Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co to za "cichociemny" handel To nie wątek dla niedowidzących (choć jakiś się na pewno znajdzie) tylko Śląskie a dział handlowy z dzianiną na drugim piętrze :nabijasie: :nabijasie: Pucek kupuj jedną deskę będzie nas więcej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:27_________________________________________________pięknie błogi spokój ci po kursie maszyno-pisania siedzą w jastrzębiu i jakiś handel obwoźny nam się tu przyplątał ale może po koszulce dla Gregora i dla mnie przesłać to będzie miał wstęp nawet z tirem koszulek :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie na skype odbywa się wirtualny spot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo co więcej tu można napisać jak zacząłem to czytać to gorączki dostałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki przelew Kasa Chopie kasa[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 15:02_________________________________________________a tak wogóle to Witam Szanowne Towarzystwo po Świętach :hi: :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 12:12_________________________________________________Widzę Święta na forum na całego :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja to się totalnie nie znam a to co opisałem to może być to co Ty napisałeś ? Pitek tobie również thx
-
Spoty Katowice i okolice
A i Wam Katosy Zdrowych i Wesołych świąt Życzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba Cię suty swędzą Witam Wszystkim (tych co lubię i tych co nie cierpię ) Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego, oraz coraz nowszych i MOCniejszych A4'ek życzy PITEK
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i nic więcej nie dodam :wallbash: :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe od kogo miałeś ten link :mysli: :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek masz tu obiecany link http://www.insomnia.pl/balony_rekonstrukcja_%26lt%3B_od_18_lat%26gt%3B_vol._2-t586200.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chciałeś kąt ustawiać ty nie chlej tyle bo pamięć tracisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes niestety jutro będę po 18 ale to nic straconego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po co ci urządzenie jak w tunerze jest wskaźnik sygnału :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już niebawem będzie można guna kupić w polsce bez pozwolenia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Guru zaledwie druga wypowiedź i już cham klnie jak szewc i myśli że przez to będzie bardziej męski- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz 1,8T to dasz radę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no o Pucka mi chodziło oczywiście- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten Synek naprawdę jest chory albo zmężniał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak zwana "locha" to co może nawiew kabiny :polew: oooo Mistrzu Piterra czy jakiś pomysł się nasunął jeśli chodzi o mój gnojowóz? a odkryłam ze paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii k**ewsko dużo .... ;([br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 20:20_________________________________________________ dobry odkupię ten szrot od was za 100PLN bo nie będę was naciągał żebyście mi jeszcze dopłacili więc biorę to padło i daję 100 na otarcie łez i macie po kłopocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra czas na mnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak zwana "locha" to co może nawiew kabiny :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE