaj się Synek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to zebys dojechal do tego naszego pieknego miasta pomalu jedz no Dimek toś pojechał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor wbijaj na spota na skypie[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________ a tuuu coooo ? fajny kulor [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 17:20_________________________________________________ludki co biorą dupokisy klubowe , prośbe mam , niech ktoś pociśnie kase za mnie , bo mi sie straciła karta zdrapka :gwizdanie: a nie chce mi sie na poczte pylać oddam na spocie + piwko a do kiedy tam trza wpłacić?? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 17:23_________________________________________________ Diman, mam nowy system i skype poszedł sie... nie chce mi się znów kombinować z tym mikrofonem teraz to jak już jesteś różowy to już się w d*pie poprzewracało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr** ale moi to wszyscy chcą jechać [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 16:22_________________________________________________właśnie odbywa się kolejny SPOT na skypie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam będę leciał jak siekiera w dół 3x gleba na każdym zjeździe :gwizdanie: lubię ból [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:57_________________________________________________ z Mironem gadałeś? Dość że gey to jeszcze masochista[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 16:16_________________________________________________ tylko winny się tłumaczy :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzwoń po urlop pożyczę Ci tylko że eSemes będzie chciał za tą 100 - 100 i coś jeszcze bo jak widać ma smaki na "chłopców"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziewczęta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zapij za fest a jutro na 6 do roboty [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 14:36_________________________________________________no nie będzie źle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze coś bym se napisał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to miłej zabawy we wtorek Wam życzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra trzeba spadać na obiad a potem do "TATY" na urodziny :drunk:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty Somes to chyba nawet lapsa do kibla zabierasz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a zanim noc zapadnie to w pierwszej 10 będą tylko ludzie z ELYTY
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znowu Gliwickie rządzą http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats patrz "10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym"[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 14:29_________________________________________________i podział obok czyli w tym tygodniu to bijemy wszystkich :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek - przelew poszedł i jak widać odpowiedni Rocznik robi swoje :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no teraz toś se nagrabił KŁAMCO :bicz3: :rant: